Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I kada sedam sekundi priča... puno kaže

    https://www.facebook.com/video/embed...05240206231036



    http://latennischallenge.com/
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Posle prvog Melburna, došla je ljudina..

      Comment


      • Citam ovo sto je Larisa postavila..phe,pazi ti Nalbaldiana pfff


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Mareju se ne sviđa ATP rangiranje: I da sam dobio Noleta ne bih ga prestigao

          A rangiranje, već godinama, funkcioniše po principu: pobede na turnirima maksimalno donose 250, 500 ili 1.000 bodova ako su Mastersi u pitanju, odnosno 2.000 kada je u pitanju neki od Grend slemova, a naredne sezone ponovite li taj uspeh - ostajete na istom, dok samo lošiji ili bolji rezultat menja bodovni saldo


          Turnira ima prilično, u 2013. će biti čak 69 različitih takmičenja koje utiču na ATP bodove, uključujući tu i sve faze Dejvis kupa, te završni Masters za odabrane. Baš zato - mnogo je bodova u igri. I, baš to kao da se ne sviđa Mareju.



          "Da sam u finalu Australijan opena pobedio Novaka, imao bih iza sebe (u kratkom vremenskom razdobolju) dve Grend slem titule, finale Vimbldona i zlato sa Olimpijskih igara. A čak i tada - ostao bih baš daleko iza njega na ATP listi", kaže Marej.



          Insistirajući na tome da učešća na najvećim turnirima moraju da donose najboljima još više poena, a ne samo simbolično (olimpijsko zlato, na primer, manje "vredi" od bilo kog Masters turnira jer donosi šampionu 750 bodova, naspram 1.000 koliko dobija pobednik nekog Masters), Marej kaže da ga, bez obzira na sistem, čeka težak posao.



          "Ne tako davno pričalo se kako to Karolina Voznijacki može da bude najbolja na svetu a da nije osvojila ni jedan Grend slem... Ono što je realnost, to je da je Novak konstantno dobar. A sada, kada se još i Rafa (Nadal) vrati, juriš na prvo mesto ATP liste biće (mi) još teži", zaključio je vice-šampion Australijan opena


          A sta bi Marej hteo da mu neko pokloni prvo mesto
          Kaze bice mu jos teze kad se Rafa vrati,stvarno kako moze tako nesto da izjavi
          Ej,covece,oces da budi prvi,onda to sam uradi boreci se,sad se plasis Rafe,a sta mislis da je Nole lako dosao na prvo mesto-trebalo je teskom mukom i strasnim radom,voljom,probiti Rafu i Federera,eeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjj,da li je Marej svestan toga.
          Ocigledno nije,mislio je da ce prvo mesto doci tek tako,osvojio zlato,US i vec oce da bude prvi i sad mu se ne svidja ATP rangiranje
          Treniraj,uci od Lendla,probi svu trojicu,a ne oma u kukanje ako to uspes,bices prvi,onda ces zasluziti,ovako -nema leba bez motike
          Last edited by Pertla; 29-01-13, 11:43.
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            @8:22 Prebolestan poen, svaki put se najezim. Scena iz gladijatorske arene
            Meni su te godine gomilu Novakovih poena ostali u pamcenju ... Ali ovaj je poseban. Vristi publika tokom prebacivanja oni nista. Ni malo im koncentracija nije spala. Prebacuju se oni i samo odjedanput. BUM. Poen za Novaka. Neverovatno koliko je postao dominantan .
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Marej ako ovako nastavi da lupa gluposti nece doci do prvog mesta nikako. Setimo se kako je to Novak resavao i kad su ga nakon onih neverovatnih pobeda u nizu smarali za to bices prvi. Nikada nije pomenuo rangiranje u tom smislu necu biti prvi bu huuuuuu. Nego je uradio sve sto je u njegovoj moci da mu se snovi ostvare. Vrlo jednostavno . Sampioni se stvaraju na terenu a ne van njega.
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Mari se ovom izjavom o nacinu bodovanja(ako je njegova i tacno prenesena) ponasa ko ucenik koji pola godine ima slabe ocene a na kraju oce da bude odlican.Ovde bi to stari ljudi rekli ne goji se prase pred Bozic;)

                Comment


                • Još jedan post-mozaik.

