Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Warm up time!

    Comment


    • Originally posted by Vanja #66 View Post
      Sta sad, Reynolds ce odjednom da dobije krila i da napravi jos vece iznenadjenje? Pa ne ide to bas tako lako....
      Pecaroš to lepo sroči....Ne radi se o Reynoldsu, jbg, ne volim da budem prepotentna, ali neka tako ispadne..... Ja se samo plašim Noaka Sad i uvek
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Novace danas da si pokazao kako se igra protiv Darcisa,Stahovskog....Manarina...i koje kakavih ovih sto su jednom probali travu,a misle da su glavni degustatori...

        Comment


        • Laro, ako izgubi, neka izgubi - sam je kriv. Meni nije zao kad izgubi jer je budala i mislim da nikom osim njega ne bi ni trebalo... Sto je ne tako retko u vecem delu njegovih skorijih poraza... U stvari, ne bi ni njemu trebalo da je zao, treba da bude ljut na sebe i da jednom sebi za vjeki vjekova kaze - budi cist profesionalac. To je bio cele 2011. do povrede, nakon cega niko to nije ni ocekivao i pocetkom 2012. Vec u IW je bio nonsalantan i to ga je kostalo ziher titule, a posle cega sam ubedjen da bi sezona izgledala sasvim drugacije...

          Comment


          • Naravno da neće izgubiti, ali da treba biti maksimalno oprezan, treba. Ovo je očito ludi Wimbledon, sve je moguće, to što su Rafa i Fed ispali nema nikakve veze sa Noletom, to samo može da mu bude lekcija, da u svaki meč treba da uđe maksimalno oprezan. Neosporiva činjenica je to da velika četvorka polako prestaje da bude velika, ovo što se ove godine dešava čini tenis potpuno drugačijim, svako može da pobijedi svakoga(to je očito) poeni se lako gube, ali teško zarađuju. Ali to je sada nebitno, bitno je da Nole bude maksimalno oprezan, i mislim da ne bi trebalo da bude većih problema.
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Juu da izgubi od Bobija Pa samo mu to još treba, ne bi se dobro proveo od mene, sigurno
              Ja mukica ne želim, al mi misli mal' mal' lete ka Hasu... ma nije mi drugo, nego bih da poštedim nekako Prleta.

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ta faca je i odgovor kad ga neko pita da li planira da izgubi titulu ove godine...

                Comment


                • Dobra mu ova kosica mslo duza, valjda je napokon nasao nekog frizera koji zna da se izbori sa njegovim zbunom.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Juu da izgubi od Bobija Pa samo mu to još treba, ne bi se dobro proveo od mene, sigurno
                    Ja mukica ne želim, al mi misli mal' mal' lete ka Hasu... ma nije mi drugo, nego bih da poštedim nekako Prleta.

                    Spoiler
                    Jaaaoo što je slaaaaadak

                    Liči na malu vevericu kako je namestio šapice


                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Jos
                      sigpic

                      Comment


                      • Neiskorišćene brejk lopte 14/18
                        Sve ostalo zadovoljavajuće, zapravo taman dovoljno dobro.

                        "I try to focus on my game and do everything I play with my coach technically. Everything in my power in order to win the tennis match"
                        "When I was a kid I used to admire all the top players, I'd be up in the stands watching them playing so I appreciate every moment and all their support."
                        Last edited by miloolja; 27-06-13, 20:02.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Moglo je ovo biti i efikasnije, no dobro..
                          važno je da pecaroš ne prekida niz..
                          Last edited by jagodica; 27-06-13, 20:04.
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Odlicno je odigrao ovo, malo je skripao prvi set ali srecom je zavrsio to i ostalo je bilo sve po meri. Jos pet meca do cilja .

                            Comment


                            • Mnogo volim što je tako jednostavan, neposredan i običan momak, sa svima popriča rečenicu-dve. Čak je i trudnicu pitao ''Boy or girl?''
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nažalost, nisam bio u mogućnosti da gledam mečeve prvog i drugog kola, ali po rezultatima rekao bih da Nebeski pegla samo tako.

                                Što se tiče njegovog prijatelja, tek sad mi je krivo što su mi izbrisali onaj post sa teme RG.
                                This is moj potpis

                                Comment

                                Working...
                                X