Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nalbandian
    Izgleda da nisis baš najbolji sa čitanjem?
    Gde si pročitao da je iko ovde ( na najboljem mestu na forumu) izrekao da je Novak najbolji ikada?! Smešan si kao žena sa 3 dojke..
    Vrlo mi je neprijatno što si uzeo nick igrača koje je za mene bio kralj ove igre.. Imao sam sreće da sam ga dvaput gledao uživo i to će mi ostati u pamćenju..
    Statistika sve otkriva po pitanju konstantnosti.. Pogledaj zadnje godine i sve će ti se kasti.. Novak ima brutalnu statistiku.. Naravno da zadnju godinu kvare izgubljena finala, ali broj 1/2f i finala na najvećim turnirima je jedini dokaz.. To nema niko na turu.. I za to mu alal ćufte..

    Comment


    • To je tvoj zakljucak,ko igra konstantno,taj je najbolji za sva vremena.Reci mi ti,koliko je godina Nadal konstantan?

      Comment


      • Svadjalica i dzaftara, nicim izazvana, sa maltretiranjem tastature dostojnim gumice.
        Last edited by pecaros; 12-08-13, 07:20.
        sigpic

        Comment


        • Neka ga, zabavan je (na neki čudan način)
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by nalbandian
            Hocete da nastavim ili ne?Odlucite se
            Za tvoje dobro, bolje stani. Prijateljski savet.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS
              Takva pozicija ne postoji u administraciji.
              Dobar odgovor-birokratski, aluziju ne prepoznajemo.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by pecaros View Post
                Dobar odgovor-birokratski, aluziju ne prepoznajemo.
                Oduvek sam bio antitalentovan za alegoriju. Samo birokratski.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment



                • I U DOBRU I U ZLU




                  Iz dana u dan
                  ti mi kradeš san
                  igraš mi pred očima
                  ne daš mira noćima



                  I u dobru i u zlu i na javi i u snu
                  imam želju jedinu





                  IDEMO BRE!!
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post

                    I U DOBRU I U ZLU




                    Iz dana u dan
                    ti mi kradeš san
                    igraš mi pred očima
                    ne daš mira noćima



                    I u dobru i u zlu i na javi i u snu
                    imam želju jedinu





                    IDEMO BRE!!
                    Ovaj njegov osmijeh vrijedi više od svake titule. Novače nemoj nikada da se mijenjaš.
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Ocekivan poraz s tim sto sam mislio da ce Nadal lakse do trijumfa, tako da je ovaj tesan rezultat (nisam gledao mec pa ne mogu zalaziti u detalje) na neki nacin iznenadjenje (prijatno). Sad, posto nisam gledao ne znam moze li se izvuci nesto korisno iz ovog poraza, a sto bi predstavljalo uporisnu tacku iz koje bi se crpeo optimizam za nastavak sezone, narocito USO? Poraz od Nadala na brzom hardu svakako nije nesto sto treba da nas raduje, ali realnost je takva da je Spanac u ovom trenutku bolji igrac od Novaka na bilo kojoj podlozi i treba to prihvatiti. Novak u ovom casu ima dva igraca koja su igracki, fizicki i mentalno ispred njega i potrebno je vreme i potpuna posvecenost ne bi li ih sustigao. Za sada mu ostaje da strpljivo ceka svoje sanse kao sto su Nadal i Skot cekali svoje u ranijem periodu jer neki enorman napredak u igri u ovom kratkom periodu nije moguce ocekivati. Dakle, malo zreb, malo rezultati da se poklope, neki upset, da neko od njih ne bude tog dana raspolozen za igru i slicne stvari koje bi mu isle na ruku.

                      Generalno gledano, zadovoljan sam onim sto je uradio u Montrealu. Polufinale uz dva teska meca koja su mu jasno pokazala gde je u ovom trenutku su maksimum koji se mogao izvuci i ne treba da budemo nezadovoljni. Razloga za ocajavanje nema, trenutni odnos snaga u vrhu je takav kakav jeste i nadam se da je i Novak toga svestan i da ga ovaj poraz nece pogoditi vec podstaknuti da malo vise radi ne bi li sustigao najvece rivale.

