Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konačno jedna lepa i ohrabrujuća vest( Vemić out)..
    Idemo dalje..

    Comment


    • Vidi se da Novak zestoko radi.Uopste ga nema na socijalnim mrezama,dva puta dnevno trenira i ostale propratne stvari!Ja verujem da ce on biti konacno pravi Novak Djokovic!!!
      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

      Comment


      • LJudi pa sta ako trenira dva puta dnevno.To je uvek radio pred GS.Zna se tenis ujutru,a fitnes popodne,ne razumem zasto su se svi zadivili sa tim,to svako radi
        Vemic mu nije kriv za malodusnost i sto sam sebe pobedjuje.Kada budem video da veze 3 dobra meca gde ce da sevaju Bh paralele i da vidim kako siri protivnika po terenu,a pogotovo njegove ludacke vinere u bintim momentima i pretvaranje defanzive u ofanizivu onda mozemo da kazemo da se vratio tenisu i da je ponovo sazreo,a do tada se ne treba toliko nadati.Bice super ako dodje do cetvrtfinala,sve preko toga je fenomenalno u ovom trenutku.

        Comment


        • Originally posted by Panchev9 View Post
          Konačno jedna lepa i ohrabrujuća vest( Vemić out)..
          Idemo dalje..
          Nit je lepa, nit ohrabrujuca... Taj mu je momak toliko pomogao sa volejem, da je to neverovatno. I definitivno nije pravi uzrok problema...

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Nit je lepa, nit ohrabrujuca... Taj mu je momak toliko pomogao sa volejem, da je to neverovatno. I definitivno nije pravi uzrok problema...
            Vanja,

            Taman kad sam pomislio da sam shvatio o cemu se radi, dodje tvoj post.

            Comment


            • Poenta je da je Novak svestan da treba nesto promeniti,moguce je da nije siguran tacno sta pa mozda je razmisljao daj da krenem od Duleta za pocetak

              Comment


              • Odlazak Vemica je samo signal da je upaljena crvena lampica.
                Dusan je svoje odradio koliko je bilo u njegovoj moci. Zasigurno nije ni planiran njegov duzi boravak u Novakovom stabu a rastanak je verovatno sporazuman.
                Slavljenicka atmosfera u barustini ovdasnjoj povodom Dusanovog odlaska je neosnovana i pateticna.
                Spekulacije bazirane na nama omiljenom izvoristu rekla-kazala, bez stvarno cinjenicnog uvida, dovedose do presude bez suda i utemeljene optuznice.
                Vanja je apsolutno u pravu. Novakov volej je poboljsan a konstantost tog udarca je vise uslovljena stabilnom glavom negoli tehnickim nedostatcima.
                Hvala Dusane i srecno ti bilo!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Vanja,

                  Taman kad sam pomislio da sam shvatio o cemu se radi, dodje tvoj post.
                  Meni je Igor (cika doktor) Cetojevic karika koja fali u Novakovom najjacem lancu, ili je makar kovac koji ga kali na najbolji moguci nacin. Ovaj trenutno nije jak kao sto moze da bude, a Vemic svakako nije najslabija karika... Nisam ni sam siguran o cemu pricamo u potpunosti (ne vidim nikakvu zvanicnu vest), ali ako je Dusanu urucena zahvalnica, a da nije bilo nekog razilazenja misljenja u stvarima koje nemaju veze sa tenisom, to je bio nepotreban potez.

                  Novak je emotivan i drustven momak, njemu velika entourage nije teret, vec sasvim suprotno...

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Novakov volej je poboljsan a konstantost tog udarca je vise uslovljena stabilnom glavom negoli tehnickim nedostatcima.
                    Uopste nije poboljsan, otkud ti to? Novaka pratim od pocetka njegove karijere i on je uvek kuburio sa igrom na mrezi. Nista se tu nije posebno promenilo. Smecevi i voleji su mu i dalje rak rana za razliku od Nadala koji kao najbolji sljakas svih vremena to radi sa takvom lakocom da bi mu i Edberg pozavideo. Sto je najtragicnije on i kad dobro odigra volej u onim kljucnim momentima kad se lomi mec odigra u stranu gde se nalazi protivnik. Ima veoma lošu anticipaciju po tom pitanju. Protiv Mareja na OI 2012 dve kljucne lopte je tako prodao kada se lomio mec.
                    Njegov osnovi problem je glava i nesposobnost da ostane fokusiran na mec celo vreme. On uvek ima neke padove u igri koji ozbiljniji igraci vesto koriste. On je RG i Montreal jednostavno morao dobiti jer mu se Nadal nudio ali u njegovoj glavi je ocigledno neki kurslus koji ga sprecava u tome. Kad to resi ostalo ce doci samo od sebe.

