Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    A i da su samo problemi sa leđima, nogom, ne verujem da bi ležao u KC.
    To mogu da budu nezamislivi bolovi.

    Comment




    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Big Nole View Post
        To mogu da budu nezamislivi bolovi.
        Za mene su nažalost veoma "zamislivi" ali sam ih preležala kod kuće Prvo te nakljukaju i dobro izdrogiraju lekovima, pa tek posle nekoliko nedelja krenu sa ispitivanjima (magnetna rezonanca itd)..Osim, ako me posumnjaju na nešto gore.
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • E Oljice preduhitrila si me sa tom slikom Telepatija ;)
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Bistro Novace u Londonu!
            Prvih 8 gemova protiv Kverija neka se ponove desetak puta i bice dosta
            sigpic

            Comment


            • Izgubi Nolence,
              nisam mogla gledati mec, koji god da su razlozi poraza verujem da ce se brzo oporaviti i vratiti jaci.
              Nolee
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Nista strasno,izgubio pa sta? Nije smak sveta. Ima tu svega po malo,onaj virus,pa otac u bolnici,a i London je odmah iza coska.
                Citam sta se pisali na onoj temi-Paris 2012,slazem se da Nole ima oscilacije na to smo navikli,ali moje neko vidjenje je da ovog puta nije to razlog gubitka meca.
                Prvi set ga onako razbiti(kao da je zeleo da pokaze da moze da ga dobije ocas posla,sto je i uradio),a onda je igrao kao na neke "nalete",toplo-hladno,cisto da zavrsi mec.Ne znam ali imam utisak da je Nole zeleo da izgubi mec,na kraju je bio nasmejan.Jos sam nesto primetila,valjda u TB kamerman je prikazao Jelenu ona se tako smejala,bilo mi cudno ali sada mi je jasno.
                Ne opravdavam to,moze da mu se obije o glavu,ko zna kako ce biti u Londonu. Opet ne mogu da mu zamerim,igra se dalje ni prvi ni poslednji izgubljen mec.
                Ocigledno se sve nagomilalo i to je to.
                Idemo dalje Nole,odmori se pre svega psihicki,fizicki nisi umoran,to se videlo.
                Cekamo te u Londonu spremnog za nove pobede
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment




                • Guess who's hiding under the mask...
                  "Znao sam da će mi energija biti problem. Nije je bilo u drugom setu. Jednostavno, osetio sam kao da mi je nivo (mogućnosti) tada pao. Mučio sam se u svakom gemu, ali dobra strana je što ću imati vremena za odmor (pred poslednji, londonski Masters). Stvarno sam prolazio kroz težak period u poslednjih nekoliko nedelja. Bilo je tu nekih stvari koje su mi se vrzmale po glavi, neke stvari su se desile... Ima sada nekoliko dana da se odmorim. Morao sam da se suočim sa nekim stvarima koje su mi neuobičajene, ali kada izgubite meč - onda treba da se usmerite na naredni, u ovom slučaju na naredni, poslednji turnir u 2012", zaključio je Đoković.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Nisam gledao, samo sam čuo da je izgubio..
                    Novak nikad nije izgubio..;)
                    Ima nekih stvari izgleda koje mu ne daju da misli samo na tenis..
                    Glavu gore ljudino i samo napred..

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nisam bio neko vreme ovde.Hvala vam na onim cestitkama od juce,a za ovo od danas...Sta da kazem posle onakve igre skroz je pao i fizicki i mentalno,nadam se da nema nikakvih problema i da ce Srdjan sto pre izaci iz bolnice!
                        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                        Comment


                        • 2011. ce ostati bodovno najbolja Novakova sezona, a najefikasnija je bila poodavno. To je to od ove sezone, bice druga najbolja, jadna ona... London se trazi, da se zavrsi u stilu, a to moze biti iskljucivi razloga za onakav pad igre nakon 8-0. Sto da Zeka ima nedelju dana fore da se odmori, a Novak da trosi energiju na mediokritete?

                          Comment


                          • Cuj sad, odjednom ne mogu da lajkujem (vec desetak minuta). Jel to opet neka "opravka"? Vama radi?
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • probaj sad
                              trenutno pokusavam da sprecim one botove da se registruju, pa ako nesto ne radi, prijavite u onoj tehnickoj temi

                              izvinjavam se za off
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ah sad radi!
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X