Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Torima View Post
      Imao je više greški Roger 46 ali i vineri su mu bili u većem broju 33(0,71 ratio).
      Kod Novaka je odnos bio odličan jer je imao samo 17 grešaka i 29 vinera (1,70 ratio).
      Novak je tada imao fantastičan retern, 49% uspešnosti u retern poenima protiv Fekija i bio bolji (sic) igrač na mreži 12/16 u odnosu na Roga 9/16
      Taktički i mentalno je Novak ceo meč odigrao na vrlo visokom nivou. I to je presudilo, ceo meč na tom nivou.
      Brojevi koje navodis su impresivni. Nisam bio svjesan koliko su dobri. Ipak je tokom tog meca meni bilo veliko finale na pameti.

      Ja sam zapamtio mec ovako. Kad Novak ubci u sestu onda moze sto hoce. Moze da dobije svaki gem a na momente mi se cinilio i svaki poen. Kad se opusti, nekoliko se puta opustio, onda Federer pocne da ga sustize.

      Ta opustanja sam pripisivao Novakovom razmisljanju o finalu.

      Comment


      • Originally posted by MiljanVR View Post
        Ljudi u vezi one aplikacije nisam uspeo u proslom krugu da udjem u top5.Zasto?Zato sto su imali toliko puno glasova da je to nenormalno!Prva osoba je imala 2700 odprilike Eto nova runda je pocela pa glasajte ko hoce za moju poruku http://apps.facebook.com/novak-i-pri...0&fb_bmpos=3_0
        Glasajte!5 sam trenutno
        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • Originally posted by MiljanVR View Post


          Stealth reket, samo da ga ovi iz 3. baterije 250. brigade ne uzmu na nišan.

          Sreća, čika Zoltan je sad pekar

          Comment


          • Originally posted by MiljanVR View Post
            Glasajte!5 sam trenutno
            glasala sam sad imas 92 glasa
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              ne umijem opisati,kako je prokleto dobar osjecaj kad igra Novak,kad ga volis do srzi,kad vidis koliko je bez premca,koliko mu se nista ne moze..generalno,zivotni prototip,nesto iz buducnosti,neko savrsenstvo koje ce tek da pravi cudesa.Nole Djokovic toliko me cini srecnim,kao i sve nas,da je to tako jedinstveno i prelijepo..Pravo dusevno bogatstvo.Hvala mu
              Nole je Niceov supercovek.

              Comment


              • BEST ATP WORLD TOUR MATCH OF THE YEAR

                1. Novak Djokovic d. Andy Murray 5-7, 7-6(11), 6-3, Shanghai Final







                It was perhaps the most anticipated match-up of the tournament. Andy Murray entered the Shanghai Rolex Masters final as the two-time reigning champion, and his opponent across the net Novak Djokovic, was more than just a familiar foe.

                Murray had defeated the Serb just a month earlier in a five-set US Open final to lift his first Grand Slam trophy. Djokovic came into the match in stellar form, winning the title in Beijing the week before. It had all the makings of an exciting final and it more than lived up to its billing, as Djokovic staved off five match points to turn the tables against the Scot for a three-set win.

                “It's difficult to judge who was better because it was so close throughout the whole match,” said Djokovic. “We had so many rallies in three and a half hours; for a best-of-three set match it is a very long time. Could have easily gone the other way. He was five match points up. When I faced those match points, I tried to focus on each individually. He was so close to the victory that I cannot say I was the better player.”

                In a rollercoaster first set, featuring seven breaks of serve, Murray came out on top to take a one-set lead. He then broke Djokovic in the eighth game of the second set and looked to seal the win with the match on his racquet. Serving at 5-4, 30/0, Murray was in control of the point, before Djokovic pulled a ‘tweener to get back into the rally, finishing it with a drop shot winner. Murray reached match point at 40/30, but Djokovic erased it with a forehand winner and broke to level the set to 5-5.

                An enthralling tie-break followed, and the pressure felt by both players escalated the deeper it went. On four occasions, Murray had his rival pinned facing match point, but the resilient Djokovic fought them all off, and clinched the set with a confident forehand winner to snatch the momentum. He broke Murray twice in the final set to complete his riveting comeback in three hours and 21 minutes.

