Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    ja mislim da nole nece osvojiti us open zato sto tradicija ove godine kaze da ove godine svako od nasih osvaja bar po jedan GS i to svako razlicit...nole-AO,anci-RG,ziki-wimbly i sada bi jj trebala USO...tako da ne ocekujem novakovu pobedu,stavise,ocekujem da ce ga federer izbaciti lagano...ne znam zasto to tako mislim jer nema osnova za to,ali iz dubine duse bi voleo da nisam u pravu...sta cu kad sam pesimistican :-\
    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=danilo994 link=topic=478.msg33948#msg33948 date=1220693133]
      ja mislim da nole nece osvojiti us open zato sto tradicija ove godine kaze da ove godine svako od nasih osvaja bar po jedan GS i to svako razlicit...nole-AO,anci-RG,ziki-wimbly i sada bi jj trebala USO...tako da ne ocekujem novakovu pobedu,stavise,ocekujem da ce ga federer izbaciti lagano...ne znam zasto to tako mislim jer nema osnova za to,ali iz dubine duse bi voleo da nisam u pravu...sta cu kad sam pesimistican :-\

      [/quote]

      Nisi jedini koji si pesimistican! ;) Samo sam ja pesimistican obrnuto od tebe

      Comment


      • Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          nadam se da ce biti tako...
          "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            jos pola sata od welike pobjede nowaka nad welikim swajcarcem,jos samo malo....uziwaceemo u tenisu,i noletowoj pobjedi.naprijed nole!

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Danilo, izgleda da si vidovit ili si tezak baksuz Ni jedan ni drugi nisu danas igrali dobro, bilo je dosta UE, ali barem nije bilo kishe, eto svetle tachke. Imace Nvak sada barem vremena da se odmori, shto mu ochito treba.

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Evo jednog zanimljivog komentara sa B92:

                Kada je Novak pobedio Roddick-a, niko nije bio srecniji od nas navijaca, narocito Srba, naravno.
                Ali istog sekunda kada je poceo da daje intervju, onako narogusen, samo sam mislila kako zelim da bude velik u pobedi. Nazalost, poneo se gore od bilo kakvog amatera. Ono sto je okrenulo navijace protiv njega, nije sto je prozvao Roddick-a, vec sto je otvoreno likovao sto ga je pobedio u njegovom gradu, njegovom omiljenom turniru, itd. To je nesportski deo koji mu je ostavio mrlju na imidzu i gde je izgubio postovanje sportskih kolega i komentatora a o publici da ne govorimo. Nije ni prvi ni poslednji sportista koji je isprovociran ali tu se razdvajaju decaci od muskaraca. Culo se i po Mekinroovom komentaru koliko je razocaran u Novakov intervju.
                Usput je Djokovic konstantno kukao kako publika nije na njegovoj strani. Neka on izvine sto svaki Amerikanac nije navijao za Srbina sto se busao i ispustao ratnicke poklike i likovao svaki put kad je osvojio poen.
                Njegovo je pravo da slavi kako hoce a pravo navijaca je da navijaju za simpaticnijeg tenisera.
                Taj intervju nije jedna mala greska u koracima, to je odraz slave koja mu je usla u glavu i odvojila ga od realnosti, a realnost je da neces uvek biti ni najvoljeniji ni prvi, ali moras uvek da budes sampion.
                Zelim mu jos mnoge pobede i da sledeci put bude velicanstven u trijumfu.

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Haha Mekenrou se nije svideo Novakov intervju! A to sto je rekao Novak za pobedu nad Rodikom na njegovom terenu je prosto cinjenica.Za Djokovica jedino imam primedbu u vezi sa fizickom spremnoscu.Onako da se vuce po terenu... Trebalo bi da se ugleda na Nadala po tom pitanju. >

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    jeste isto kao da mu se ne igra imao je sansi u 4 setu ali bezvoljnost

                    Comment


                    • Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Nema problema, prijatelju.

                        Nole je sjajan tenisac, puno bolji od Rogera u njegovim godinama. Nadam se da ce odigrati jos puno sjajnih matcheva!

                        Idemo uzivati u 4. setu matcha Nadal - Murray!

                        Comment


                        • [/quote]

                          Pa on je vec pobjedio Noleta 3:1! Ovo je topik o Noletu, zar ne?

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            hehehehe,sad sam izmjenio ;D

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Izvinjavam se svim Novakovim fanovima zbog toga sto sam ga nazvala folirantom.
                              Mozda se on i folira nekada, ali niko ne moze da kaze da igra zakulisne igre.
                              Za zakulisne igre i igrice koje su se desavale na USO oko QF i SF , saznala sam tek posle QF nazalost. :-[
                              Zao mi je i sto Novak nije imao vremena da se dovoljno odmori za SF, u tom slucaju bi ga sigurno gledali u finalu, ali posto je bivsi #1 zahtevao da se njegovo SF igra prvo, u subotu, za to nije bilo sanse. Kao sto sam i napisala negde, bivsi #1 nece Djokovicu ciniti usluge- naprotiv. :-\
                              Nadam se da je i Novak toga svestan i da ce uspeti da se oporavi do Madrida i tamo ponovo prikaze svoju pravu igru. ;)

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=angelnfs4 link=topic=478.msg34579#msg34579 date=1221037854]
                                Izvinjavam se svim Novakovim fanovima zbog toga sto sam ga nazvala folirantom.
                                Mozda se on i folira nekada, ali niko ne moze da kaze da igra zakulisne igre.
                                Za zakulisne igre i igrice koje su se desavale na USO oko QF i SF , saznala sam tek posle QF nazalost. :-[
                                Zao mi je i sto Novak nije imao vremena da se dovoljno odmori za SF, u tom slucaju bi ga sigurno gledali u finalu, ali posto je bivsi #1 zahtevao da se njegovo SF igra prvo, u subotu, za to nije bilo sanse. Kao sto sam i napisala negde, bivsi #1 nece Djokovicu ciniti usluge- naprotiv. :-\
                                Nadam se da je i Novak toga svestan i da ce uspeti da se oporavi do Madrida i tamo ponovo prikaze svoju pravu igru. ;)
                                [/quote]

                                @angelnfs4,
                                hvala na ovom postu :-*

                                Comment

                                Working...
                                X