Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Onda ce da popije kaznu jer nece imati dovoljan broj 500-ica i nece imati niti jednu 250-icu....
    Bice zanimljivo, ja mislim da nece Aziju preskakati ... videcemo
    Moze Basel da igra, sada ima nedelju dana pauze izmedju Pariza i Londona pa nije vise 3 nedelje zaredom

    Comment


    • Originally posted by Johnny View Post
      Osvojice Novak 13+ Slemova.

      Spoiler
      Jagodice, mozes da mi verujes i sada
      Johnny,

      Odlicno si procijenio stanje tokom meca dok je vecina nas bila nesabrana zbog gubitka 4. seta.

      Kad se prica o broju slemova, 13 je gornja a ne donja granica.
      Last edited by NI; 10-07-14, 15:26.

      Comment


      • On igra 17 turnira godisnje, ove godine posto je preskocio Marid to ce spasti na 16. U koliko bude igrao sve sto ja mislim da ce do kraja godine. Znaci Kanada, Sinsinati, US, Peking, Sangaj, Pariz i London. Trebao bi na primer i Bazel da ne popije kaznu za 500-ice. Ali ajde. Ako jos nesto od ovoga sto sam naveo preskoci to ce biti i manje od 16.
        Ako je 16 turnira mnogo onda do kurca. Solidno on daje "fore" konkurentima
        A kada pomislim samo kako neki kenjaju ovde da on igra mnogo
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          On igra 17 turnira godisnje, ove godine posto je preskocio Marid to ce spasti na 16. U koliko bude igrao sve sto ja mislim da ce do kraja godine. Znaci Kanada, Sinsinati, US, Peking, Sangaj, Pariz i London. Trebao bi na primer i Bazel da ne popije kaznu za 500-ice. Ali ajde. Ako jos nesto od ovoga sto sam naveo preskoci to ce biti i manje od 16.
          Ako je 16 turnira mnogo onda do kurca. Solidno on daje "fore" konkurentima
          A kada pomislim samo kako neki kenjaju ovde da on igra mnogo
          On igra najmanji moguci broj turnira. To je ispravno.

          Da budem precizan, on je u Madridu, zapravo i u MC-u bio povrijedjen. Ljepse zvuci nego preskocio.

          Za igraca od 27 godina 16 ili, posto ide daleko na vecini turnira, 60+ meceva, ne bi trebalo biti puno. Ali ova godina je ima dva specijalna dogadjaja. Svadbu koja je precizno u naprijed isplanirana tako da padne u najpovoljnijem trenutku i rodjenje djeteta koje ima svoju satnicu.

          Comment


          • 7. Björn Borg 109
            8. Novak Đoković 102
            9. Andre Agassi 101
            samo da zabiljezimo da je predjen i ovaj genij po broju sedmica na atp tronu

            Comment


            • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Je l se ozenio? Da ne propustim da cestitam
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Ček da proverim negde.

                  Pošto sa svih strana pljušte čestitke.. izgleda da jeste.

                  Last edited by miloolja; 10-07-14, 22:20.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • rekla je DA
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Aha, evo B92 kaze da jeste. Neka je sa srecom
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • Ja evo potegao za njih dvoje....
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Noletu i Jeleni, nek je srecno i bericetno.
                            Zelim im puno ljubavi, radosti, sloge i razumevanja i naravno sto vise dece

                            Uzdravlje mladencima a i nama svima na ovoj Noletovoj temi,cestitke iz srca
                            Last edited by Pertla; 10-07-14, 23:22.
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Znači zvanično je, oženio nam se Nole pa neka im je sa srećom
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X