                “It's not like I threw the match away,” said Murray. “I didn't make any real glaring errors or anything. When I had my chances, he just served very well and hit a couple of lines when he needed to.”

                http://www.atpworldtour.com/News/Ten...s-Of-2012.aspx
                Last edited by miloolja; 22-11-12, 15:19.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Eto,to sam i rekao sebi to je taj mec


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment




                  • Kraljevsko Visočanstvo Vojvoda od Kembridža uručiće Novaku nagradu Centrepoint na svečanosti Winter Whites Gala

                    Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, primiće izuzetno priznanje – nagradu Centrepoint od pokrovitelja ove dobrotvorne ustanove, Njegovog Kraljevskog Visočanstva Vojvode od Kembridža na svečanosti Winter Whites Gala u londonskom Rojal Albert Holu u subotu 8. decembra.
                    Novak će dobiti Centrepoint Premier nagradu za doprinos životima mladih širom sveta.
                    Nagrada se dodeljuje onima čiji doprinos mladima inspiriše ljude širom sveta, i nagrađuje njihovu posvećenost davanju i iskorenjivanju problema čovečanstva kao što su siromaštvo, zdravstvena zaštita, obrazovanje, glad i beskućništvo.
                    Novak Đoković Fondacija prikupila je 1.4 miliona dolara za obrazovanje dece na prvoj humanitarnoj večeri u Njujorku u septembru, a nedelju dana kasnije Novak je posetio vrtić „Ispod lipa“ u Lešnici, sa ciljem da podigne svest o značaju ulaganja u rani razvoj i učenje u ranom detinjstvu. U oktobru je sa svojim sponzorom, kompanijom UNIQLO, pokrenuo program “Odeća za osmeh” koji ima za cilj da obezbedi deci svih uzrasta šansu za bolju budućnost. Osnovan je fond od 10 miliona dolara, koji će pomoći da deca širom sveta neguju svoje snove.
                    “Ovo je jedna od najvećih nagrada koju sam ikada dobio, jer prepoznaje doprinos moje Fondacije poboljšanju života mladih ljudi širom sveta. Centrepoint je humanitarna organizacija posvećena rešavanju problema mladih beskućnika i velika mi je čast što ću primiti ovu nagradu od pokrovitelja dobrotvorne ustanove, Njegovog Kraljevskog Visočanstva Vojvode od Kembridža”, rekao je ambasador Unicefa, Đoković.
                    Princ Vilijam je pokrovitelj Centrepointa od 2005. godine, čime je nastavio dobrotvorni rad pokojne majke Princeze Dajane. Prihod ostvaren te večeri biće doniran Centrepointu za unapređenje rada i pružanje podrške i pomoći beskućnicima u Velikoj Britaniji uzrasta od 16-25 godina.
                    Svečanost Winter Whites Gala biće održana u Rojal Albert Holu, koji je domaćin teniskog Statoil Mastersa od 5. – 9. decembra, i za ovu priliku biće pretvoren u zimsku čarobnu zemlju, a biće prisutna velika imena iz sveta sporta i zabave.
                    Teniski velikani Džon Mekinro, Bjorn Borg, Boris Beker, Ivan Lendl i Kris Evert su potvrdili svoj dolazak. Mekinro će igrati u dublu, a Lendl, Borg, Beker i Evert će svojim prisustvom podržati manifestaciju. Goran Ivanišević i Tim Henman će takođe igrati u reprizi polufinala Vimbldona 2001.
                    Winter Whites Gala je delo nagrađivane holivudske producentkinje i scenaristkinje Danijele Aleksandre, i rezultat je saradnje njene Produkcije i IMG-a, globalne sportske, modne i medijske kompanije u čijem je vlasništvu i Statoil Tenis Masters. Zajedno sa Centrepointom posvećeni su rešavanju problema i pružanju podrške mladim beskućnicima.
                    Vlasnici VIP ulaznica za gala veče biće u društvu filmskih zvezda, poznatih ličnosti i nekih od najvećih teniskih šampiona svih vremena, na belom tepihu i na prijemu uz šampanjac, a zatim će uživati na ekskluzivnoj privatnoj večeri na Galeriji, koja će biti ukrašena kao čarobna zimska kristalna palata. VIP zvanice će potom zauzeti svoja mesta u privatnoj loži odakle će gledati izvanredan šou, jedan takmičarski singl meč i jedan egzibicioni. Zatim će uslediti ceremonija na kojoj će Novaku biti uručena Centrepoint Premier nagrada za doprinos životima mladih širom sveta.
                    Organizacija Centrepoint je osnovana 1969. godine. Do sada je pomoč dobilo više od 75.000 mladih beskućnika. Ova dobrotvorna organizacija se trudi da obezbedi mladima između 16-25 godina mesto za stanovanje, zdravstvenu zaštitu i sticanje znanja i veština.
                    2009. godine, princ Vilijam je prenoćio na ulici sa direktorom Centrepointa Seijem Obakinom, kako bi produbio razumevanje problema mladih Britanaca koji završe na ulici.
                    Novak je 2012. završio kao svetski broj jedan drugu godinu za redom. Osvojio je Australijen Open u januaru, igrao finale Otvorenog prvenstva Francuske i US Opena i podigao pobednički pehar u Majamiju, Torontu i Šangaju, turnirima serije ATP Masters 1000.

