Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko sam sjeban zbog ovog poraza ne mogu da vam opisem,nekome nije tesko pao ali meni je mozda i najtezi.Najteze od svega mi pada sto Novak ne zeli da se menja i vise nema onu glad i motivaciju za trofejima,vratio se na period iz 2009 i 2010 god,a mogao je od 2011 barem jos dva slema da uzme.Sada ce biti ogroman uspeh ako uzme jos jedan slem do kraja karijere.Steta sto nije kao Nadal i Federer,sto nema taj mentalni sklop,prokleti Balkanski mentalitet

    Comment


    • Originally posted by juventus View Post
      Malo kad se ohladi glava ,prespava noc, ipak se malo trezvenije moze sagledati Wimbledon kao turnir koji mu nije bio prioritet ove godine a ipak je igrao finale protiv coveka koji je svesno propustio jedan GS da bi pokusao osvojiti W ,drugo ona povreda zgloba pred sezonu sljake i rizikovanje teze povrede u dejvis kupu zasta mu svi trebamo skinuti kapu dole je nesto sto je cini se odredilo ovaj drugi deo sezone.Neka napuni baterije za nastavak sezone i americku seriju prvo nek uzme Sinsi i udje u legendu mastersa, pa da vrati titulu na USO a time i odbrani 1.mesto na turu i bice ovo vise nego uspesna sezona bez ikakve sumnje.
      Tako je juve.

      Nositi se sa Nadalom na RG pa sa Marijem na Uimbdonu. Zar je to malo? Fino bi bilo da je pobijedio obojicu ali nije realno. Pa nisu Novakovi protivnici paraplegicari.

      Comment


      • Moram da prekopiram nesto sto je napisao Sasa Ozmo i sto se bukvalno desava iznova i iznova : Problemi na mentalnom planu sa kojima Novak očevidno ulazi u takve duele najčešće se ogledaju u stegnutoj igri na početku i gubitku prvog seta.

        Posle se Đoković konsoliduje, uspeva da preokrene (Mari na AO 2013) ili izgubi u neizvesnom meču (Nadal na Rolan Garosu 2012. i 2013, Mari na US openu 2012, Federer na Vimbldonu 2012), ali u većini tih mečeva postojala je opasnost da se dogodi nešto slično ovogodišnjem vimbldonskom finalu – Mari je savladao Đokovića sa 3:0, po setovima 6:4, 7:5, 6:4.
        . Sve je lepo rekao covek,to sam i ja pricao stalno samo malo grubljim recnikom,posto ja posle ovakvih meceva nisam sav svoj,jer mi je mnogo stalo da on osvaja titule,ali ovde ljudi to nece nikada razumeti.

        Comment


        • Pecaros,
          vidis nema potrebe da me dodatno objasnjavas jer nisam ja bitan u ovoj prici nego Novak,ako ti mozes mirno posmatrati finale Wimbledona i onakvog Novaka ja ne mogu,ja i kad karte igram zelim pobediti a kamoli u sportu,Novak koliko god meceva da izgubi meni nije bitno ako sam video da je dao sve od sebe(naravno svi mi drukcije to dozivljavamo)borio se do zadnjeg atoma snage ,da mu je stalo,ali toga u finalu nije bilo.Dalje imam dovoljno godina da napisem ono sto mislim i sto valja i sto ne valja ,valjda je to svrha foruma da na neki nacin podelis svoja razmisljanja ,izjadas se ,radujes i slicno tome.Ako mislis da nije u redu to sto sam napisao ,pa sam te i uvredio na neki nacin ,evo izvinjavam se tebi i Novaku,bilo je napisano u afektu,bez preteranog razmisljanja itd.nadam se da ce sada tvoja sujeta biti mirnija i moci mirno da spavas a sa Novaka biti sprana ljaga mog kritikovanja.

          Comment


          • U afektu su mnoge glave pale, kasnije kajanje ne popravi nista, većma se samokontroli valja učiti.
            Forum i jeste šarenilo, u datim okvirima svako svoje nek kaže, a ja svoje rekoh.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              U afektu su mnoge glave pale, kasnije kajanje ne popravi nista, većma se samokontroli valja učiti.
              Forum i jeste šarenilo, u datim okvirima svako svoje nek kaže, a ja svoje rekoh.
              Pecaros,
              kako mozes ocekivati da ce te neko tvoja misljenja prihvatiti kad necije razmisljanje kakvo god bilo nazivas idiotarijom,ne zelim uopste sa tobom da ulazim u nikakvu polemiku ako moja razmisljanja shvatas kao idiotska ,pa zasto uopste onda imas potrebe komentarisati ih.Lepo preskocis idiotariju i vozis dalje