                      Sto se tice trke za prvo mesto i tu se situacija prilicno iskristalisala. Nadal se ocigledno zestoko pripremio za ovaj deo sezone ne bi li ponovo zaseo na poziciju broj jedan, to mu je primarni cilj i treba reci da je jako blizu da ostvari zacrtano. Iz mog ugla, mislim da je Nadal sinocnom pobedom obezbedio sebi prvo mesto na kraju godine. Novak je samo jos matematicki u igri, ne verujem da ima odogovor na ovaj nalet, ali dok postoji i promil sanse postoji i nada i ne treba se predavati.

                      Sledi Sinsinati, tu je imao dosta srece sa zrebom, ali ne treba se opustati jer ima par potencijalnih mina. Istomin je dobra opomena i skola da vise nema lakih protivnika i da se u svaki mec mora uci maksimalno ozbiljno i fokusirano.
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • Originally posted by Navras View Post

                        Sto se tice trke za prvo mesto i tu se situacija prilicno iskristalisala. Nadal se ocigledno zestoko pripremio za ovaj deo sezone ne bi li ponovo zaseo na poziciju broj jedan, to mu je primarni cilj i treba reci da je jako blizu da ostvari zacrtano. Iz mog ugla, mislim da je Nadal sinocnom pobedom obezbedio sebi prvo mesto na kraju godine. Novak je samo jos matematicki u igri, ne verujem da ima odogovor na ovaj nalet, ali dok postoji i promil sanse postoji i nada i ne treba se predavati.
                        Slazem se potpuno. Ovo je bila prva bitka za odbranu prvog mesta a Nole je izgubio. Morace puno vise da se potrudi u nastavku sezone.
                        Mislim da je ipak realnost da vise nece biti No1 posle azijske turneje.

                        Comment


                        • @Navras ne znam da li bih ti preporucila da pogledas mecKlasican primer o kom ovde govorimo mesecima unazad.Izgubio je mentanu ostrinu, izadje pogubljen, izgubi prvi gem od 30 0, ne koristi BP kao ranije, posle se muci da se nekako vrati, i raspadne u odlucujucim momentima, jutrosnji TB to jasno pokazuje. Dobro serviranje u jednom mecu , a onda katastrofalno u drugom, ogroman broj UE koje nisu rezultat agresivnije igre, vec nestrpljenja, fizicke nepripremljenosti .Ovo je vec drugi mec u kom je Nadal u potpunosti promenio svoju taktiku u njihovim mecevima,a on jos prakticno ne vidi/ne moze nista da promeni u svojoj igri , da bi stvari prevagnule u njegovu korist.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Zato i rekoh da nije iznenadjenje poraz, pratio sam i uporedjivao njega i Nadala na turniru i bilo je vidljivo ko je spremniji i odlucniji. Naravno, ovi porazi mu unistavaju samopouzdanje, ali skripi tu dosta stvari vec neko vreme i situacija se uopste ne menja, zato i napisah da je ovo realnost i da se treba privikavati. Dok on ne promenni nesto u svom odnosu, pripremi, taktici stvari se nece promeniti. Nista se ne desava samo od sebe. Pisali smo o svemu tome jos u maju, tako da nema mesta cudjenju. On kad je nabrijan i spreman dobija Nadal na brzem hardu u dva seta, ali prilicno je daleko od svoje najbolje igre. Nije iznenadjenje ni to sto mu servis stane bas protiv Nadal i Skota, pricali smo i o tome.

                            Sve dok sam sebi ne prizna da ovako vise ne ide i da nesto mora da se menja ne treba ocekivati veliki boljitak u igri.
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • A najviše me nervira što se u većem delu meča oslanja samo na servis. Da nije njega.... a i on i te kako ume da zakaže.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Navras, miloolja, Maxx-a ...,

                                Previse ste strogi. Novak sinoc nije bio u punoj formi. Odlucio je da temira formu za USO. Ispravna odluka. Nadal je bio sinoc odlican i svejedno je trebao dosta srece i jednu lopticu u Novakovu glavu da nekako iscupa pobjedu. Ako je Novak treci, sto onda reci o Marijevoj igri koji je drugi?

                                Dozvolicu da u vasoj prici ima istine samo ako Novak ne popravi formu do USO.

                                Comment

                                Working...
                                X