                    Comment


                    • Vemicev doprinos niko ne spori cini mi se, kao dobar dubl igrac sigurno je pomogao Novaku da unapredi voleje i igru na mrezi generelno. Pitanje: sta najvise skripi u Novakovoj igri u poslednje vreme, osnovni udarci i igra sa baselinea ili igra na mrezi? Problem je lociran, a promena Vemica znaci da se trazi sparing partner koji ce doprineti segmentu koji je problematican sto Dusan ocito nije mogao. On na neki nacin jeste kolateralna steta Novakovog odnosa prema igri u poslednje vreme, ali kao sto vidimo nije da nema logike u ovom potezu. Znaci da se planira i razmislja, a Novak nam salje poruku da nije zadovoljan trenutnim stanjem stvari i da ima zelju da to promeni.
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • Originally posted by Navras View Post
                        . Pitanje: sta najvise skripi u Novakovoj igri u poslednje vreme, osnovni udarci i igra sa baselinea ili igra na mrezi?
                        U njegovoj igri sve skripi u zadnje vreme. Pocev od servisa, igre sa osnovne linije, kretanja, smeceva, voleja, FH, BH... cak i retern vise nije tako dobar kao ranije. Jednostavno igra lose.
                        Last edited by skeptik; 23-08-13, 11:28.

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Uopste nije poboljsan, otkud ti to? Novaka pratim od pocetka njegove karijere i on je uvek kuburio sa igrom na mrezi. Nista se tu nije posebno promenilo. Smecevi i voleji su mu i dalje rak rana za razliku od Nadala koji kao najbolji sljakas svih vremena to radi sa takvom lakocom da bi mu i Edberg pozavideo. Sto je najtragicnije on i kad dobro odigra volej u onim kljucnim momentima kad se lomi mec odigra u stranu gde se nalazi protivnik. Ima veoma lošu anticipaciju po tom pitanju. Protiv Mareja na OI 2012 dve kljucne lopte je tako prodao kada se lomio mec.
                          Njegov osnovi problem je glava i nesposobnost da ostane fokusiran na mec celo vreme. On uvek ima neke padove u igri koji ozbiljniji igraci vesto koriste. On je RG i Montreal jednostavno morao dobiti jer mu se Nadal nudio ali u njegovoj glavi je ocigledno neki kurslus koji ga sprecava u tome. Kad to resi ostalo ce doci samo od sebe.
                          Po meni je volej poboljsan, po tebi nije, nikakav problem ne vidim u takvom razmimoilazenju. Saglasni smo da mnogo sta od glave zavisi i trenutnog raspolozenja. Greske kod voleja uglavnom dolaze pri ishitrenosti i nepotrebnom srljanju na mrezu u nekim situacijama. Kada je smiren i fokusiran ima tu voleja da ih je milina gledati.
                          Smec je drugacija prica.
                          1. Problem sa vidom
                          2. Slaba skocnost
                          3. Strah
                          4. Namestanje na udarac
                          5. Orijentacija
                          Problem sa vidom je opstepoznat i ne bih o njemu previse ali je po meni jedan od glavnih `krivaca`.
                          Novak ima slab odraz sto uslovljava los smec na visoke lopte. Loptice koje bi morale biti udarene u skoku, udara sa podloge uz maksimalno istezanje.
                          Strah od neuspeha je uslovljen dugogodisnjim promasenim smecevima osobito u nekim vrlo vaznim trenutcima. Ne vidim kako da taj strah odagna, osim da dobije jedan ili vise bitnih meceva u kojima bi smec bio besprekoran.
                          Priprema za smec cesto je neodgovarajuca, ponekad i previse lezerna, loseg fokusa i traljavog rada nogu. Kao da mu fizicke predispozicije ne dozvoljavaju uskladjvanje vise bitnih cinilaca za taj udarac.
                          Orijentacija u prostoru nije idealna pri kretanju unazad. Pri takvoj vrsti kretnje primetno je da mu `kompas` ne funkcionise valjano pa je i reakcija posle nje uglavnom losa.
                          p. s. zurim na , pa ovo mudrovanje mozemo nastaviti u nedelju, ako ima potrebe
                          Last edited by pecaros; 23-08-13, 11:37.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            Po meni je volej poboljsan, po tebi nije, nikakav problem ne vidim u takvom razmimoilazenju.
                            Ok, nema problema zato i sluze forumi da se cuju razlicita misljenja. Reci cu samo jos ovo. Ako je on otpustio Vemica koji ne samo sto je bio solidan dubl igrac nego i njegov prijatelj to znaci da je vidno nezadovoljan svojom igrom na mrezi i da zeli taj segment igre da poboljsa. Da li je to do Vemica vreme ce pokazaiti ali je bitno da je problem lociran. Od svih igraca iz tzv. velike cetvorke Novak ima najslabiju igu na mrezi i on je toga svestan.
                            Srecan ribolov.

                            Comment


                            • Neka CENA mora de plati tj. nesto se menjati mora. Vreme ce pokazati da li je ova odluka za Vemicev switch off dobra ili ne.Ja mislim da je dobra... Ono sto novak takodje mora da menja je i ono sto recimo Federer i Nadal savrseno znaju.Ne svidjam se svima,pa sta!Novak ako zeli No.1 duzi vremenski period treba da bude kao Rocky Balboa (kada se u SSSR-u sprema za mec sa Ivan Dragom)

                              Batice,nista twiter,face,dobrotvorni ruckovi i vecere... izolacija i rad je majka.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=745625

                                Odlična analiza koju svakako vrijedi pročitati!
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X