Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja namerno nisam htela da glasam, nikako nisam bila u stanju posle USO, eto, mogla bi danas
    Evo, sto se mene tice, fenomenalna!!
    Last edited by Larisa; 13-11-12, 11:17.
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Da, da, čuvena anketa, prerano postavljena... Beše NI je postavio posle US?
      Vladan se pokajao...ima li vas još...znam da vas ima....
      Vidi Navrasa





      EDIT: Bravo Larisa, ko nam je kriv pa smo se zaleteli, ali teško je ne glasati kada ti je stalno ispred nosa. Prerano postavljena.
      Last edited by miloolja; 13-11-12, 11:14.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Da, da, čuvena anketa, prerano postavljena... Beše NI je postavio posle US?
        Vladan se pokajao...ima li vas još...znam da vas ima....
        Vidi Navrasa





        EDIT: Bravo Larisa, ko nam je kriv pa smo se zaleteli, ali teško je ne glasati kada ti je stalno ispred nosa. Prerano postavljena.
        Ja se kajem Odlicna!
        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Da, da, čuvena anketa, prerano postavljena... Beše NI je postavio posle US?
          Vladan se pokajao...ima li vas još...znam da vas ima....
          Vidi Navrasa





          EDIT: Bravo Larisa, ko nam je kriv pa smo se zaleteli, ali teško je ne glasati kada ti je stalno ispred nosa. Prerano postavljena.
          i ja se slazem sa Miljanom

          Comment


          • Ja sam 'kriv' za anketu.

            Ocigledno ste emotivci, i ja sam ali nesto iskusniji, i onda vas povuce trenutak.

            Onda sam glasao vrlo dobra i sad bih glasao 'vrlo dobra'.

            Splet okolnosti je ucinio da Novak izgubi cetiri kljucna meca:

            -finale RG-a, od najboljeg sljakasa u istoriji koji je uz to bio u top formi,
            -polufinale Uimbldona, od jednog od najboljih travara u istoriji koji je uz to bio hiper motivisan,
            -polufinale OI-a, od izuzetno dobrog Marija koji je savrseno servirao,
            -i konacno finale USO, poslije spleta nepovoljnih okolnosti.

            Mislim da bi dobio barem dva od ta cetiri meca, mozda i sva cetiri, da se nije preopteretio!

            U svakom slucaju je proglasen za chokera itd.

            Sinocna pobjeda nad Federerom i jos i bitno vise pobjeda u finalu Sangaja nad Marijem su vratile stvari na svoje mjesto.

            Novak je najbolji i to bez dileme.

            Biti najbolji ne znaci da mozes i moras pobijediti svaki veliki mec. Nadam se da su to svi naucili ukljucujuci i Novaka, tako da nece nikada vise sebe preopteretiti.

            Comment


            • Ako nesto znaci i ja bih promenio misljenje...odlicna sezona nego sta

              NI da li si mislio na ovo, znaci ipak su peskiri bili na dobrom mestuClip.jpg

              ili na videu "Roger Federer Vs Novak Djokovic FINAL HIGHLIGHTS ATP World Tour Finals 2012 [HD] " od 00:34.
              Last edited by Dell Boy; 13-11-12, 12:14.

              Comment


              • Одлична!
                Н. Ђ.

                Comment


                • Originally posted by Dell Boy View Post
                  Ako nesto znaci i ja bih promenio misljenje...odlicna sezona nego sta

                  NI da li si mislio na ovo, znaci ipak su peskiri bili na dobrom mestu[ATTACH=CONFIG]8260[/ATTACH]

                  ili na videu "Roger Federer Vs Novak Djokovic FINAL HIGHLIGHTS ATP World Tour Finals 2012 [HD] " od 00:34.
                  To je Žika ispremeštao peškire pa prouzrokovao medjunarodni incident ;)
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by Dell Boy View Post
                    NI da li si mislio na ovo, znaci ipak su peskiri bili na dobrom mestu
                    Ako nije fotomontaza, ovo je dokaz da je Federer sjeo na krivo mjesto. Graf ga nije ispravio.

                    Novaku mnogo znaci da bude prvi i da ga svi smatraju najboljim. Mnogo je komentara bilo da on zapravo nije najbolji. Te je Mari osvoji dva GS, jer kao OI su ravne GS-a, te je Federer bio zapravo bolji ali se zbog godina morao stediti, te bi ga Rafa skinuo ali se povrijedio... Citam danas Boda da je Novak bio najkosistentniji ove godine ali do onog pasing udarca na mec lopti nije bio i najbolji. Ja cijenim Boda ali mu je objasnjenje nonsens.

                    Bilo kako bilo sve su znali da to Novaka tangira i iritira. Federer je pribjegao psiholoskom ratu. Graf je okrenuo glavu na drugu stranu. To sto je Federer napravi se radi u vrhunskom sportu. Prljavo je, nesportsko je, ali se radi.

                    Ali to Stefan Edberg NIKADA ne bi napravio.

                    U tom svijetlu malo iritira da je Federer 6 ili vec koliko puta odnio nagradu Stefan Edberg.

                    PS

                    U Uimbldonu, posto je Novak napravio onu glupost sa smesom na kraju treceg seta, Federer je uzeo WC pauzu. Tako da je Novak imao vise vremena da se grize zbog svoje gluposti. Sve u svemu nije Federer takav sportista kakvim su ga proglasili.
                    Last edited by NI; 14-11-12, 08:17.

