Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sve sve, ali kada vidim ono mucenika od naseg selektora Bocu (Bolida) Obradovica i procitam njegove komentare, smuci mi se zivot. Covek je nerealan da to prevazilazi sve granice... a verujem da se 50% ljudi sa ovog foruma (najmanje) razume u tenis bolje od njega. Barem sto se tice pracenja i prognoziranja.... covek je Indijanac. Ziveo Nole, i da smenite selektora sto pre
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Cestitka svim vernim Novakovim navijacima na trecoj tituli za redom na AO ,Novak na kraju, ipak, gledajuci ceo turnir prikazao najvise,najkonstantnije i pehar je otisao u prave ruke.Danas nije krenulo onako kako sam se nadao gledajuci sve dosad odigrane meceve do finala,nemogu da se otrgnem utisku da je Novak odigrao najlosiji mec bas u finalu i da je mec protiv Wawca bilo finale pre finala,ali naravno ne zavisi mec samo od jednog igraca vec je cini se previse slicnosti u igru oba igraca i tu prevelike lepote u igri nikad izmedju njih nece biti,jedino ako ne promene stil u sto cisto sumnjam.Sto se tice danasnjeg finala ja sam kod Novaka video preveliki pritisak na ledjima koji ga sputava da ide na maximum i iz tog su dolazile greske cini mi se preko 20!!!! u setu, sto je mnogo mnogo je, ali to mu se vec i ranije desavalo,ocigledno da ga to sputava u igri i situacija iz 2.seta na 0-40 okrece momentum u Novakovu stranu i kako je mec isao dalje Novak svo sigurniji a Mari pada i mec odlazi u jedini moguci smer bez moguceg obrta.Naravno navijacki svi zelimo Novaku uspesnu godinu ali RG se mora uzeti ove godine-sad ili nikad sve je u njegovom rukama da se cuje srpska himna u Parizu a ostalo je sve preko toga,time Novak ulazi u top 5 svih vremena,a ko je to mogao i zamisliti pre par godina.Novace svaka cast,idemoooooooo NOLE!!!!

      Comment


      • Tesko je reci zasto je to tako, to sporo,traljavo ulazenje u mec.Ali danas ono sto vidim u tom prvom setu , jednostavno udarci nisu isli,prosto je neverovatano sta je sve promasivao.O returnu da ne govorimo, skoro potpuno zakazao.Kad nema sigurnosti ide se na meke lopte po sredini, to izgleda da ga je Andy uvukao u bezidejne razmene a sam je to sebi napravio.Propustene BP na 2 servis, ispucava skoro amaterski.Onda propustene prilike se vrate kao bumerang.Tako bolji TB nije ni mogao odigrati.Imam utisak da je u tom setu imao i ozbiljnu fizicku krizu, opet cudno jer je tek prvi set.Kad je prevazisao krizu spasavajuci BP u drugom gemu,nekako je sve poceo da okrece na svoju stranu, udarci su poceli da ga slusaju.Jednostavno je tako, ne moze odigrati ceo mec u jednom ritmu, sve dok nalazi resenja moramo biti zadovoljni.A veliki je posao napravio ovom pobedom.;)
        Similis simili gaudet

        Comment


        • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ma sve sve, ali kada vidim ono mucenika od naseg selektora Bocu (Bolida) Obradovica i procitam njegove komentare, smuci mi se zivot. Covek je nerealan da to prevazilazi sve granice... a verujem da se 50% ljudi sa ovog foruma (najmanje) razume u tenis bolje od njega. Barem sto se tice pracenja i prognoziranja.... covek je Indijanac. Ziveo Nole, i da smenite selektora sto pre
            Po cenu da se iznerviram, sta je sad pametno izjavio?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Nole:

              I am still overwhelmed with excitement and joy from my latest achievement. Laying in bed now and thinking "Novak, you are 4 times AO champion". That's quite something, right?

              I will have to repeat it in my mind for a while to sink in. I had incredible journey in the past few weeks, and I managed to overcome some very tough challenges to be where I am today. I can proudly say I learned a lot and I enjoyed every moment of my stay in Australia starting from Perth, all the way to Melbourne.

              Even though Australia is quite down under, very far from home, I never felt alone. I always had my team and you by my side. Guys, you were unbelievable these past few weeks! So many messages, letters... I felt how excited you were to see me play, and how much you missed me on the court during the off season. So many of you came to watch my matches and practices, and I was lucky enough to have a chance to inspire some of you to start playing tennis, too. I had a lot of memorable moments with each of you, and most of your words touched my heart.

              I love tennis not only because it brings happiness, excitement and stability in my life, but also because I got to have you - millions of you around the world watching me and supporting me. We have unbelievable power in our hands my friends, we can inspire many people around us to do good things, to play sport, to study and fight for better lives. We are all part of one team, one family - no matter the race, religion, sex or origin. We all share the same passion and love for this sport. So thank you for these wonderful couple of weeks and for believing in me.

              And guess what? This is just the start of the year! Plenty of things ahead of us, starting from tomorrow morning...
              Stay tuned.


              sigpic

              Comment


              • Koji je klinac bio 2008. godine
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Jos sam i rezultat pogodio, 3-1 cestitke, uzivajte

                  Comment


                  • Cestitke Novakovim navijacima
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Po cenu da se iznerviram, sta je sad pametno izjavio?
                      Novak je za tri koplja bolji od Mareja, dok je Marej za dva koplja bolji od Rodzera ... citiram ga .... Bokica premudri
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Novak je za tri koplja bolji od Mareja, dok je Marej za dva koplja bolji od Rodzera ... citiram ga .... Bokica premudri

                        njemu treba zabraniti da daje izjave

                        ali da danas ne unistavam ovu temu sa njim
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Iskrene cestitke svim Djokovicevim navijacima na osvojenoj tituli a posebno na rekordu koji ce uvijek podsjecati sve da je nekada postojao teniser po imenu NOVAK DJOKOVIC, svaka cast, uzivajte i vi sa njim
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                          Comment





                          • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Comment


                              • @maxx-o
                                Pritisak je to ljudi....on je samo covek! Najvaznije je izboriti se sa njim, a to mu je odlicno poslo za rukom.
                                Last edited by Larisa; 27-01-13, 18:35.
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X