Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od sjaja (protiv Conge) do očaja. U prvom još i tako-tako, drugi i treći totalno bez ikakvog plana. A kako bi ga sutra u finalu pojeo, možda je i bolje ovako.
    Delpo sasvim zasluženo.
    Last edited by miloolja; 17-03-13, 00:50.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Steta...

      Cestitke Rafinim navijacima na tituli i cestitke Delpovim navijacima...

      Porazi se desavaju... To je sastavni deo sporta...

      Boli ali ... Procice ...
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Omasih temu za cestitanje...
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Nista strasno,odbranio poene,idemo dalje.Delpo bio bolji.
          Sad ce Majami,idemoooooo Noleeeeeeee
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Ma nema m use sta zameriti , dao je sve od sebe ali nije se htelo . Jeste u par situacija je mogo boljer da odreaguje ali sta da se radi . Sada mu predstoji kratak odmor pa pravac Miami po novu titulu .
            Idemo Nole , samo napred

            Comment


            • Prvi poraz u sezoni naseg majstora.Sigurno je mogao i bolje odigrati, Delpo bio odlican i to je to. U porazu dostojanstvo cestitanje protivniku jos vise doprinosi slici izuzetnog sportiste, 25- ogodisnje legende Novaka Djokovica.
              A sad idemo dalje ""Welcome to Miami"
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Kada je već morao da izgubi, najbolje od Delpa, Mareja ili Rafu ne bih nikada birala.
                Last edited by miloolja; 17-03-13, 00:57.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nema veze, desi se, sta da se radi. Jedino mi je krivo zbog niza, ponadao sam se da bi mogao da ide opet na 40+.. Ali dobro, sta je tu je, ne moze svaki turnir da se osvoji. Idemo dalje.



                  Comment


                  • Nije on imao igru za niz....
                    Samo bi malo trebao da povede racuna o svojim navijacima, upropasti mi vikend bzv....
                    Magarac..... Probudim se ujutru i prvo na sta pomislim je Novak i njegov poraz .... strasno, sta sam ja sebi dozvolio..... a dozvolio sam to odavno, jos od kada se pojavio na svetskim teniskim igralistima, i nikako da se skinem .....
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • O servise, servise gde si nam bio juče..
                      Novi dan. novi izazovi..
                      Čestitke JMDP-u.. Jedino mi je žao to što DelPo bio fizički u jako lošem stanju..

                      Comment


                      • ja ne bih da se skidam

                        meni je gubljenje živaca prošlost, sada samo pratim promene koje su očigledne i dešavaju se rapidno. toliko je dogradio svoju igru da je sada uživanje gledati ga.

                        sad niko ne može da kaže da mu je igra "dosadna i jednolična i uz to još i neagresivna"

                        još ima mesta za usavršavanje naravno, ali nemam više dilemu da ide samo na gore i da će uz dobru i ozbiljnu konkurenciju biti extra
                        Last edited by Torima; 17-03-13, 09:07.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Nije on imao igru za niz....
                          Samo bi malo trebao da povede racuna o svojim navijacima, upropasti mi vikend bzv....
                          Magarac..... Probudim se ujutru i prvo na sta pomislim je Novak i njegov poraz .... strasno, sta sam ja sebi dozvolio..... a dozvolio sam to odavno, jos od kada se pojavio na svetskim teniskim igralistima, i nikako da se skinem .....
                          isto tako i ja brate
                          Samo los dan jbg...bice on pravi za 7 dana.Jbg,razmazio nas je


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Igrao-borio se-izgubio-sportski priznao-nauk upamtio-dalje nastavio.
                            Porazi u zivotu su neminovnost, jednako kao i u bari ovdasnjoj, cas crveno, cas zeleno i to je zivot, sa tokom neumitnim. Dobro je dok zeleno prevladava, a crveno kao opomena sluzi. Pametnom je poraz putokaz za buduce, udzbenik za nauk, motiv za bolje, usputna stanica do cilja.
                            Delpu cestitke za pobedu, igru, taktiku i pre svega, stabilnost psihicku. Iskrenim navijacima takodje cestitke, ali samo onim koji to odista i jesu, nasuprot verbalnih poklonika ciji motivi navijacki nisu podrska Delpu, negoli nejasan nagon koji ih u iskljucivost vodi, da navijanje svode ne za nego protiv nekoga.
                            Jasan plan igre, mesanje toplog i hladnog, vera u sebe, osecaj da moze, uz nesto teatralnog, uzroci su pobede sto se Delpa tice.
                            Dusebriznici i `cekaci u zasedi` svakako ce mi zameriti narednu tvrdnju, ali po mom sudu, Novak je neke probleme imao. Na stranu pogresna taktika, kako neko imenova uzrok poraza, meni Novak nije odavao igraca koji je u mec usao u potpunosti spreman. Prvi servis mu je bio katastrofalan, sta god statistika pokazala. Cudan polozaj tela pri servisu, skinuta brzina i gomila servisa po sredini servis polja, po sistemu `samo da ubaci` odaju prisutnost problema. Udarci za par nijansi slabiji od snage na koju nas je navikao, a odsustvo bh paralele, navodi na pomisao da ga je nesto ogranicavalo u njegovoj cescoj primeni. Kondiciono za stepenik od moguceg, sa cescim kasnjenjem na udarce od prosecno naviknutog. Disanje posle duzih razmena previse ubrzano, sto bi moglo biti uzrokovano i nekom prehladom. Veliki broj gresaka ilustruje nedovoljnu koncentraciju, i ako ima dana kada ne ide, onda je to bio jucerasnji. Moguca neugodna povreda moze izazvati zabrinutost, jer Majami uskoro pocinje a tu se brani titula. Ovaj poraz notu dobrog donosi i skidanjem pritiska zarad dostignuca `famoznih` nizova. Samo neka zdravlje sluzi, sve ostalo dolazi samo po sebi.
                            Bistro Novace!
                            Last edited by pecaros; 17-03-13, 09:19.
                            sigpic

                            Comment


                            • Svanuo novi dan,zivot ide daje,malo da mudrujem
                              Verovali ili ne,nisam se nervirala niti me nesto pogodio ovaj Noletov poraz.
                              Dobro volela bih da je pobedio ali ta pobeda ne bi bila zasluzena,Delpo je bio bolji,evo i Nole kao pravi sportista je to izjavio.
                              U sportu se gubi i pobedjuje,a Nole ima toliko pobeda,pa mora i izgubiti,zamislite da uvek pobedjuje-prvo nemoguce a i bilo bi dosadno,prazne tribine.Sto se tice niza pobeda,nebitno,taj niz ga je kostao RG 2011,samo dodatni pritisak,ko zna mozda je dobro sto je izgubio,uci se i iz poraza a ne samo pobeda
                              Opet ,novi dan,glavu gore idemo dalje Nole u nove pobede a bice i poraza,cista logika ,nema tu puno mudrovanja.
                              Idemoooooooooo Noleeeeeeeeeeee sampioneeeeee
                              Last edited by Pertla; 17-03-13, 10:23.
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Ih bre Nole Lose je igrao stvarno, i na kraju meca skroz ostao bez snage.Delpo je zasluzeno pobedio,to je i sam Novak priznao.Pa ovde na press-u se vidi da mu nije bas lako pao poraz,pre svega zato sto je on lose igrao Bice bolje u Miamiu,idemo na titulu!!!
                                Last edited by MiljanVR; 17-03-13, 11:24.
                                http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X