              Comment


              • Nema meni mira, al ajde, moraću ko NI po stavkama
                1. U izvornom postu nisam imenovao.
                2. Ko se pronašao u tekstu, pronašao se.
                3. Nanovo pročitati post. Primećuje se boldovana samo jedna reč, i moja reakcija na tu idiotariju.
                sigpic

                Comment


                • Najlakše je doći ovdje i pljuvati Novaka posle svakog poraza. Pa ljudi moji i on je samo čovjek, a ne mašina, juče jednostano nije bio njegov dan, ne može uvijek sve da ide kako očekujemo. Svima nama koji ga volimo i radujemo se svakom njegovom uspjehu teško je pao ovaj poraz, ali nikom nije teže nego njemu. U jučerašnjem meču najveći protivnik Noletu je bio on sam, činjenica je da mora nešto da popravi, u svim važnim mečevima on posustane. Ali opet ova godina nije ni blizu loše, Titula na AO, Dubai, Monte-Carlo, polufinale RG, finale W, pa to je za svaku pohvalu, a sezona još nije ni blizu kraja. Tu je i US Open, beton, Noletova omiljena posloga, ima još vremena za popravni, za radosti i titule. Tačno je da je odmor ono što mu sada najviše treba, da malo razbistri misli i da shvati u čemu leži problem. Idemo dalje, Novak je najjači i to će uvijek da bude, bez obzira na sve.
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Originally posted by Zile90 View Post
                    Moram da prekopiram nesto sto je napisao Sasa Ozmo i sto se bukvalno desava iznova i iznova : Problemi na mentalnom planu sa kojima Novak očevidno ulazi u takve duele najčešće se ogledaju u stegnutoj igri na početku i gubitku prvog seta.

                    Posle se Đoković konsoliduje, uspeva da preokrene (Mari na AO 2013) ili izgubi u neizvesnom meču (Nadal na Rolan Garosu 2012. i 2013, Mari na US openu 2012, Federer na Vimbldonu 2012), ali u većini tih mečeva postojala je opasnost da se dogodi nešto slično ovogodišnjem vimbldonskom finalu – Mari je savladao Đokovića sa 3:0, po setovima 6:4, 7:5, 6:4.
                    . Sve je lepo rekao covek,to sam i ja pricao stalno samo malo grubljim recnikom,posto ja posle ovakvih meceva nisam sav svoj,jer mi je mnogo stalo da on osvaja titule,ali ovde ljudi to nece nikada razumeti.
                    Ajmo mec po mec:

                    RG 2012
                    Nadal je usao u mec fantasticno, Novak se oporavio od inicijalnog shoka vec u prvom setu. Konstatacija ne stoji. Tek kad se nasao u izgubljenoj poziciji i kad je sam poceo da igra fantasticno i kad su mu uslovi poceli pogodovati, Novak je sustigao Nadala. Prekid meca i povoljniji uslovi za Nadala su presudili mec. Novak se mogao vratiti zato sto, za razliku od trave, na sljaci moze igrati fantasticno. Ozmova konstatacija nije primjenjiva.

                    Uimbldon 2012.
                    Poceo jako sigurno, izgubio prvi set sa jednim brejkom uz malo peha. Dobio drugi set sa jednim brejkom. U trecem setu je napravio takticku gresku i usao u razmjene. Nadigran! Nema veze sa glavom. Nema nikave veze sa Ozmovom konstatacijom.

                    USO 2012.
                    Ozmova konstacija je totalno primjenjiva na taj mec.

                    AO 2013.
                    Obojica su usla potpuno koncetrisano u mec. I drzali koncetraciju gotovo 3 sata. Prvi brejk je dosao tek poslije 3 sata. Svakome pripao po TB. Nema govora o slabom sartu. Ako ista, Novak je bio bolji igrac u prvom setu.

                    RG 2013.
                    Novak poceo totalno koncetrisano i sa punim intezitetom, ali je ubrzo nadigran u prvom setu zbog suvih uslova u kojima njegov BH nije nije mogao da se nosio sa Nadalovim top spinom. Vratio se u mec zahvaljujuci glavi i fantasticnoj igri. Primjena Ozmove opaske na taj mec je totalni nonsens.

