Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    Iskreno uvek sam mislio da je Nadal drasticno bolji igrac od Noleta, ali juce mi je postalo jasno da kojim slucajem Nole ima Nadalovu snagu dobijao bi ga rutinirano. Definitivno svestraniji i daleko talentovaniji igrac od Nadala, sto se najbolje vidi kada se gleda statistika gde Nadal salje lopte. Pre sam mislio da za Federera ima istu taktiku, ali sada sam shvatio da on igra protiv svih na isti nacin. Diuboki spin dijagonala iz forhenda i uvek spin na bekend dok te ne izbaci sa terena. Protiv Federera to prolazi ali protiv Novaka malo teze. Jedino i dalje ostaje problem sto Nole ne moze da odrzi kontinuitet zbog snage a protiv Nadala dve loptice znaju da odluce mec. To se i juce desilo. Iako mi Nole nije bio favorit do sada uopsteno u tenisu, juce mi je dokazao o kakvom je kapacitetu rec i odusevljen sam time

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      otprilike to mislim i ja ^^
      "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=anagarika link=topic=478.msg60805#msg60805 date=1240216884]
        Iskreno uvek sam mislio da je Nadal drasticno bolji igrac od Noleta, ali juce mi je postalo jasno da kojim slucajem Nole ima Nadalovu snagu dobijao bi ga rutinirano. Definitivno svestraniji i daleko talentovaniji igrac od Nadala, sto se najbolje vidi kada se gleda statistika gde Nadal salje lopte. Pre sam mislio da za Federera ima istu taktiku, ali sada sam shvatio da on igra protiv svih na isti nacin. Diuboki spin dijagonala iz forhenda i uvek spin na bekend dok te ne izbaci sa terena. Protiv Federera to prolazi ali protiv Novaka malo teze. Jedino i dalje ostaje problem sto Nole ne moze da odrzi kontinuitet zbog snage a protiv Nadala dve loptice znaju da odluce mec. To se i juce desilo. Iako mi Nole nije bio favorit do sada uopsteno u tenisu,juce mi je dokazao o kakvom je kapacitetu rec i odusevljen sam time
        [/quote]
        jesi ti gledao novaka pretprosle,i na pocetku prosle sezone?nisi mi jasan sa ovim:juce mi je dokazao o kakvom je kapacitetu rec
        za nadala si potpuno u pravu,osim ovog da mu uspeva da tera federera od osnovne.opste je poznato da federer odbija da se povuce iz terena,pa zato cesto mora da igra poluvoleje sa osnovne.

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=anagarika link=topic=478.msg60805#msg60805 date=1240216884]
          Iskreno uvek sam mislio da je Nadal drasticno bolji igrac od Noleta, ali juce mi je postalo jasno da kojim slucajem Nole ima Nadalovu snagu dobijao bi ga rutinirano. Definitivno svestraniji i daleko talentovaniji igrac od Nadala, sto se najbolje vidi kada se gleda statistika gde Nadal salje lopte. Pre sam mislio da za Federera ima istu taktiku, ali sada sam shvatio da on igra protiv svih na isti nacin. Diuboki spin dijagonala iz forhenda i uvek spin na bekend dok te ne izbaci sa terena. Protiv Federera to prolazi ali protiv Novaka malo teze. Jedino i dalje ostaje problem sto Nole ne moze da odrzi kontinuitet zbog snage a protiv Nadala dve loptice znaju da odluce mec. To se i juce desilo. Iako mi Nole nije bio favorit do sada uopsteno u tenisu, juce mi je dokazao o kakvom je kapacitetu rec i odusevljen sam time
          [/quote]Pa ja to govorim vec duze vreme. Novak je daleko raznovrsniji igrac od Nadala sto je juce i pokazao, a ne mora Nole da ima Nadalovu snagu da bi ga dobio. Samo treba da malo bolje odradi zimske pripreme i to je to. Juce je posle onog brejka sto je napravio u trecem setu skroz pao fizicki i onih par gemova je bilo nerealno stanje stvari.
          Federera dobija pre svega zato sto mu je sad nabio kompleks i zato sto Fed ne voli da se brani pa kao sto je dart rekao igra poluvoleje sa osnovne.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            samo malo bolje da se pripremi.... samo da ima Nadalovu snagu.... samo da je mentalno jaci....

