Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Torima,

    Kladionice su za mene uvijek odrdjena provjera da li su stvari na svom mjestu. Mislim da su Rafa, Mari i ostali malo precijenjeni a Federer malo potcijenjen, ali u principu se slazem sa procjenom.

    Comment


    • Mislim da je Marej tu na relno 25%, od prilike, ali će se to menjati do kraja sezone. Rafa je dobio neki procenat jer ima ranking, ali je pitanje kako će se vratiti nakon ovolike pauze. Mislim da je Zeka malo podcenjen, ali verovatno je ovaj USO tome doprineo.

      Videćemo na kraju godine kako će sve to izgledati.

      Comment


      • NI
        Malo crnog humora nije na odmet..
        Jesu li ovo procenti(13,5%) da li će Nadal igrati na AO?
        Nadam se nekoj reprizi iz ove godine(neka bude u 1/2f ili f)..

        Comment


        • Evo ga Novi klip,ide uskoro jos jedan sa novim poenima sa Amercike turneje.Kazite sta mislite ;-)

          Comment


          • Originally posted by TheZIX90 View Post
            Evo ga Novi klip,ide uskoro jos jedan sa novim poenima sa Amercike turneje.Kazite sta mislite ;-)
            Bicu iskrena,meni je muzika tuzna,ne dopadaju mi se delovi gde je Nole pognute glave.Moj utisak ovog klipa je subjektivan jer sam Noletov navijac i ne volim da gledam kad je pognute glave ili na kolenima,osim kad pobedjuje,pa padne na kolena i podigne ruke u vis stisnutih pesnica ili kad cepa majicu i pusti iz sveg grla onaj njegov svojstven urlik.
            Medjutim,ovo sto si postavio u klipu je prikazano kakva je realnost tokom raznih meceva,gde se raduje,gde besni,gde je pognute glave.
            Sve u svemu dobro je,osim muzike,mnogo je tuzna.
            Moje vidjenje,nadam se da neces zameriti
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Originally posted by Petra View Post
              Bicu iskrena,meni je muzika tuzna,ne dopadaju mi se delovi gde je Nole pognute glave.Moj utisak ovog klipa je subjektivan jer sam Noletov navijac i ne volim da gledam kad je pognute glave ili na kolenima,osim kad pobedjuje,pa padne na kolena i podigne ruke u vis stisnutih pesnica ili kad cepa majicu i pusti iz sveg grla onaj njegov svojstven urlik.
              Medjutim,ovo sto si postavio u klipu je prikazano kakva je realnost tokom raznih meceva,gde se raduje,gde besni,gde je pognute glave.
              Sve u svemu dobro je,osim muzike,mnogo je tuzna.
              Moje vidjenje,nadam se da neces zameriti
              Sto bih se ljutio :-) Hvala sto si gledala klip.Muziku odaberem da krasi situaciju na terenu :-)Nekada je situacija tuzna,a neka nije.Stize sada novi klip za koji sat,svidece ti se vise odmah da ti kazem :-)

              Comment


              • I ja odgledala ;)
                Meni ne smeta što si prikazao sve, i kad besni i kad lomi I kad pobeđuje pa i kad se preda, poražen, pognute glave....Možda bi čak dodala još ponešto, kad se zeza (onaj poen protiv Zeke na primer, kad mu na kraju namesti dupe , ili onu scenu u kojoj mu se neki navijač dernja pa ga dekoncentiše a Nole ga otera u tri lepe i tako neke njegove fazone...

                Inače mi se sviđa, muzika je istina malkice tužna, kao pogrebna ali nije ružna....Nego stvarno pomalo melanholična.

                Ja isto imam par klipova, ali u poređenju sa tvojim su skroz bezveze, promašeni eksperimenti. Tako me u momentu uhvatilo neko nadahnuće....
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Ovo je meni najbolji Noletov video http://www.youtube.com/watch?v=rKObx24CS6k

                  Sto se tice videa koji je Zix napravio-nije los, ali puno su ti bolji supernatural i hardcourt masterclass

                  i zaboravio sam najbolji video champion rises
                  Last edited by straxx90; 14-09-12, 20:39.

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post
                    I ja odgledala ;)
                    Meni ne smeta što si prikazao sve, i kad besni i kad lomi I kad pobeđuje pa i kad se preda, poražen, pognute glave....Možda bi čak dodala još ponešto, kad se zeza (onaj poen protiv Zeke na primer, kad mu na kraju namesti dupe , ili onu scenu u kojoj mu se neki navijač dernja pa ga dekoncentiše a Nole ga otera u tri lepe i tako neke njegove fazone...

                    Inače mi se sviđa, muzika je istina malkice tužna, kao pogrebna ali nije ružna....Nego stvarno pomalo melanholična.

                    Ja isto imam par klipova, ali u poređenju sa tvojim su skroz bezveze, promašeni eksperimenti. Tako me u momentu uhvatilo neko nadahnuće....
                    Pogresno si shvatila,ne smeta meni to sto je prikazao u videu,samo sam iznela svoje utiske.
                    Svaka cast na trudu i znanju da napravi tako nesto,treba imati vremena i zivaca izabrati sta staviti u video.
                    Ja veze blage nemam da tako nesto napravim,ti Larisa bar znas,a to nije bezveze,a ja cak neznam ni da eksperimentisem,ali volim da gledam takve video zapise,najvise o Noletu ,ali i odrugim teniserima,kad imam vremena rado pogledam
                    Ovaj video mi se dopada
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Originally posted by TheZIX90 View Post
                      Sto bih se ljutio :-) Hvala sto si gledala klip.Muziku odaberem da krasi situaciju na terenu :-)Nekada je situacija tuzna,a neka nije.Stize sada novi klip za koji sat,svidece ti se vise odmah da ti kazem :-)
                      Tebi svaka cast na znanju i trudu da napravis tako nesto,rado cu pogledati sledeci video,i opet napisati moje vidjenje i utiske
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment



                      • Ovaj video zapis je fenomenalan,uzivanje gledati,praznik za oci
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Baš je strašan!!!
                          Al ček, jel ga ZIKS montirao?
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by Larisa View Post
                            Baš je strašan!!!
                            Al ček, jel ga ZIKS montirao?
                            Sve lipove pravim sam,ne kradem ideje ni od koga :-)

                            Comment


                            • Evo ga najnoviji,ima poena sa Americke turneje,ali ima i nekih starijih.Hvala svima sto gledate i kazete svoje misljenje.Najbitnije mi je st a vi kazete,a ne ono moroni sa you tuba :-)))

                              Comment


                              • Koliko si drugacija licnost kad pravis te klipove, odmah ti taj podstanar izadje iz glave.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X