Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veći rivalitetet je sigurno sa Marejem.. Finale USO i kasnije u Šangaju dodaju na težini..
    Sa Federerom nema Novak taj gušt, mada bi bio lakši protivnik..
    Ipak, neka prvo omlati Davida pa ćemo lako..

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post
      Sa Federerom nema Novak taj gušt, mada bi bio lakši protivnik..
      Bas da nema ima. Ali posle USopena, i narocito posle onakvog finala (ko iebe jedno ordinarno izgubljeno finale) stvari su se prilicno zakomplikovale.

      Doduse, Sangaj je fino zalecio rane.

      Comment


      • Teško pitanje, ali ipak biram Feda. Mareja ne volim ni na slici da vidim, a kamoli u finalu sa Noletom.
        Marej je nezgodniji po našeg šampiona, forma mu je poslednjih 6-7 meseci u konstantnom rastu, malom, ali napreduje. On ume da umrtvi igru, vraća nemoguće, sve ono što Novaku ne samo da ne leži, već ga i nervira.
        Daklem, Fed, ali teško će on u finale ako igra kao danas.


        A kako da nema gušta sa Fedom? Pa naprotiv, Novak i Marej su vršnjaci, "drugari", i šta ti ja znam...a sa Fedom je oduvek neka tenzija, zanovetanje, dokazivanje, prebacivanje (verbalno), peškiri, prstići...

        Last edited by miloolja; 23-01-13, 20:35.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Marej lagano u finale. ;) Ma da bi Noletu vise odgovarao Rodzer zbog igre sa osnovne linije.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by draza View Post
            Olja

            Malo,malo pa nesto ne vidim tvoj video,slike...ne znam zasto...
            Olja, ni ja ne vidim post #10622 zbog čega

            Originally posted by pecaros View Post
            ..a sutrasnje polufinale sa Fererom je samo jos jedan korak do cetvrtog, a treceg uzastopnog trofeja na AO. Gomila stranica istorije tenisa ostaje ceka da bude popunjena ostvarenjima Novaka Djokovica. Teorija koju NI apsolvira o sestoj brzini u igri Novakovoj nije teorija vec stvarnost, uz moju malu opasku da svaki motor kada dostigne odredjeni broj obrtaja trazi veci stepen prenosa, a Novakov motor u sestoj trazi i sedmu brzinu, koju priznali ili ne Novak ima

            Preostaje nam samo da u dobrom raspoloženju ispratimo, najpre, sutrašnje polufinale a nadam se i finale ubeđena sam da naš Šampion zna u koju brzinu treba da ubaci da bi stigao do željenog cilja


            A u finalu mi je apsolutno svejedno protiv koga će majstor igrati, svi sa one strane mreže su neprijatelji
            Što reče pecaroš tamo na temi ''ko god došao valja ga lepo ugostiti''
            Najpre idemo korak po korak i brojimo dalje
            sigpic

            Comment


            • Olja, neće te danas ;)
              Pišeš, brišeš....
              Last edited by Larisa; 23-01-13, 21:10.
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Big
                Ne stavljam Feda u rang Benetoa i sličnih..
                Ali pošto smatram da je mnogo veći favorit u tom duelu, onda i ne vidim taj naboj o kome pričamo..
                Sa druge strane Marej.. Ako bi ga dobio u finalu, mogao bi da kaže da je na USO imao "loš dan u kancelariji"( koji nije smeo da dopusti)..

                Ponavljam, prvo 1/2f, pa ćemo i finale..

                Comment




                • 0101.jpg 0102.jpg 0103.jpg 0104.jpg 0105.jpg 0106.jpg 0107.jpg 0108.jpg 0109.jpg 0110.jpg 0111.jpg
                  Last edited by miloolja; 23-01-13, 21:24.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • olja uspela si
                    i meni si napravila posao da pobrisem sve ove tvoje neuspele pokusaje
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ajd boga ti... moraš i ti da zaradiš platu http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post934942, a ne samo o Fedu da pišeš.



                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment





                      • ko ce sad da spava do pola 10
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Nebitno ko je u finalu, samo se nadam da ce se medjusobno umoriti. Ispravka, verujem da ce do toga doci... Zeka je ispucao nesto slabije izdanje i sigurno da zeli da pobedi Smurraya kako bi dokazao da je onih 5 setova islo zbog njegove lose, a ne Joove dobre igre. Takav je po prirodi. Smurray je sa druge strane imao najlaksi zreb u praksi, a na papiru nije bio puno tezi. On je odmoran, zeljan da sto pre dodje do druge titule. On Zeki ne odgovara, to je kao dan jasno, ali bas zato i pod utiskom meca sa Tsongom, mislim da ce Zeka pruziti ubedljivo najbolju partiju do sad. Kao sto rekoh na temi AO uzivo - Smurray u 5 setova na snagu.

                          PS Prva recenica je neko moje vidjenje stava koji bi Novak morao da ima u ovom trenutku. Moje misljenje sam dao, a zelja... Zeka je uvek lepsi trofej, ali Smurraya treba zakucati nakon Shanghaia, da se ne uznese previse na GSovima nakon USO. Na kraju, mislim da nije ni bitno, njima dvojici samo zelim jako tezak posao u polufinalu, nista vise...

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Na kraju, mislim da nije ni bitno, njima dvojici samo zelim jako tezak posao u polufinalu, nista vise...
                            Поштено.
                            Н. Ђ.

                            Comment


                            • Originally posted by Big Nole View Post
                              Jedno tesko pitanje, koga bi vise zeleli u finalu - Endija ili Federera?


                              Želim osvetu za USO, taj poraz mi je teško pao. Jeste da se Nole već iskupio u Šangaju, ali ipak je ovo GS.

                              Nole, hoću Endijev skalp
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Svaka čast Nole! Kako si oprao onog džokeja, SVAKA ČAST!

                                Comment

                                Working...
                                X