Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tantuz View Post
    Ovde milina citati i ne pisati mnogo...

    ana temi od zeki rodžeru obrnuta slika:
    niko ništa ne čita
    a svi nešta pišu
    u knjigu žalosti





    lutajući reporter tuta bugarin
    nežno šapće sneguljici
    dok patuljci ruju
    u rudnici

    Comment


    • Nema šta da se piše, sve likes vamos, likes tamos i gotovoc, al je lepo bito novakov navijač
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Vidim da se jedino Vladan setio da me nema,ali nema veze dobri ste vi svi sa foruma,oprastam vam :-))))Sta da kazem svi ste vec rekli dovoljno o ovome,strasan uspeh je postigao Novak,dobio je sve meceve i to protiv kakvih protivnika.Ovaj trofej moze da mu bude samo vetar u ledja i nista drugo.Nego da vas pitam ja nesto,ocete da uradim poseban klip za WTF ili da sacekam da prodju prva 4 meseca 2013 pa da napravim sve zajedno?Cenicu vase misljenje,ako mi uopste i neko odgovori na posto,posto sam neprimetan na forumu :-ppppp

        Comment


        • Originally posted by tuta bugarin
          kekekekeke
          kekećem se ko lud
          jar sam se cepijo protiv virusa
          a cepio sam ionu konfrčastu konobaricu
          svelkim sisama a smalim tesnim minićom i sobilatim dekoltejom
          pami sad niko nemore duskine osmej slica




          lutajući reporter tuta bugarin
          nežno šapće sneguljici
          dok patuljci ruju
          u rudnici
          Она што си је заогрнуо кад је рукат чо'ек почео столицом дуводи ред у румуњску кавану?

          Ако те уфати госпоја?
          Н. Ђ.

          Comment


          • Originally posted by TheZIX90 View Post
            Vidim da se jedino Vladan setio da me nema,ali nema veze dobri ste vi svi sa foruma,oprastam vam :-))))Sta da kazem svi ste vec rekli dovoljno o ovome,strasan uspeh je postigao Novak,dobio je sve meceve i to protiv kakvih protivnika.Ovaj trofej moze da mu bude samo vetar u ledja i nista drugo.Nego da vas pitam ja nesto,ocete da uradim poseban klip za WTF ili da sacekam da prodju prva 4 meseca 2013 pa da napravim sve zajedno?Cenicu vase misljenje,ako mi uopste i neko odgovori na posto,posto sam neprimetan na forumu :-ppppp
            Kako bi te primetili, pravis dva klipa...

            Comment


            • Originally posted by TheZIX90 View Post
              Vidim da se jedino Vladan setio da me nema,ali nema veze dobri ste vi svi sa foruma,oprastam vam :-))))Sta da kazem svi ste vec rekli dovoljno o ovome,strasan uspeh je postigao Novak,dobio je sve meceve i to protiv kakvih protivnika.Ovaj trofej moze da mu bude samo vetar u ledja i nista drugo.Nego da vas pitam ja nesto,ocete da uradim poseban klip za WTF ili da sacekam da prodju prva 4 meseca 2013 pa da napravim sve zajedno?Cenicu vase misljenje,ako mi uopste i neko odgovori na posto,posto sam neprimetan na forumu :-ppppp
              Ciao!
              Nije se samo Vladan setio Neki su se prisetili sa odredjenom strepnjom, ali nemoj im zameriti, bili su to vrlo kriticni momenti. ;) Ja sam se prisetila i pomislila da mora da si se ziv pojeo kao i svi, ali ti malkico vise ....
              Ja bi vise volela poseban klip za WTF.
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Ivo carina

                ivo karlovic @ivokarlovic

                Nole the legend! #Nolehebekevu
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by TheZIX90 View Post
                  Vidim da se jedino Vladan setio da me nema,ali nema veze dobri ste vi svi sa foruma,oprastam vam :-))))Sta da kazem svi ste vec rekli dovoljno o ovome,strasan uspeh je postigao Novak,dobio je sve meceve i to protiv kakvih protivnika.Ovaj trofej moze da mu bude samo vetar u ledja i nista drugo.Nego da vas pitam ja nesto,ocete da uradim poseban klip za WTF ili da sacekam da prodju prva 4 meseca 2013 pa da napravim sve zajedno?Cenicu vase misljenje,ako mi uopste i neko odgovori na posto,posto sam neprimetan na forumu :-ppppp
                  ma napravi bre kako hoćeš samo požuri ako misliš da ne pobenavimo do AO

                  Comment






                  • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by TheZIX90 View Post
                      Vidim da se jedino Vladan setio da me nema,ali nema veze dobri ste vi svi sa foruma,oprastam vam :-))))Sta da kazem svi ste vec rekli dovoljno o ovome,strasan uspeh je postigao Novak,dobio je sve meceve i to protiv kakvih protivnika.Ovaj trofej moze da mu bude samo vetar u ledja i nista drugo.Nego da vas pitam ja nesto,ocete da uradim poseban klip za WTF ili da sacekam da prodju prva 4 meseca 2013 pa da napravim sve zajedno?Cenicu vase misljenje,ako mi uopste i neko odgovori na posto,posto sam neprimetan na forumu :-ppppp
                      Napravi klip,zasluzio je Nole,kako je samo osvojio ovaj pehar u Londonu,sve pobede,taman na najbolji nacin zapecatio sezonu
                      ps.nije te niko zaboravio,ono vece sam ja bila ta koja je kritikovala Noleta i pisala "negativne" postove,al ja sam to protiv "uroka" namerno tako pisala
                      Cekamo klip daleko je Australija
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Duka,