                    http://novakdjokovic.com/vesti/dogad...r-whites-gala/
                    Last edited by miloolja; 22-11-12, 15:27.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ljudi glasajte u aplikaciji na fb-u mt: s Nole i prijatelji.Trenutno sam 6 ali mogu da stignem ovog 5-tog,glasajte!!! http://apps.facebook.com/novak-i-pri...0&fb_bmpos=2_0
                      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                      Comment


                      • Dakle za ATP znamo pordak:

                        1. Djokovic Mari (Shangaj)
                        2. Raonic Tipsarevic (Chenai)
                        3. Djokovic Federer (London)
                        4. DP Federer (Bazel)
                        5. Izner Djokovic (Indian Uels)

                        Nije tako los izbor. Zapravo nije bilo puno velikih meceva.

                        Za GS prognoziram:

                        1. Djokovic Nadal (Melburn)
                        2. Mari Djokovic (USO)
                        3. Djokovic Mari (Melburn)
                        4. Nadal Federer (Melburn)
                        5. Ferer Tipsarevic (USO)

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Dakle za ATP znamo pordak:

                          1. Djokovic Mari (Shangaj)
                          2. Raonic Tipsarevic (Chenai)
                          3. Djokovic Federer (London)
                          4. DP Federer (Bazel)
                          5. Izner Djokovic (Indian Uels)

                          Nije tako los izbor. Zapravo nije bilo puno velikih meceva.

                          Za GS prognoziram:

                          1. Djokovic Nadal (Melburn)
                          2. Mari Djokovic (USO)
                          3. Djokovic Mari (Melburn)
                          4. Nadal Federer (Melburn)
                          5. Ferer Tipsarevic (USO)
                          Ovaj Djokovic u `sve se mesa`
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Dakle za ATP znamo pordak:

                            1. Djokovic Mari (Shangaj)
                            2. Raonic Tipsarevic (Chenai)
                            3. Djokovic Federer (London)
                            4. DP Federer (Bazel)
                            5. Izner Djokovic (Indian Uels)

                            Nije tako los izbor. Zapravo nije bilo puno velikih meceva.

                            Za GS prognoziram:

                            1. Djokovic Nadal (Melburn)
                            2. Mari Djokovic (USO)
                            3. Djokovic Mari (Melburn)
                            4. Nadal Federer (Melburn)
                            5. Ferer Tipsarevic (USO)

                            Od deset mečeva, u 6 je učesnik Djokica Nokica

                            EDIT: opet me kopiraš bruder to je moj bruder,... Pera
                            Last edited by Torima; 22-11-12, 18:42.

                            Comment

                            Working...
                            X