Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Torima View Post
      šta je bre ovo,
      zar već Nova Godina,
      pa su želje i čestitke počele da pljušte
      Brzo ce Nova godina,bolje da vec sada pocnemo s cestitkama i zeljama,da prve stignu deda mrazu
      Kad deda mraz procita ovo,mozda obraduje Noleta i nas kao njegove navijace a i nas posebno s nekim pokloncicem
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Originally posted by Flash View Post


        E ovo je prozivka sa stilom! Slatko sam se nasmejao.

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          uh koja lepa secanja
          Pamti se nego šta.. I na telefonu čuvam slike uslikanog Noleta sa peharom..
          Na 8:23s ima jedan udarac koji mi je poznat iz "O.Dva" Arene..
          Meč pamtim po ovim fh vinerima iz trka preko najviše mrežice.. Klasično zvekete..

          Comment


          • Originally posted by Skrillex View Post
            Da ne bude pobedjen sledece godine i ode u penziju, dovoljno za najboljeg svih vremena.
            Kad pomenu penziju, sta mislite koliko jos godina apsolutne posvecenosti tenisu mozemo da ocekujemo od Novaka?
            Ne vise od dve rekao bih. Igrace on duze svakako, ali mislim da nakon dve godine mozemo da ocekujemo da krene sa laganim usporavanjem pre nego sto potpuno ugasi svoju tenisku masineriju. Iskreno, ja ne mogu da zamislim da igra tenis u tridesetim. Osim toga, mislim da nije opterecen rekordima i budzenjem statistike, sto je dobra stvar.
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Oko dve ili tri...ne dao bog da dođe ranije do povrede...Plašim se tih njegovih proklizavanja i istezanja, njegova igra je fizički mnogo zahtevna i preopterećuje zglobove ma koliko njegova građa dušu dala za tenis, ipak nije fakir nego čovek od krvi i mesa.
              Puj puj puj
              Nadam se što duže!!
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Originally posted by Navras View Post
                Kad pomenu penziju, sta mislite koliko jos godina apsolutne posvecenosti tenisu mozemo da ocekujemo od Novaka?
                Ne vise od dve rekao bih. Igrace on duze svakako, ali mislim da nakon dve godine mozemo da ocekujemo da krene sa laganim usporavanjem pre nego sto potpuno ugasi svoju tenisku masineriju. Iskreno, ja ne mogu da zamislim da igra tenis u tridesetim. Osim toga, mislim da nije opterecen rekordima i budzenjem statistike, sto je dobra stvar.
                ma šta nam napriča

                ja mislim da će da gusla on bar do 30, jer tempo kojim igra sada je kudikamo slabiji nego 2011

                Pistolero je njegov uzor, prema tome ćeraće i on neke rekorde od Pistol-Pita sigurno

                Nije mu skidanje rekorda prioritet, ali kad si blizu nekim granicama koje su tvoji prethodnici postavili, mislim da je teško odoleti izazovu.
                Siguran sam da Nole voli izazove, a neke rekorde je već patentirao kao svoje
                Last edited by Torima; 16-11-12, 12:53.

                Comment


                • Originally posted by Torima View Post
                  ma šta nam napriča

                  ja mislim da će da gusla on bar do 30, jer tempo kojim igra sada je kudikamo slabiji nego 2011

                  Pistolero je njegov uzor, prema tome ćeraće i on neke rekorde od Pistol-Pita sigurno
                  Sto bi rekao Zix, samo sam realan

                  Salu na stranu, ne mislim da on nece moci fizicki da izdrzi, dovoljno je samo pogledati Ferera koji se neuporedivo vise trosi sto ga ne sprecava da u tridesetim igra tenis zivota, ali pitanje je motivacije. Recimo, ove godine on je bio u prilici da ispise istoriju i postavi neke rekorde, pa ga je to vise sputalo nego sto mu je koristilo. Misljenja sam da je to jedan od glavnih uzroka nesto slabijih igara. Neka sabije u ove dve, pa posle kako hoce

                  Aha, editovao si Slazem se da rekordi ne treba da mu budu prioritet, nekako je ta jurnjava i opsta pomama za njima vise karakteristika Fedal ere, pa se sada preliva i na druge tenisere. Mozda ako se priblizi nekim ciframa nece moci da odoli izazovi, ali to svakako ne treba da mu bude glavni pokretac.

                  Kad vec pomenuh Fedal, jeste primetili kako je za samo dve godine to rivalstvo skoro potpuno nestalo sa scene u smislu da se jako slabo pominje u teniskim krugovima? Cini mi se da njihovi eventualni mecevi u buducnosti nece moci ni izbliza da privuku paznju kao sto je to bio slucaj ranijih godina. I to je velika zaostavstina Novaka Djokovica jer je on najzasluzniji za to.
                  Last edited by Navras 16950; 16-11-12, 13:04.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Vidljiva je promena u odnosu na proslu sezonu. Poboljsani servis daje mu sigurnost, brze zavrsava poene i racionalnije trosi energiju. Konkurencija se osipa, mladjani ne pristizu, generacijski bliski kaskaju. Peglace ih Novak jos 4,5 godina bez problema, samo da zdravlje posluzi.
                    Last edited by pecaros; 16-11-12, 13:06.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Navras View Post
                      Osim toga, mislim da nije opterecen rekordima i budzenjem statistike, sto je dobra stvar.
                      To ne mozemo nikako da znamo.