                    Uimbldon 2013.
                    Novak od pocetak u podredjenom polozaju, ali ne zbog loseg starta, nego zato sto je bio nadigran. Cak i da je kojim slucajem, recimo srecom ili Marijevim padom, osvoji prvi set, sve bi opet zavisilo od Marija. Novak ne moze da isprati njegovu najvisu brzinu na travi. Mari je inace igrac koji jako oscilira tokom meca. To je mogla biti Novakova nada ali je Mari jucer bio previse motivisan. Ozmova konstatacija totalno neprimjenjiva.

                    Ali Ozmova konstatacija je i te kako primjenjiva na finala AO 2008. i 2012.
                    Last edited by NI; 08-07-13, 11:50.

                    Comment


                    • Ne osecam se prozvanom,nikako.
                      Medjutim moram nesto da napisem.
                      Da li mozda Nole ne sme da se kritikuje?
                      Ode su njegovi navijaci,uvek uz njega i kad gubi ali hrabro,boreci se a ne kao juce.Nemogu da verujem da je Nole onako lose odigrao,bezvoljno,bez ikakve zelje.
                      cak i da su ti vetrovi u pitanju,novac,i sta je sve u pitanju,pa da Nole mora da se savija,onda je juce bar mogao da izgubi ali na dostojanstven nacin,ali ne kao juce,to ne pije vodu,pa pa nek pise sta ko hoce,ja imam svoje misljenje.
                      Koliko puta smo pisali ovde posle izgubljenog meca,hrabrili ga,bili uz njega,ali smo videli da je dao sve od sebe,tesko je bilo posle takvih poraza ali smo bili svesni da je dao sve od sebe.
                      Nisam nezahvalna,navijacu uvek za Noleta,ali sam zaista ljuta(moj problem)sto je juce sebi ono dozvolio.
                      Smem da napisem-sramota da tako igra tj. ne igra.
                      Mogla bih sad pisati i pisati,no ocigledno ne vredi.
                      Nek se protumaci ovaj moj post kako kome odgovara,ali Nole ako hoce da bude u vrhu mora pod hitno nesto da menja.
                      Ako i ostavi tenis sada,mnogo mu hvala za sve sto je ucinio,doneo nam toliko radosti,to se ne zaboravlja.
                      Navijam i dalje za Noleta,ali to ne znaci da ga ne mogu kritikovati.
                      Nadam se da ce sad ti vetrovi malo"oladiti" pa da se u nastavku sezone "vrati" stari Nole
                      Last edited by Pertla; 08-07-13, 13:55.
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Честитке Новку на финалу! освоио је 480 бодова плус... мало ли је?

                        Ноле је актер догађаја за британце који 77 година ово чекају, вртеће се снимци наредних 100 година, а на њима ће увек бити и Новак...

                        једино ми је жао што је деловао нерасполажено на тим снимцима...

                        ко зна када ће мо и ми имати финалисту Винблдона? Ноле није више гладан успеха, а долазе млади.. сада му сви желимо да и ову годину остане бр. 1 , а за даље видећемо..

                        Треба Новака подсетити да је важно, радовати се игри и показати срећу што си на терену...
                        Last edited by Žika; 08-07-13, 11:48.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mozda je pecaros pretjerao sa rijecju idiotska, ali nazvati Novaka mucenikom je najblaze receno smijesno.

                          Ima nas koji mislimo da je u Novakovoj igri vecina toga u redu, ima i onih koji misle drukcije. Nema problema sa time. Ali reci da je Novak briljirao jucer je totalno neosnovano, jednako neosnovano kao reci i da je mucenik. Znaci izbjegavajmo pretjerivanja i sve je u redu.
                          Last edited by NI; 08-07-13, 12:09.

                          Comment


                          • Sneža sve objasnila : http://www.b92.net/sport/tenis/maste...30247#k9998017

                            Comment


                            • Originally posted by Nesic View Post
                              Cuo sam i ova tumacenja. Ona spadaju u zonu fantazije.

                              Comment


                              • Problem svih Novakovih fanova leži u tome što nikada nisu zadovoljni, ja mislim da i kada bi Nole osvajao sve što se osvojiti može, vi bi ste mu našli neku zamjerku. Vidjela bi vas na njegovom mjestu, lako je kući iz fotelje komentarisati, treba to sve izdržati. Svaka njemu čast i hvala mu na svemu što je dosada uradio, i na onome što će tek da uradi. Svim srcem uz njega i sada i uvijek. Sve što pojedini ovdje mogu jeste da ga pljuju. On je veličina i kao sportista ali još više kao čovjek.
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X