Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jagodica View Post
    Razumem da bi Mareju osvajanje RG dalo krila i da je on u budućnosti najozbiljniji Novakov protivnik...
    Ne u buducnosti on je vec sada njegov najveci protivnik na turu.

    Originally posted by jagodica View Post
    I nadam se da ovde neću čitati pljuvanje po Novaku.Mi smo uz tebe Novače..
    Zasto bi bilo pljuvanja? Novak i ako nista vise ne osvoji bice upamcen u istoriji srpskog naroda, a i sire, kao najveci sportista svih vremena sa ovih prostora. To je bar svima jasno.

    Comment


    • O rasporedu

      Vec po objavi rasporeda prvog kola bilo je jasno da ce druga nedelja biti znatno teza za igrace iz Novakove polovine dok je kisa stvari dodatno zakomplikovala ucinivsi situaciju jos tezom. Pored meca viska u odnosu na drugu polovinu zreba cetvrtfinalisti ove morace tri dana za redom tabanati ne bi li se dokopali finala. Ipak valja staviti ruku na srce pa reci da onaj jucerasnji set i dva gema sa Agutom pre dodju kao jaci trening sto ublazava sliku i sve svodi na dva redna dana igranja.
      Kada je rec o rasporedu za finale jedino bitno jeste da on bude u skladu sa jednim od osnovnih nacela sporta a to je ravnopravnost ucesnika.
      Bez toga svaka sumnja u regularnost ovog takmicenja dobice svoju potvrdu.
      Organizator mora biti vodjen tim nacelom i obezbediti jednak odmor svakom od finalista.

      O Novaku

      Fizicki izgleda odlicno, igracki ocekivano u porastu a nazire se i kraj nestrpljivosti ili ti nervozi kako je vec ko imenovao.
      Srecom po njega on ne razmislja nacinom dela navijackog mu korpusa pa ne kukumavci na sve i svasta iskazujuci strahove i strepnje.
      Zato je tu gde jeste jer bi inace odavno batalio tenis i prodavao pljeskavice po Kopaoniku ili sta vec.
      Poucen iskustvima ranijim on je dosao ovde spreman na veliku vecinu toga sto ga ovde ceka.
      Spreman je on i za finale #kogod ga tamo cekao.

      O meni

      Vazda optimista kada je o Novaku rec.
      Optimista jer polazim od cinjenica da navijam za najboljeg igraca planete.
      Optimista jer me kroz njegovu karijeru takvim nacinio.
      Optimista jer mu jedino tako kroz slanje pozitivne energije mogu pomoci.
      Last edited by pecaros; 02-06-16, 09:22.
      sigpic

      Comment


      • imam neki osjećaj da će sve bitit lakše nego što pretpostavljamo, a Peco svaka ti dala za post

        Comment


        • Pecaros,

          Pisem brdo postova da kazem to sto si ti tako fino sazeo. Slazem se, iako sam uvijek, za razliku od tebe, umjereni pesimista.
          Last edited by NI; 02-06-16, 09:47.

          Comment


          • Iz mog ugla gledanja, potpuno mi je svejedno ko će biti protivnik u finalu ako do tog meča uopšte dođe jer Novak ipak ima dva veoma neugodna meča pre završnpg čina.
            Po mnogo čemu je specifičan ovaj Roland Garros tako da je u principu sve moguće i svaka kombinacija je otvorena. Nervozni Novak koji me nervira svojim stavom na terenu, stalnim gubljenjem fokusa i žurbe koja je bespotrebna i ne može odvesti nigde sem u propast.

            Berdih, redovna mušterija, svakako će imati svoje šanse jer cenim da ako bude manje nervozan od Novaka po ovom blatu i hladnoći sa natopljenim lopticama, može samo dobiti na samopouzdanju i odigrati izvrstan meč. Naravno to je Berdih pa sumnjam da može neku ozbiljinju štetu načiniti od osvojenog seta i tesno izgubljenog seta.