                  Ako niste ono pogledali obavezno!...evo sada direktno postavljenog videa i to ceo.... RG ili No.1? I'll take everything





                  ***


                  TENNIS.SI.COM: Novak Djokovic on front pages of newspapers accros globe

                  Novak Djokovic’s 6-7 (2), 7-6 (3), 6-3, 6-2 win over Andy Murray in the Australian Open final captured headlines all over the globe — from Melbourne to Chennai, India, and all the way back home to Belgrade, Serbia, where they called him “The King of Melbourne” and “Super Serb.”

                  My personal favorite: Djokovic makes the front page of Roger Federer’s hometown paper in Switzerland, Basler Zeitung. The caption? “Djokovic’s third strike.” Are they trying to jinx him?

                  After the jump, check out a sampling of newspaper front pages on which Djokovic is featured.


                  ***

                  Saša Ozmo: Novakov pehar – rekord i potvrda 'broja jedan'

                  TENNIS NOW: These days, at the Australian Open, Djokovic owns the house and the rest must pay the rent.


                  ***
                  Jeste Endi komentarisao bodovanje http://www.guardian.co.uk/sport/2013...novak-djokovic, a naši to odmah onako na svoju vodenicu, otprilike "Šta on sad tamo hoće?".. no to rade i drugi, i te kako (pričam o pristrasnosti)...
                  Novak prošle godine osvojio najviše poena, a kako Endiju, tako i drugima, ali činjenica da je kod devojaka bilo par apsurda. Voznjacki, pa i JJ bile su prve bez GS, ali to više govori o kvalitetu ženskog tenisa.


                  Petra, kada citiraš sa nekih portala, trebalo bi da staviš i izvor, odonosno link, koji vodi direktno do tamo.
                  Last edited by miloolja; 29-01-13, 13:59.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • cek 1 da stavim like pa da odgledam klipove boim se da cu posle da zaboravim

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      Scena iz gladijatorske arene
                      Jeste. Tako može samo sa Rafom....baš mi nedostaje! Ali čisto sumnjam da će ikada više odigrati nešto ovome slično....Daj bože da nisam u pravu
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Viktorija Bekam: Ne znam ko je Đoković, ne pamtim ta teška ruska imena

                        Žena fudbalera Dejvida Bekama , Viktorija, gostovala je na televiziji “E” i pokazala nezavidno znaje vezano za tenis. Voditelj joj je pokazao slike Federera, Nadala I Đokovića, ali ona nije “prepoznala” Noleta, ali to nije bio kraj njenim “biserima.

                        Voditelj joj je ponudio da učestvuje u malom sportskom kvizu i prvo pitanje je bilo ko je osvojio prošlogodišnji Vimbldon. Da joj olakšaju zadatak, voditelji su Viktoriji ponudili i tri odgovora: Rodžer Federer, Endi Marej i Novak Đoković.

                        - Endi mislim da nije pobedio jer bi o tome brujala sva štampa na ostrvu, verovatno je u pitanju Federer, a za ovog trećeg nikada nisam ni čula - rekla je Viktorija misleći na Noleta.

                        Voditelj je bio preneražen kada je čuo da ona nema pojma ko je prvi reket sveta. Viktorija se izvinila gledalištu i sa osmehom konstatovala da bolje pamti lica nego imena.

                        - Da, da, sad se sećam kako izgleda, visok i crn, jel da? Ali ne pamtim imena, posebno ta teška ruska - odvalila je još jedan „biser“ bivša spajsica.

                        http://www.sportklub.info/viktorija-...ka-ruska-imena
                        ahahh

                        Comment


                        • boze sta sve covek nece cuti

                          Comment


                          • ludačo......
                            Ma, ne interesuje ženu tenis....

                            Ima ona simpa provale, sad se setih one, kad su odlazili iz Madrida, pa je pitaju, Viktorija, da li vam je žao što napuštate Madrid? A ona ko iz praćke reče: Nimalo, Španija smrdi na beli luk

                            Ja lično, mislim da nema pojma šta je beli luk
                            Last edited by Larisa; 29-01-13, 15:02.
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Ako neko zna , molila bih da mi kaže koliko je Novak nedelja prvi na atp listi. Nekad sam mogla da pratim na stranicama Trojka i Djokomer. Sad toga više nema. Hvala.

                              Comment


                              • http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ingles_players

                                66 nedelja
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X