                    Comment


                    • Mijenjam glas u JAKO DOBRA
                      sigpic

                      Comment


                      • Jeste nesportski, ako je namjerno uradio pogotovo...ali opet, sudija nije tu samo da se slika i da broji poene...
                        Koliko god to lose bilo...nije nista postenije ni praviti prosjecne pauze od 35 sekundi izmedju poena, trazenje MTOova i izlazaka u WC...
                        Tenisu trebaju striktna pravila i sudije koje ce se pridrzavati istih;)

                        Jedne prilike je Ana Ivanovic otisla u toalet, a sudinica joj je oduzela 5 poena...minut i 25 sekundi odsustva...5 poena...pa ti ostani i 10min ako ti se ostaje

                        Edberga izglasaju igraci...a mislim da ga prvenstveno izglasaju za posao koji radi za sve njih za zelenim stolom,,,nije to mala stvar

                        Comment


                        • Pridruzujem se pokajanima, Odlicna!

                          Comment


                          • Mislim da je strasno glupo igrati te igrice sa Novakom, to protiv Novaka ne prolazi. Nadala moze da poremeti, znamo da Rogera moze da poremeti ali Nadal protiv Novaka nikad nije trazio MTO, iako je najzahtjevnije meceve bas protiv njega odigrao, vjerovatno zna da mu te pauze nece nista donijeti.
                            A mind games su uvijek prisutne i uvijek ce ih biti. Tu je bio sudija da ga opomene. Nije to uradio.

                            Ali stojim iza toga da se nagrada ne dodjeljuje zbog fer pleja,cinjenica je da je Roger najpolularniji medju teniserima i da je idol mnogima.
                            Blake nikad nije dobio tu nagradu, tu je valjda onda sve jasno.

                            Podatak koji bi volio da vidim od US Opena je koliko Novak trosi vremena prije servisa. U Shanghaiju je trosio manje vremena od Murraya ali nije bio u 25 sekundi. 27 Novak cini mi se, a Andy 28.

                            Medjutim sudije se ni tu nece pridrzavati ubijedjen sam. Najbolji ce do 30 ici, a za ostale ce vjerovatno vaziti pravila. Dok je god tako nije dobro za sport.
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Jeste nesportski, ako je namjerno uradio pogotovo...ali opet, sudija nije tu samo da se slika i da broji poene...
                                Koliko god to lose bilo...nije nista postenije ni praviti prosjecne pauze od 35 sekundi izmedju poena, trazenje MTOova i izlazaka u WC...
                                Tenisu trebaju striktna pravila i sudije koje ce se pridrzavati istih;)

                                Jedne prilike je Ana Ivanovic otisla u toalet, a sudinica joj je oduzela 5 poena...minut i 25 sekundi odsustva...5 poena...pa ti ostani i 10min ako ti se ostaje

                                Edberga izglasaju igraci...a mislim da ga prvenstveno izglasaju za posao koji radi za sve njih za zelenim stolom,,,nije to mala stvar
                                shminka,

                                1.
                                Poslije ove slike vjerujem da je bilo namjerno.

                                2.
                                Da li je vise ili manje posteno od 25 sekundi, vristanja, Rafinog odbijanja da zavrsi finale RG u nedjelju...?

                                Ja cu stvari ovako rangirati:

                                A-Rafino ponasanje je bilo siledzijstvo (dakle najgore je)

                                B-25 sekundi je krsenje pravila pred svima i oni koji to rade trpe kritiku zbog toga. Misljenja su podijeljena koliko treba biti striktaktan u primjeni tog pravila. Ja sam za striktniju primjenu ali ne totalno striktnu. U svakom slucaju je Nadal u praksi to pravilo ucinio nevazecim. Iako su Mekinroe, Vilander, Konors, Beker i jos poneko prije njega dobro nagrizli to pravilo... Razlog je publika. Svi doticni su bili zvijezde. A zvijezde su interesantne dok kaslju, povlace gacice itd.

                                C-Nadalovo sudaranje sa Rosolom, Delpotrovo zazivanje Marijeve majke definitivno ne bi smjelo biti dozvoljeno, ali kako to mozes da kontrolises?

                                D-Vristanje je prihvaceno kada su se pojavile sestre Vilijams. Sada opet oce da ga zabrane. One koje vriste su izlozene stalnoj kritici.

                                E-Odlazak na WC i pozivanje trenera za mene nije krsenje pravila cak i kad se radi iz taktickih razloga

                                F-Ono sto je Federer napravio se cak ne moze nazavati krsenjem pravila, to je krsenje bontona

                                G-Ono sto je Almagro napravi Berdihu nije ni krsenje bontona

                                3.
                                Ipak A, C i F smatram podlim a ostalo ne smatram podlim. Podlost ima elemenat zakulisnosti. Pojedini ljudi su jako osjetljivi na podlost. Jednostavno ih izbaci iz takta. Ja imam razumijevanja za njih, iako je podlost sastavni dio zivota. Cini mi se, mozad se tu varam, da Novak nije podao.

                                @vladane
                                Ne slazem se da to nije uticalo na Novaka. Inicijalno ga je izbacilo iz takta ali Federer nije mogao drzati servis.

                                Na dugu stazu je radilo protiv Rodzera. Probudilo je inat, a inat je strasno mocan 'doping' za koncetraciju i motivaciju. Djokovic nabolje returnira kad je najbolje motivisan.

                                Jucer je Federer imao 61% osvojenih poena na prvi servis. Od svih njihovih meceva, samo je dva puta imao losiji postotaku. U Parizu ove godine 56%. Ipak je to sljaka. U Miamiu 2009. 58% (cuveno lomljenje reketa). U Dubajiu 2011 je imao malo bolji postotak 62%.
                                Last edited by NI; 13-11-12, 17:45.

                                Comment

                                Working...
                                X