Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja sutra u 15 do 1 parkiram auto i ne mrdam iz kuce dok se ne zavrsi mec

    Comment


    • Nije sutra "biti ili ne biti", samo jedan običan dan kada se igra jedan veliki meč.

      Novak je u nastupu na RG ove godine pokazao za nijansu manje brutalnosti nego prošle godine, a to može da bude, al ne mora da znači. Po svemu sudeći, a što je meni najbitnije, opet sve zavisi od Novaka, a lično sam uveren da je glava ove godine mnogo odlučnija u nameri, nego prošlogodišnje izdanje.

      Baviti se kladioničarskim kvotama, nikada nisam znao ja, tako da baviti se ni sada neću. Samo da bih bio u duhu zaveštanja Joda The Great, rekao bih putem ovim, da očekivani nivo je moguć:

      50,001:49,999

      za Nadala, glasam ja.

      Zašto, pa najviše zbog činjenice da je momak uzeo 7 puta taj trofej u ruke, a to znači mnogo u korist samopouzdanja. Odlučiće početak Novakov, ukoliko ne bude pokazao odlučnost da pobedi, i to jasno od početka, ode mas u propas...

      Ajde, vidimo se u finalu...

      Comment


      • Odavno nisam bio mirniji pred Novakov mec.
        Mozda zato sto je moja sincina, isto Novak, danas napunio godinu dana pa sam se napunio dobrom energijom?
        Ne bih znao ali ne sumnjam ni trena da Novak sutra dobija, ne bih se iznenadio, uprkos svemu, u 3 seta.

        Idemo majstore, jos dve prepreke!
        Last edited by Velja; 06-06-13, 20:33.

        Comment


        • Originally posted by Velja_JA View Post
          ...
          Mozda zato sto je moja sincina, isto Novak, danas napunio godinu dana pa sam se napunio dobrom energijom?
          Ohhhhh pa srećan prvi rođa maleckom Nolencetu Sve najlepše!!

          A što se tiče velikog Noleta, šta ja mogu reći dan pre tako važnog meča...

          Jedino što želim to je da vidim ovu facu



          A ostalo će sve doći samo po sebi! A i da omanemo najstrašnije, ja ću te i dalje voleti više nego ćevape!

          Idemoooooo!!!!
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by jagodica View Post
            Još nisam smislila način kako da sutra pobegnem ranije sa posla..
            Sutra do jedanaest sati ces smisliti,odjednom ces dobiti ideju
            Sto se cepanja majice tice mozda se predomisli da pocepa u finalu
            Nego citam razne komentare,prognoze na raznim sajtovima,te ovo ono,vreme,nema tu razmisljanja puno.Nole ide na pobedu,tu dileme nema,zna kako treba da igra,brzo razmislja ako Nadal pokusa s nekim nazovi trikovima,Nole je majstor da promeni ritam,zna on sta treba da radi.
            Sutra sama gledam,sve sam rasteralahocu da uzivam a ne da mi zvocaju svojim komentarima i kukaju
            Idemo Noleeeeeeeeeeee
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • But really, what color is #NolesShirt? We polled our followers and got a huge response: http://bit.ly/11vfNrO #RG13 pic.twitter.com/SCH3gHQOK0

              Olja idi tamo i nauci ih nesto

              Comment


              • тиркизна ваљда...

                Comment


                • Prosle godine u petak mi je bio rodjendan i sve sto sam pozeleo jeste da Novak pobedi Rodzera i da se plasira u finale. On je to i uradio. Ove godine moj rodjendan pada u nedelju. Tacno na dan finala...

                  Nole znas sta ti je ciniti.

                  NAPREEEEEEEEEEEEED. Volimo te i bodrimo te pa sta god ti uradio .

                  .
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post
                    A i da omanemo najstrašnije, ja ću te i dalje voleti više nego ćevape!
                    Au, ovo je poptuno novi nivo ljubavi...

                    Comment


                    • Originally posted by Larisa View Post
                      Ohhhhh pa srećan prvi rođa maleckom Nolencetu Sve najlepše!!

                      Idemoooooo!!!!
                      @olja

                      Hvala devojke, mali Noca je danas izmamio caletu osmeh, ocekujem sutra od "velikog" isto to ;)

                      Makar i u 5 ;-)

                      Comment


                      • http://www.tennis.com/pro-game/2013/.../#.UbEJt_mLD6F

                        Oseca pritisak. Pecen je .
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Bila sam danas samo kratko u prolazu, valja nadoknaditi propuštene dane, a i rasteretiti sutrašnji pa vas nisam mnogo pratila (nadoknadiću svo propušteno gradivo, obećavam), onako bacila oko, videla da je Nolencetu rođendan.. veliki porastao i srećan bio!... i samo da našem Deliji poželim uspešan dan sutra na poslu.
                          Majstore, svi smo uz tebe! Ideeemoooo!

                          MOŽEŠ TI TO!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Srecno Nole mozes ti to

                            Comment


                            • Ђовак добија данас!
                              Last edited by nikola_bg; 07-06-13, 06:37.

                              Comment


                              • Nemojte imati strah, daću sve od sebe - Đoković
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X