Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Petra View Post
    zile 90@napravi klip za sva 4 AO slema
    Ma sta te briga sto te kao prozivaju,pisala i ja svasta,ljutila se,bila pesimista,sve zbog uroka,pisi bre sta ti je na srcu,svacije pravo da pise sta hoce,jos cu zbog tog da se jedim,malo morgen
    Bravo za Noleta,idemo dalje,prvo Dubay pa redom
    Petra jedino me ti branis ovde E pa videcu lepse mi zvuci da napravim samo za het trik Novakov,ali polako sada tek skidam meceve i treba naci muzicku pozadinu.Bice za nedelju dana gotov klip nadam se

    Comment


    • Zile samo nemoj neku tuznu muziku.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Originally posted by stefan12 View Post
        Zile samo nemoj neku tuznu muziku.
        Necu bre tuznu,ima bre da puca sve od Epic muzike.Ima dobre mjuze iz igrica koje sam pre pikao a sada slusam neki epic mix od 8 sati,pa posle neka neko kaze kako nisam ,,navijac''

        Comment


        • ma ti uradi po svom ukusu,pa kome se svidi svidi ,a kome ne neka ne slusa

          Comment


          • Bas jutros spopade me zarka zelja za nekim pisanijem o mecu jucerasnjem, no pregledom lupanja po tastaturi od mog zadnjeg boravka na ovoj bari zelja naglo splasnu, izduva se ko probusen balon.
            A bas sam hteo, da poletim u te visine u koje me vuce ova moja podmukla i teska, mada posle vidjenog, verujem izleciva skribomanija.
            Elem, odapeta je crna strela sa cudesnom moci koja se kosi sa poznatim zakonima fizike da po odapinjaju pogadja ogroman broj ciljeva. Raznorodnost tih ciljeva u mnogim aspektima njenoj moci daju dodatnu snagu, jer razaznaje i selektivno pogadja samo jednu vrstu populacije. Mnogo je sira ta populacija od od onih koji iskazase pripadnost ovoj bari, tj. Velikom Pecarosu o kome se u ovoj bari zabacuje.
            Okarakterisati sve navijace Novaka Djokovica i pogoditi ih takvim crnilom samo jednom recju, blago receno je neukusno, kao sto je i neukusno klikom misa to i podrzati.
            Iskazivanje postovanja prema necijem znanju nikad mi nije bilo strano, dok nemam postovanje prema nametanju svog stava drugima, metodom nasilnickom, po sistemu `samo sam ja u pravu`, osobito na benigne teme koje se u ovoj baru pojavljuju.
            U ovoj bari zabacuju mnogi razlicitih karaktera, profila, pola, starosti, znanja o igri kojoj je bara posvecena i to i jeste njena osnovna svrha. Svako ima svoj stav i misljenje, razmenjuju se ideje, stvaraju drugarstva, druzi i razdruzuje, kuckaju analize i predvidjanja, slavi u pobedama, tuguje u porazima, svako slavi svog ljubimca i sve je to normalno dok se ne predje granica. Mnogi ljubitelji igre kojoj je bara posvecena ovde su zarad iste, ili igraca koje podrzavaju. Neki su znalci same igre i njene istorije, drugi nesto malo, treci pojma nemaju ali vole, a ima nedovoljno upucenih a zeljnih da nauce. Cesto se kroz vodu provuce i teorija o onima koji igru prate od 2011.god.
            Da li je to razlog za animozitet prema njima i da li njihovi stavovi apriori podlezu nistavnosti?
            Niti sebe smatram bezgresnim, niti jesam, volim jos kako da zabacim. Osobito pazim da svojim zabacajem nekog ne povredim, ako jesam - prastajte. Ljudski je gresku priznati, izvinjenje dati, kao i izvinjenje prihvatiti.
            Bistro!
            Povod - Uvijek objektivni Novaktardovci.
            Last edited by pecaros; 28-01-13, 17:23.
            sigpic

            Comment




            • Samo je jedan..

              Comment




              • Novak Djokovic - The Ironman of Tennis - once again dominated the court in Melbourne...
                Last edited by miloolja; 28-01-13, 15:45.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment





                • http://www.24sata.rs/sport/vesti/ves...ju/73598.phtml
                  Last edited by miloolja; 28-01-13, 16:38.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Zile90 View Post
                    Necu bre tuznu,ima bre da puca sve od Epic muzike.Ima dobre mjuze iz igrica koje sam pre pikao a sada slusam neki epic mix od 8 sati,pa posle neka neko kaze kako nisam ,,navijac''
                    to Ziksone,samo Epic bree,to cini klip jos jacim


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post
                      Petra jedino me ti branis ovde E pa videcu lepse mi zvuci da napravim samo za het trik Novakov,ali polako sada tek skidam meceve i treba naci muzicku pozadinu.Bice za nedelju dana gotov klip nadam se
                      Ma znas ti i sam dobro da se branis u to sam uverenaNapisala sam taj post jer me je stvarno bzv da neko popuje sta ce ko da pise. Svako pise onako kako se oseca tog trenutka i prenosi to ovde kroz postove,tako da ne vidim razlog da te to treba jediti,a najmanje da nisi Noletov pravi navijac.
                      Jednostavno si takav,imam ja u kuci takav primer,a bukvalno se razboli ako Nole lose igra ili izgubi,tako ne sekiraj se,to si TI,a kome smeta Boze moj,nismo svi isti,ne mora citati tvoje postove,kao ni moje kad pisem kao juce
                      Sto se klipa tice,ti ga napravi kako ti zelis,osecas da treba. Polazim od sebe uvek uradim onako kako me osecaji nose.
                      Mislis da treba da napravis hek trik Novakov,onda tako i uradi,slusaj sebe,nama ce se dopasti je smo Noletovi navijaci,ali najvaznije je da ti budes zadovoljan svojim radom
                      Inace,odgledala sve reprize,znam svaki poen napamet
                      Idemo Nole dalje,po nove titule,znam da mozes,samo tako nastavi,cepaj Gs-move,masterse...vec si pomerio granicu,mozes jos-a velika vecina tenisera u skolicu kod Lendla,izjavio covek onomad da je Marej najbolji teniser na svetu
                      U nove pobede Noleeeeeeeeeeee
                      Last edited by Pertla; 28-01-13, 17:36.
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post


                        Novak Djokovic - The Ironman of Tennis - once again dominated the court in Melbourne...
                        So faking assome!

                        To cepanje majice nece razumeti niko ko se bar jednom u zivotu nije vratio sa ivice ambisa nazad medju najbolje svojim radom, pozrtvovanoscu i odbijanjem da se preda, cak i kad je sve protiv njega. Bio to psihicki ili fizicki napor...

                        Comment


                        • Jel ovo i on prstic digao nakon pobjede nad Stanom

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            So faking assome!

                            To cepanje majice nece razumeti niko ko se bar jednom u zivotu nije vratio sa ivice ambisa nazad medju najbolje svojim radom, pozrtvovanoscu i odbijanjem da se preda, cak i kad je sve protiv njega. Bio to psihicki ili fizicki napor...
                            Ima dosta istine u tome ,mada ima i onih kojima se to cepanje majice jednostavno dopada

                            @ shminka-to je bila pesnica,nisi dobro video
                            Last edited by Pertla; 28-01-13, 18:36.
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Jel ovo i on prstic digao nakon pobjede nad Stanom
                              Bolje obrati pažnju na Stanov prstić pre toga.... baš kao njegov mentor.
                              Novakov ide u nebo, ima drugi smisao.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X