Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imate na ATP sajtu ceo snimak....Borg se jedva drzi na nogama .....malo vise popio
    Last edited by MarRF; 25-08-13, 14:00.
    sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

    Comment


    • Carole Bouchard ‏@carole_bouchard
      Djokovic was so chatty that time ran out before I could ask about Fibak.But his agent confirmed to me:Fibak helps Vajda for the USO for now.
      Carole Bouchard ‏@carole_bouchard
      Interesting is that Fibak has come to help Vajda on tactical points
      Carole Bouchard ‏@carole_bouchard
      The Djokovic agent confirms that Wojtek Fibak is there to help Vajda, for the USO at the moment. But Vajda remains the coach.
      Da razresimo Wojtek Fibak misteriju.
      Last edited by Navras 16950; 25-08-13, 14:19.
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Role najzad ugrabio neki pehar
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Nismo ni sumnjali o ulozi Fibaka u timu, samo mogao bi Nole malo i o promenama i važnijim stvarima iz štaba da nas obaveštava sa društvenih mreža, a ne samo neobavezno štivo. A mnogo me interesuje... otkud on? http://www.atpworldtour.com/Tennis/P...tek-Fibak.aspx

          Što se tiče kravate i stila, zbog vrlo različitih ukusa uvek je nezahvalno to komentarisati. U svakom slučaju, po meni, uvek izgleda odlično, ali kako je i Jelena devojka od stila, nema tu puno mesta za promašaje.

          Last edited by miloolja; 25-08-13, 14:45.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by MarRF View Post
            Imate na ATP sajtu ceo snimak....Borg se jedva drzi na nogama .....malo vise popio
            Borg se icepao batica,nije mogao da sastavi jednu recenicu.Mekenro mu je namerno uvalio mikrofon jer je znao da je pijan

            Comment


            • Ne znam, meni je ovo glupa odluka. Sta on ima da pomaze Vajdi nije mi jasno.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ne znam, meni je ovo glupa odluka. Sta on ima da pomaze Vajdi nije mi jasno.
                I po meni, ali ocigledno se Vajda bas veoma pita u vezi strategije i sl. tako da verujem da je to bila Vajdina ideja. Videcemo, mozda zaista izace nesto dobro od svega toga.

                Comment


                • Ne znam da li je glupa odluka ili ne,to najbolje znaju u Noletovom timu.
                  Nisu navijaci doprineli da Nole bude tu gde jeste,vec on sam uz pomoc najblizih i strucnog tima.
                  Naravno da mu navijaci daju podrsku i da mu to mnogo znaci,ali mislim da on sam i njegov tim znaju najbolje sta rade.
                  U svakom slucaju,promene su uvek dobre.
                  To je moje misljenje
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Novakov intervju
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ne znam za vas, ali ja imam neku ludačku euforju pred početak turnira. Nikada nisam sa ovolikom euforijom čekala početak nekog turnira, jednostavno JEDVA ČEKAM DA POČNE! Mislim da će turnir da bude izuzetno interesantan od prvog po poslednjeg meča! Jedva čekam sutra, da Novak izađe na teren, da vidimo konačno i taj prvi meč, da znamo šta i koliko možemo da očekujemo!
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by proudNolee View Post
                        Ne znam za vas, ali ja imam neku ludačku euforju pred početak turnira. Nikada nisam sa ovolikom euforijom čekala početak nekog turnira, jednostavno JEDVA ČEKAM DA POČNE! Mislim da će turnir da bude izuzetno interesantan od prvog po poslednjeg meča! Jedva čekam sutra, da Novak izađe na teren, da vidimo konačno i taj prvi meč, da znamo šta i koliko možemo da očekujemo!
                        tek posle treceg, cetvrtog meca cemo videti sta mozemo da ocekujemo od novaka. nikako posle prvog meca. pre svega me zanima da li ce igrati konstantno, dokle vise usponi i padovi. ja mogu da potpisem da ce novak uci u polufinale. za dalje ne znam

                        Comment


                        • Originally posted by nikola_bg View Post
                          tek posle treceg, cetvrtog meca cemo videti sta mozemo da ocekujemo od novaka. nikako posle prvog meca. pre svega me zanima da li ce igrati konstantno, dokle vise usponi i padovi. ja mogu da potpisem da ce novak uci u polufinale. za dalje ne znam

                          Slažem se, ali već sutra ćemo moći da vidimo ima li kakvog pomaka, ima li one Novakove sigurnosti i oštrine u udarcima, jdnostavno jedva čekam da ga vidim ponovo na terenu. Ja mogu da potpišem da ulazi u finale, još je rano za bilo kakve prognoze, ali ja iskreno vjerujem u titulu!
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Neko je bas optimistican... Tako treba!

                            Comment


                            • Comment


                              • Pažljivom dedukcijom ‚‚između redova" iz članka objavljenog u Njujorkeru može se spoznati veličina Novakovog uspeha u svetu teniskom i zašto nikada neće biti omiljen poput Fedala, zbog čega mi je osobito drago.
                                ‚‚sta bi dao da si na mom mjestu
                                da te mrze a da ti se dive
                                sta bi dao"
                                http://www.politika.rs/rubrike/Sport...okovic.sr.html
                                ‚‚Доминантан је, али није широко обожаван"
                                ‚‚Има смисла за хумор"
                                ‚‚Имитирао је Рафаела Надала како извлачи шортс из задњице"
                                ‚‚Деценијска доминација Федерера и Надала један је од разлога што Ђоковић није прирастао срцу свим љубитељима тениса.‚"
                                Jedinstven, neponovljiv, naš, Novak Đoković.
                                Last edited by pecaros; 27-08-13, 10:17.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X