            SAMO TOLIKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Ja nisam rekao da mu treba Nadalova snaga, a malo bolje pripreme to nije uopste veliki problem, znam iz iskustva. I sto se tice mentalne snage to je Novak pokazao jedno 1000 puta tako da jedino sto mu fali je bolja fizicka priprema i bio bi 2. igrac sveta.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Ja se samo nadam da ste vi svesni da Rafa juce (osim u pojedinim momentima) nije bio ni senka od onoga sta on zna i sta moze
                Ne kazem da ce biti nepobediv,daleko od toga,doce vreme kada ce poceti da gubi ali ja iskreno verujem da to jos uvek nije doslo ;)
                Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

                If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

                Comment


                • [/quote]
                  jao ljudi sta vi ocekujete?pa rafa je stizao sve sto se moze stici,igrao sa jako malo kikseva,imao odlicnu duzinu loptice...ali jednostavno,ne mozete ocekivati od jednog defanzivnog tenisera da uzme mec u svoje ruke.on je pobedio iskljucivo protivnikovim greskama,kao i u svakom mecu u karijeri.jednostavno to je njegova igra,koju je on doveo skoro do perfekcije.izgubi jedino kad je protivnik toliko skoncentrisan i kad mu sve ide od ruke,pa manje gresi,onda je to vec rafi problem.ja ne vidim kako vi to ne shvatate,nole jednostavno nije dao rafi da bude vise od senke,jer je bio siguran u svoje udarce,igrao riskantno u meri.rafa protiv toga ne moze,i odigrao je najbolje sto je mogao.

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    ovaj ga je setao ko nenormalan, a ovaj stizao i moguce i nemoguce...sta bi navodno bilo da je bio svoj, da nije bio svoja senka...kakve nebuloze...
                    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=danilo994 link=topic=478.msg60827#msg60827 date=1240231036]
                      ovaj ga je setao ko nenormalan, a ovaj stizao i moguce i nemoguce...sta bi navodno bilo da je bio svoj, da nije bio svoja senka...kakve nebuloze...
                      [/quote]
                      eeee moja danilo,kako ne bi...da nije bio svoja senka,bio bi jos brzi...to ti je rafa:toreador koji puca brze od sopstvene senke...cini vam se poznato?aaaa pa zato ovde ima toliko rafolitanki...zelite da promenite onaj deo:ja usamljen sam toreador,daleko od doma svog...sad je sve logicno...

                      Comment


                      • [/quote]
                        Za jednog Nadalovog navijaca trebala bi da se stidis,jer je sam Rafa rekao da je ovo najbolji mec koji je odigrao ove godine,malo vise obavijestenosti ne bi ti skodilo,
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          zaboga vladane,pa jel zar ces ti vise ceniti ljude ako oni budu 24/7 visili na rafinom forumu i citali njegove izjave?

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=dart gunner link=topic=478.msg60837#msg60837 date=1240233396]
                            zaboga vladane,pa jel zar ces ti vise ceniti ljude ako oni budu 24/7 visili na rafinom forumu i citali njegove izjave?
                            [/quote]
                            Dart nisi ti toliko ni los,malo peckas,ali nisi los ne znam sto te ljudi toliko napadaju,evo plus
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              igras onoliko koliko ti protivnik dozvoli.

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=Patriota link=topic=478.msg60860#msg60860 date=1240237057]
                                igras onoliko koliko ti protivnik dozvoli.
                                [/quote]

                                to u tenisu ne vazi...
                                Protivnik moze samo da stoji,a ti da saljes lopte u mrezu ili u aut,tj. da pravis neiznudjene greske. On nije nista uradio,nego si ti jednostavno ocajan.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X