Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dimitrov zasluzeno pobedio.
    Nole lose odigrao,takav dan,bice bolje,jer Nole je nas sampion,mora se nekad i izgubiti.
    Idemo dalje,nek se Nole samo oporavi,nadam se da je zglob u redu,idemoooooo Noleeeeeeee tvoji navijaci su uvek uz tebe
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ja sam poželela da izgubi i da se makne ispred nosa ovoj najsportskijoj naciji (u apsolutno svim sportovima, to već od davnina znamo) momentalno. Uopšte mu to ne treba.
      Bubreg bih dao da je posle drugog seta prisao Grisi, cestitao mu na pobedi i izasao sa terena uljudno se zahvaljujuci publici. Uz opasko u prvom intervjuu da verovatno nece vise dolaziti u Spaniju da igra.

      Iscrpela ga je publika zestoko u tom drugom setu. Emotivno se ispraznio i izgubio svaku zelju da nastavi borbu sredinom treceg seta.

      Comment


      • Apsolutno je jako teško da se nosiš sa nečim sa čime po pravilu ne bi trebalo. Možda bi i Kimi poklekao, a pogotovu temperamentan čovek poput Novaka. Nije ovo bio DC, aman. A još kada ti "najsportskija nacija" deli packe iz fer pleja, onda stvarno čovek treba da stavi prst na čelo. Njihova kultura, istorija i uopšte gradovi su mi oduvek bili jako zanimljivi, ali Špance kao sportiste (čast izuzecima), nikada nisam podnosila. Počevši još od košarke i apsolutne dominacije Jugoslavije 70-tih, pa i 80-tih (nagledala sam se mečeva iz tih perioda) i njihova večita druga i treća mesta kao i gomila nesportskih poteza... ne zaboravlja se lako, tako da ne mogu nikada za njih da navijam, koji god da je sport u pitanju, jednostavno ih kao sportsku naciju ne volim. A takvi su i navijači.

        Novak je odigrao loš meč. Malo me čudi njegova pasivnost. Previše je čekao na protivnikove greške, previše bio mlak. I previše je dozvoljavao da mu stvari koje nisu deo igre (linijske sudije, navijači) nepotrebno odvuku pažnju i energiju.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • A da li ste vi citali sto sam okacio sa twittera i da li ste uopse citali sta je Novak rekao posle meca??Pa on nije uzimao 12 dana reket u ruke posle osvajanja Monte Karla,i do subote nije bio siguran da li ce igrati Madrid i dosao je i trenirao od nedelje do utorka.I rekao je jednostavno da se nije lepo pripremio za ovaj turnir i da je sa zglobom sve u redu da nije pogorsao ili obnovio povredu.
          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

          Comment


          • 800 strana

            Comment


            • Originally posted by MiljanVR View Post
              A da li ste vi citali sto sam okacio sa twittera i da li ste uopse citali sta je Novak rekao posle meca??Pa on nije uzimao 12 dana reket u ruke posle osvajanja Monte Karla,i do subote nije bio siguran da li ce igrati Madrid i dosao je i trenirao od nedelje do utorka.I rekao je jednostavno da se nije lepo pripremio za ovaj turnir i da je sa zglobom sve u redu da nije pogorsao ili obnovio povredu.
              Miljane on je prvo izjavio kako se lepo spremio i kako je mnogo radio posle Monte Carla,a sada prica neku drugu pricu.Volim ga brate i ja mnogo ali poceo je da se gubi opasno.Zasto njega uvek publika ne voli i uvek navija za druge?Djokovic je i 2011 kada je bio mentalna gromada pucao kada ga publika izvizdi i kada navija za Federera.Jednostavno uvek ce navijati za drgog i to je to,jedini turnir gde Navijaju za Novaka iz srca je Rim,barem sam ja to primetio.

              Comment


              • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Bas sam tuzan ali sve je to zivot. Idemo dalje,idemo u nove pobede.
                  Jeste da je malo specifican poraz ali neka ovo bude Novaku i nama velika skola.
                  (Ka sto Gibonni ima pismu "Ovo mi je skola")
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by MiljanVR View Post
                      A da li ste vi citali sto sam okacio sa twittera i da li ste uopse citali sta je Novak rekao posle meca??Pa on nije uzimao 12 dana reket u ruke posle osvajanja Monte Karla,i do subote nije bio siguran da li ce igrati Madrid i dosao je i trenirao od nedelje do utorka.I rekao je jednostavno da se nije lepo pripremio za ovaj turnir i da je sa zglobom sve u redu da nije pogorsao ili obnovio povredu.
                      Jel' je ovo meni upućeno? (Pošto vidim da do tvog posta ja sam jedina kritikovala igru).
                      Pa šta ako nije uzeo reket 12 dana? To je opravdanje? I zašto nije uzeo? Izvini, ako je mislio da nije spreman, zašto je dolazuio na turnir?
                      On je No.1 i kao takav prolazi kroz troduple naočare za svaki potez, postupak i igru. Ako mogu da razumem što je podlegao pritiscima "najsportskije nacije" i njihovom držanju slova o fer pleju, za igru imam i te kako zamerke.
                      Uostalom, kada nekoga voliš, ne opravdavaš bezrezervno njegove postupke, već dobronamernim kritikama ukazuješ na pogreške i time mu samo pomažeš. Nikako ne obrnuto.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Novače,
                        tamo gde te ne žele, ne treba ni ići.
                        Posle MTO-a trebao si torbak na leđa i pravac večni grad.
                        Na psovci zameriti ne mogu jer moja bi mnogo grđa bila.
                        Zaboravi mazala, zvižduke rulje, očisti misli, reket u ruke i pravac ka cilju u francuskoj prašini.
                        Bistro!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Bubreg bih dao da je posle drugog seta prisao Grisi, cestitao mu na pobedi i izasao sa terena uljudno se zahvaljujuci publici. Uz opasko u prvom intervjuu da verovatno nece vise dolaziti u Spaniju da igra.

                          Iscrpela ga je publika zestoko u tom drugom setu. Emotivno se ispraznio i izgubio svaku zelju da nastavi borbu sredinom treceg seta.
                          Da je Novak to napravio tako direktno, jako bi pogrijesio.

                          Ne budi siguran da nije napravio ali indirektno. Vavrinka, Conga, Mari i Nadal pred neprijateljskom pubikom za trofeje koji mu je malo bitan? Koliko bi energije trebao da potrosi?
                          Last edited by NI; 08-05-13, 12:15.

                          Comment


                          • Nisam se tebi Olja obratio,nego svima.Tu ga kritikujete a on nije ni znao do subote da li ce uopste da igra zbog zgloba,mirovao je zbog zgloba 12 dana....
                            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                            Comment


                            • Ne smeta mi što je meni upućeno, samo ne volim uopštene stvari. Znači direktno.
                              Zašto je odmarao čak 12 dana zbog zgloba? Koliko znamo zglob je bio dobro.
                              Opravdanja za onakvu igru nema.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment




                              • Rade kompleksi 300 na sat.
                                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                                Comment

                                Working...
                                X