Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    Ali pobjedi se u zube ne gleda.. ;D

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      nadal, mlad si naucices vremenom da na mec posmatras sa realne strane....... Taj isti Nadal koji je u zivotnoj formi, koji je dan pre toga pocepao Murreya je bio nateran u vecem, tj. ogromnom delu meca na opstu defanzivu, i veliki deo meca proveo je u odbrani i to je ono sto je bila njegova karakteristika meca i kao i uvek do sada cekao je greske Djokovica i iz odbrane dobio je ovaj mec. Nije prvi put da ovako Nadal pobedjuje Novaka....sto bi se reklo bunker brigada na kontre...

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=Patriota link=topic=478.msg61006#msg61006 date=1240261579]
        nadal, mlad si naucices vremenom da na mec posmatras sa realne strane....... Taj isti Nadal koji je u zivotnoj formi, koji je dan pre toga pocepao Murreya je bio nateran u vecem, tj. ogromnom delu meca na opstu defanzivu, i veliki deo meca proveo je u odbrani i to je ono sto je bila njegova karakteristika meca i kao i uvek do sada cekao je greske Djokovica i iz odbrane dobio je ovaj mec. Nije prvi put da ovako Nadal pobedjuje Novaka....sto bi se reklo bunker brigada na kontre...
        [/quote]


        Svako posmatra sa drugacije tacke gledista,i uopste ne mislim tako....Sto djokovic napada potpuno ne rezonski to nije moja stvar,i to ne mislim da je nekakav bunker nesto slicno...

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Patriota,Nadal uopste nije pocepao Murray-a,onaj 2.set je mogao i drugacije da se zavrsi. I to je ono sto ja pricam,Nadal servira za mec,na sljaci i gubi svoj servis,netipicno,pre toga igra protiv Delpotra,ima 3:0,2 brejka i na kraju gubi :o
          Zato ti kazem da je trenutno Nadal pao u formi,ali to naravno ne mora nista da znaci,sigurna sam da ce on brzo da podigne svoj nivo.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • [/quote]

            Pa good post+..

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              trebalo bi da se Novakovi fanovi zahvale(kome god?!) sto Rafa nije igrao onako kako inace igra.....
              mislim da bi bila bruka sta bi mu se dogodilo da jeste............

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                za prethodni post postoji jedna izreka lupi i ostade ziva..... ( u mojoj gimnaziji cesto koristili )... smesno....ali zensko razumem...

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  [quote author=natasha link=topic=478.msg61011#msg61011 date=1240262833]
                  trebalo bi da se Novakovi fanovi zahvale(kome god?!) sto Rafa nije igrao onako kako inace igra.....
                  mislim da bi bila bruka sta bi mu se dogodilo da jeste............
                  [/quote]

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    [quote author=natasha link=topic=478.msg61011#msg61011 date=1240262833]
                    trebalo bi da se Novakovi fanovi zahvale(kome god?!) sto Rafa nije igrao onako kako inace igra.....
                    mislim da bi bila bruka sta bi mu se dogodilo da jeste............
                    [/quote]Da, mozda treba da se zahvalimo Rafici sto nije uzeo jos vecu dozu dopa, ko zna sta bi onda tek bilo mora da bi razvalio Djokovica 6:0 6:0. I to sto bi rekao Gold u svakom gemu sa po 40:0.
                    Ajde budi malo realnija, Nadal nije odigrao najbolji mec u karijeri ali takodje nije odigrao ni ocajan mec kao sto vi pisete. Zna se da Nadal na sljaci ne rizikuje previse, cekao je Novakove greske kojih nije bilo previse i nazalost dobio je sve vazne poene u mecu i zato je pobedio. Ne kapiram samo kako pricate da je Nadal odigrao los mec kad je vracao nemoguce i pogadjao linije u jednom poenu po 10 puta. Izgleda da je za vas pravi Nadal kada ima odnos 60 winnera i 2 neiznudjene greske.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=Patriota link=topic=478.msg61012#msg61012 date=1240263870]
                      za prethodni post postoji jedna izreka lupi i ostade ziva..... ( u mojoj gimnaziji cesto koristili )... smesno....ali zensko razumem...

                      [/quote]


                      koliko zapravo glup morash biti da kazesh neshto ovako?! da da da... bash toliko!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        [quote author=natasha link=topic=478.msg61011#msg61011 date=1240262833]
                        trebalo bi da se Novakovi fanovi zahvale(kome god?!) sto Rafa nije igrao onako kako inace igra.....
                        mislim da bi bila bruka sta bi mu se dogodilo da jeste............
                        [/quote]

                        tebi ovo izgleda pametno... meni detinjasto..

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          ma ti si .... verujem da ne postoji odgovarajuca rec za opisati te.....

                          hocesh rechi da je Nadal igrao na vrhunskom nivou mec?! daj ne zezaj....... razumem ja tvoj patriotizam i sve to... ali budi objektivan...
                          stvarno nemam nameru da se raspravljam sa tobom niti bilo kime... cinjenica je da Nadal Monte Carlo NIJE igrao onako kako inace igra na sljaci.....

                          Comment


                          • razumem ja tvoj patriotizam i sve to... ali budi objektivan...
                            stvarno nemam nameru da se raspravljam sa tobom niti bilo kime... cinjenica je da Nadal Monte Carlo NIJE igrao onako kako inace igra na sljaci.....
                            [/quote]

                            3 put pominjes ovo, sta ima ovde lose?

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              u pravu si!!!!!!!!! ;)

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                Ja stvarno poslije Novaka od tenisera najvise volim Rafu,ali su mu navijaci STVARNO DNO DNA,kad vidim sto sve pisu,SRAM VAS BRE BILO,STIDITE SE,nijeste vi Rafini navijaci,vi samo mrzite Novaka,recite lakse ce vam bit
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X