                      Moje misljenje, ako Novak usmeri svoje snage ka napadackoj igri grace on i te kako i u tridesetim.
                      Last edited by Big Nole; 16-11-12, 13:06.

                      Comment


                      • Originally posted by Panchev9 View Post
                        Pamti se nego šta.. I na telefonu čuvam slike uslikanog Noleta sa peharom..
                        Na 8:23s ima jedan udarac koji mi je poznat iz "O.Dva" Arene..
                        Meč pamtim po ovim fh vinerima iz trka preko najviše mrežice.. Klasično zvekete..
                        Dobiti Federera njegovim oruzjem, u finalu, u tim godinama
                        Zao mi je sto vise ne igra ovako agresivno, ovo je bilo mnogo lepo za gledati, ali s ovakvom igrom ne bi osvojio ni pola od ovoga sto je osvojio do sada tako da se ne bunim
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          Dobiti Federera njegovim oruzjem, u finalu, u tim godinama
                          Zao mi je sto vise ne igra ovako agresivno, ovo je bilo mnogo lepo za gledati, ali s ovakvom igrom ne bi osvojio ni pola od ovoga sto je osvojio do sada tako da se ne bunim
                          Shvatio je tada Zeka kakve ga muke cekaju sa tim klincem. Malo mu je bio onaj levoruki, pojavi se i ovaj sto bije desnom
                          sigpic

                          Comment


                          • ma šal'o sam se malo nije naodmet malo u ova sumorna popodneva

                            Ja sam od Sinsija mislio da je njegov problem u glavi trajan i da je neka blokada uspostavljena, i na USO, sam sebe lagao lažnim optimizmom ali u sebi sam ga bio otpisao za titulu na USO.

                            Iako je imao sve te teške momente ove godine, mislim na privatni život, izašao ja kao pobednik na kraju i ovom jesenjom završnicom, stvorio jedan ogroman rezervoar samopouzdanja, i on sad svima šalje poruku: Moraćete da igrate bolje i od Rogera ako hoćete da me pobedite, jer i kad gubim ja sam opasan

                            Sama ta činjenica, da pobediš lične i privatne demone, ga u mojim očima diže na rang blizu Ivana Groznog, koji se sa travom borio ali se nije mogao izboriti, a svi znamo koliko je čovek bio posvećen tom cilju.

                            Mislim da je mali hendikep Novaka one dve godine 2009-2010 jer je tu malo izgubio u karijera-tajmingu, tad sam pomislio evo ga kao Rok Petrović, menja tehniku i igru i sad će sve da ode do vraga.

                            Srećom sve je on lepo nadoknadio sa 2011, a o ovoj 2012 ne treba ni pričati, i mislim da je tek sad on sazreo kao Šampion, ako smem da ga svrstam u taj rang, jer mi se sve čini da je sada na korak od all-court igrača, i jako je blizu standarda koji ga svrstavaju u rang sa Legendama ovog sporta.
                            Na korak je da bude i all-surface (RG) I već bi samim time prestigao Pistola u tom segmentu.

                            Očekujem od 2013 da bude jedna zrelo isplanirana godina, bez zaletanja, svaka titula će biti samo dodatni podstrek. Naravno, ne mogu da želim da sad ne izgubi ni jedan meč, jer je konkurencija jaka, i to bi samim time bilo nerealno.

                            Ali, najbitnije je da svima njima (top 10), u glavi to više nije "onaj" Novak.
                            On je sada Šampion sa dve godine zaredom najboljim rezultatom među njima. Ne brine on više o njima, sada oni brinu o njemu


                            pohvala za neprskanog za video iz Montreala, i to mi je posle Wimbyja njegova najdraža titula
                            Last edited by Torima; 16-11-12, 13:31.

                            Comment


                            • Originally posted by Torima View Post
                              pohvala za neprskanog za video iz Montreala, i to mi je posle Wimbyja njegova najdraža titula
                              Isto
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Uz zdravlje, odsustvo ometajućih faktora van tenisa
                                AO
                                RG
                                USO
                                Jedan šljakasti masters Rim recimo -uvertira pred RG, famozni Cyncy, Miami ,Shangai,Rogers Cup
                                Agesivnije da igra i skrati mečeve, nesto kao na nivou iste iz 2006/2008.
                                Mišljenja sam da bi 2013 mogla da bude njegov peak, posle toga još dve tri godine na visokom nivou.2013 je njegova 10 -ta godina na turu , ne vidim da će u svojim 30-tim igrati kao danas Fed, Ferrer..
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X