                        Arogancija se obicno slomi o glavu. Nadam se da Novak ne misli tako.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Duka,

                          Arogancija se obicno slomi o glavu. Nadam se da Novak ne misli tako.
                          Mislim da Duka nije mislila nista lose,malo sale,koliko je bilo takvih slika ,i na racun Noleta,Rafe,nista strasno.
                          Nije Nole napravio ovu fotku,vec neki njegov fan,a Nole nije arogantan niti ce to ikad biti.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by TheZIX90 View Post
                            Vidim da se jedino Vladan setio da me nema,ali nema veze dobri ste vi svi sa foruma,oprastam vam :-))))Sta da kazem svi ste vec rekli dovoljno o ovome,strasan uspeh je postigao Novak,dobio je sve meceve i to protiv kakvih protivnika.Ovaj trofej moze da mu bude samo vetar u ledja i nista drugo.Nego da vas pitam ja nesto,ocete da uradim poseban klip za WTF ili da sacekam da prodju prva 4 meseca 2013 pa da napravim sve zajedno?Cenicu vase misljenje,ako mi uopste i neko odgovori na posto,posto sam neprimetan na forumu :-ppppp
                            A ne, ne...nemoj da si na kraj srca... Kome bi najviše nedostajao, nego meni
                            Evo i dokaza...

                            http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post892469

                            http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post892581

                            No, najbolje je kada se sve završilo lepo i bajkovito i sada slavimo, srećni, veseli opušteni, nasmejani... ma divota....
                            Dobro ti nama došao nazad i da vidimo te klipove

                            Last edited by miloolja; 14-11-12, 10:16.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment




                            • Djokovic digs deep to find final answer to the Federer question

                              Their season has raged for 10 and a half months but Novak Djokovic and Roger Federer saved some of their very best for last. The world's two top-ranked players brought the curtain down on a memorable year on the men's circuit here last night by staging a stunning climax to the Barclays ATP World Tour Finals. After a year in which the game's top four players have won almost every major prize, it was only fitting that the final honour went to the world No 1 as Djokovic beat Federer 7-6, 7-5 in a thriller that lasted two and a quarter hours.

                              Much of the tennis was sensational as the two men traded hammer-blow punches and retrieved balls from apparently impossible positions. Djokovic in particular seemed to defy all physical logic with the way he slid into his shots – an extraordinary ability on a hard court – and found the power to hit winners when most mortals would have been relieved simply to play defensive lobs. The 25-year-old Serb, who had to have treatment to a cut on his arm after diving to play one shot towards the end of the first set, has taken athleticism in tennis to another dimension.

                              Djokovic will probably never match the year he had in 2011, when he won three Grand Slam tournaments and seven other titles, but, considering the challenge he faced in living up to those exploits, his follow-up season has been every bit as admirable. He has won six titles and his total of 75 match wins is more than any other player has managed this year.
                              http://www.independent.co.uk/sport/t...internalSearch



                              Djokovic flies off to visit his sick father

                              The season is over for Novak Djokovic but the globe-trotting goes on. The new Barclays ATP World Tour Finals champion was flying to visit his sick father yesterday before heading for Bratislava to play in an exhibition match tomorrow against Slovakia's Martin Klizan. Later in the week he will travel to Rio de Janeiro, where he will play another exhibition match, against the former French Open champion Gustavo Kuerten, as well as a football match alongside some Brazilian legends.

                              Only then will the 25-year-old Serb take a holiday "in a very tropical, very beautiful place, with no racket, no nothing, no tennis, just trying to recharge my batteries".

                              Djokovic finished his season in remarkable fashion, beating Roger Federer 7-6, 7-5 in a thrilling final at London's O2 Arena on Monday night despite continuing concerns about his father, Srdjan, who has been suffering from what is thought to be an acute respiratory illness. Last week, a Serbian source claimed that Srdjan had been flown from Belgrade to a hospital in Germany.

                              "Having my father fighting his own fight for health gave me extra strength that I wanted to play for him in a way," the world No 1 said after his victory over Federer. "That's one of the reasons I really gave it all in every match. This was a title for him. At a certain stage, it was very critical. We didn't know what the next day would bring. But now he's much better and he's recovering. He's still in intensive care. I'm going to visit him tomorrow and see how it goes and try to bring the trophy with me and at least make him smile."

                              While Djokovic has not matched 2011, when he won three Grand Slam tournaments and seven other titles, he regards what he has done this year as an even greater achievement. Having lost the world No 1 position to Federer in the summer, he regained it earlier this month and finished top of the rankings for a second year in succession.

                              "I actually feel even more satisfied right now than last year, even though I had an incredible 2011," he said. "Considering the circumstances that I had to face on and off the court, the expectations, all these things, I believe that this year has been even more successful for me."
                              http://www.independent.co.uk/sport/t...internalSearch


                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Petra,

                                Ma znam da se radi o sali. Srecom Nole nije arogantan!

                                Comment

                                Working...
                                X