Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Zrijeb je objektivno gledano tezak. Ne mogu reci najtezi moguci, nema Marija u 1/2 finalu za najtezi moguci. Ali postoji jedna dobra strana sa ovim zrijebom. Evo prilike za Novaka da u kontinuitetu vjezba igru protiv velikih servera u uslovima koji serverima odgovaraju. Nekada je to bila Novakova slabost. Danas nije vise! Razlog je Novakov sopstveni servis. On je mnogo bolji nego prije.
    samo mala dopuna prijatelju, uz servis je značajno poboljšana, odbojkaškim žargonom "igra u polju"

    Comment


    • Originally posted by Torima View Post
      samo mala dopuna prijatelju, uz servis je značajno poboljšana, odbojkaškim žargonom "igra u polju"
      Nema spora da je Novak popravio i igru u polju.

      Medjutim server na tebe vrsi pritisak servisom. Na taj pritisak se najbolje odgovara sopstvenim servisom.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Nema spora da je Novak popravio i igru u polju.

        Medjutim server na tebe vrsi pritisak servisom. Na taj pritisak se najbolje odgovara sopstvenim servisom.
        naravno ako je glava OK, onda servis radi svoje, ali se, nadam se da se slažeš, u igru "ne vraćaš" servisom nakon eventualnog mentalnog pada, već igrom, a tada servis uvek ponovo proradi

        edit: ne idu prijatelji i forum
        Last edited by Torima; 27-10-12, 13:07.

        Comment


        • Originally posted by Larisa View Post
          Dobro si ti to izvela ;) Svi mi mislili da si Maks, ali na kraju se ispostavilo da si - Maruška
          Poštovanje
          Sad smo sve ispale na "ška".onda tebe zovemo-Lariška
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • ★ Nole na naslovnici magazina HAUTE LIVING - New York za oktobar/novembar ★













            http://www.hauteliving.com/magazine/...2012/flipbook/
            sigpic

            Comment


            • Skuplja Nole sponzore, jedino Gillette nema sanse da ga pridobije
              sigpic

              Comment


              • Mogli su Ameri baš i ove godine da ga slikaju, ovo su prošlogodišnje, ali nema veze da se podsetimo.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Trener Partizana Duško Vujošević prokomentarisao je dolazak Novaka Đokovića na utakmicu Crvene zvezde istakavši da je naš teniser napravio veliki kiks.
                  Đoković je pre nekoliko dana prilikom posete Beogradu, nakon što je obišao teniske klubove Partizana i Zvezde, prisustvovao meču između Zvezde i Igokee.

                  "Strašno sam navijao za njega, a sad ću manje. On je prosto prevazišao klupske okvire i nije smeo niko da ga upotrebi. To je moje mišljenje i to sam rekao zato što imam simpatije prema njemu", rekao je Vujošević.

                  Đoković je na tom meču u "Pioniru" dobio dres od kapitena Zvezde Igora Rakočevića i u njemu pratio poraz "crveno-belih".

                  "Svako ko se na taj način deklariše treba da shvati da postoji i druga strana. Ipak, smatram da je to lična stvar svakoga, ali da mora da bude spreman i na drugačije mišljenje. On je talentovan dečko, ali nije postao takav zato što je talentovan, nego zato što je ličnost. Ima karakter i može da izdrži", rekao je Vujošević za "Kurir", istakavši da je isti slučaj i sa sportistima koji podržavaju Partizan, kao što su olimpijska šampionka Milica Mandić, te Novakova koleginica Ana Ivanović.


                  Ne mogu da verujem sta je ovaj covek izjavio. Ko mu daje pravo da on odredjuje ko ce za koga da navija.To kao kad bi Rafu u Spaniji "napali" sto navija za Real
                  Nole ce sigurno mnogo da se potrese ako ovo cuje ili je procitao
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Ma pusti Vujoševića, taj se meša u svašta. Jaka stvar šta on kaže, skreće pažnju sa sebe i svog ponašanja. ;)
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma Dule je to

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ma pusti Vujoševića, taj se meša u svašta. Jaka stvar šta on kaže, skreće pažnju sa sebe i svog ponašanja. ;)
                        Izgleda da je bas pusten
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Nolence, kratke su ti pantalone a bogami često i rukavi, traži da ti dobro uzmu meru i iskroje već jednom kako valja, dugačke su ti ruke i noge i ne možeš da se uklopiš u bilo koji konfekcijski broj. Pliiiiizzzz učini mi!!

                          A koje boje su te zokne? Nole, u sportskoj opremi si klasa, ajde sredi i stajling za svečane prilike!
                          Ljubim te!
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • U boji koze.,voli capri panalone izgleda, a rukavi sat? Ma ne znaju Ameri sta je retro sik

                            Podrzavam @Larisa;)
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Ha ha kakav kompleks..
                              Smeta mu što Novak navija za Zvezdu..
                              Dijeta bi kod nekih trebala da krene od mozga..
                              Čeka se Pariz!

                              Comment

                              Working...
                              X