Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    Djokovic-Ferrer
    Bi ce to zanimljiv mec,mislim da ce biti dosta slican mecu Djokovic-Simon.Naravno 99% dajem Novaku za pobjedu ;)

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      Eto vam po jedan plusic od mene Biljana i Ninoslave. ;)

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        Ja cu biti malo realniji 65-35 za Novaka.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Ferrer se ponovo vraca u formu izgleda.. Poslednji deo prosle sezone je odigrao ocajno.. Taman mec za uveritetu pred DC
          U koliko sati je finale, el zna neko?

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            U 16h

            Comment


            • Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Cestitke Noletu i fanovima na osvojenoj tituli
                Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Odlican mec,zasluzena pobjeda Novaka,cestitam.

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    Dubai je pao!


                    Bravo Novace Djokovicu!
                    Bravo maestro!

                    Nocas pijemo u tvoju cast.
                    Zasluzio si.




                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      samo cu reci NOVAK DJOKOVIC!
                      "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Tako je legendo, vracas nam se u formu u pravo vreme!
                        Napred NOLE, ole ole ole ole!!!
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Naravno i ja se pridruzujem cestitkama.... ;) ;) ;)

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            hvala svima na cestitkama...
                            "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Dobro,svaka cast Noletu na pobedi.Sad sledi prebacivanje sa tvrde podloge na sljaku.
                              Mislim da su nam realno sanse za prolazak u drugi krug veoma male.Pogotovo ako bude igrao Rafa i ukoliko ne bude imao posledice od one povrede iz Roterdama.Nole moze uzeti jedan singl,i nas dubl na celu sa Zikijem moze uzeti drugi poen ali ne verujem da Janko ili eventualno Viktor mogu uzeti neki poen u njihovim singlovima.Steta sto uvek naletimo na nezgodne protivnike u prvom kolu prvo na Ruse (i tu su svi nasi bili nesto bolesljivi),a sad i Spance i to na njihovom terenu.Mada nema predaje ko zna sta se moze dogoditi pogotovo ako Rafa ne bude u svom elementu.

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=otpravnik link=topic=478.msg52328#msg52328 date=1235855513]
                                Dobro,svaka cast Noletu na pobedi.Sad sledi prebacivanje sa tvrde podloge na sljaku.
                                Mislim da su nam realno sanse za prolazak u drugi krug veoma male.Pogotovo ako bude igrao Rafa i ukoliko ne bude imao posledice od one povrede iz Roterdama.Nole moze uzeti jedan singl,i nas dubl na celu sa Zikijem moze uzeti drugi poen ali ne verujem da Janko ili eventualno Viktor mogu uzeti neki poen u njihovim singlovima.Steta sto uvek naletimo na nezgodne protivnike u prvom kolu prvo na Ruse (i tu su svi nasi bili nesto bolesljivi),a sad i Spance i to na njihovom terenu.Mada nema predaje ko zna sta se moze dogoditi pogotovo ako Rafa ne bude u svom elementu.
                                [/quote]


                                Rafa igra milion posto,izjavio je da nista nije opasno samo mu treba odmora,zato ipak ne treba se predavati,robredo 2 turnira od posljednja 3,almagro u finalu,ferer finale,nadalu ne trebam pisati zato.....

                                Comment

                                Working...
                                X