            Polufinala, ako se vremenski uslovi ne poprave mogu biti ključna po Novaka. Ja sam od onih koji bi više voleli Tima nego li Gofana jer Belgijanac zna da mrcvari protivnika, može duže da trči i da iako ima izraženo lošiju petu brzinu od Tima može duže da igra na tom nivou. Na ovom blatu bi to veoma teško palo Novaku i uopšte ne sumnjam da bi se iscrpio.
            Tim je opasan u prva dva seta, kasnije mu intezitet pada i solidna Novakova partija bi bila dovoljna za pobedu.

            Što se tiče finala tu mi je svejedno. Sa jedne strane imate Mareja koji je proveo 20 sati na terenu i igraće finale posle verovatno dosta teškog i iscrpljujućeg okršaja sa Stanimalom. A Stanimal sa presmešnim žrebom će naglo morati da podigne nivo tenisa i nisam siguran da je u dovoljno dobroj formi za tako nešto.

            Ako Novak bude odmoran uopšte ne sumnjam u pobedu ko god bude sa druge strane mreže. Preduslov je naravno dobro vreme i mirnoća koju mora pronaći.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Pecaros,

              Pisem brdo postova da kazem to sto si ti tako fino sazeo. Slazem se, iako sam uvijek, za razliku od tebe, umjereni pesimista.
              Kako sad pesimista? Pa ti rece da ocekujes pobedu Novaka u finalu.

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Kako sad pesimista? Pa ti rece da ocekujes pobedu Novaka u finalu.
                Ponekad me zasmijavas.

                Neka sto ja vjerujem, nego i kladionice. Daju mu 65% sansi.

                Pesimista je onaj koji procjenjuje okolnosti gorim nego jesu a optimista onaj ko ih procjenjuje boljim nego jesu. Realista onaj koji ih pricjenjuje onakvim kakve jesu.

                Recimo da su kladionicari realisti. Optimista peco daje 70-75%. Ja kao pesimista dajem 55-60%.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Ponekad me zasmijavas.

                  Neka sto ja vjerujem, nego i kladionice. Daju mu 65% sansi.

                  Pesimista je onaj koji procjenjuje okolnosti gorim nego jesu a optimista onaj ko ih procjenjuje boljim nego jesu. Realista onaj koji ih pricjenjuje onakvim kakve jesu.

                  Recimo da su kladionicari realisti. Optimista peco daje 70-75%. Ja kao pesimista dajem 55-60%.
                  Zbunjujes me NI ovog jutra svojim protivrecnim tvrdnjama. Ti si tvrdio da ocekujes pobedu Novaka, ja malo oprezniji po tom pitanju sam rekao da se nadam. Onaj koji ocekuje pobedu ne moze da da 50-60% jer upravo ja toliko dajem prednost Novaku oko 55% ako igra protiv Mareja i nesto vise oko 65% ako igra protiv Stana.

                  Comment


                  • NI je optimista sa iskustvom.....

                    Comment


                    • optimisticni kafka

                      ;)

                      Comment


                      • Opasni Berdih, u uslovim izmisljenim za njega, pobijedjen lako za 2 sata i 6 minuta. Potvrdilo se da sam umjereni pesimista.

                        Sledeci Gofan ili Tim koji moraju biti umorniji od Novaka.

                        Comment


                        • Odlican Novak.... ponovo pokazao da u zavrsnici GS podize igru.... jedan deo meca igrao svemirski.... ceka sutra Tima... koji jeste dosta igrao.... ali ne verujem da moze ozbiljnije da ugrozi Novaka....tako da 3:1 je realan rezultat.... a taman i odlicna vezba za Vavrinku u finalu....
                          IDEMOOOOO !!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • Ocekujem da sutra Nole igra prvi , da ima vise vreme za odmor do finala

                            Comment


                            • Već potvrđen London za kraj godine
                              http://live-tennis.eu/race

                              Comment


                              • Mislim da je Novak ovom pobedom obezbedio ucesce na zavrsnom turniru

                                Inace, vecina ljudi misli da bi Novak bio diskvalifikovan da je pogodop reketom liniskog sudiju. O tome pise i eurosport, a i Gilbert isto to misli. Doduse ipak mislim da Eva Asderaki ne bi imala hrabrost da to uradi.

                                Comment

                                Working...
                                X