Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Petra
    U zdravlje
    Izvinte al me uhvatio napad smeha,nesto se providi
    Ne smem da napisem sta,oma ce me dibidus izbrisati
    ma kaži mi smo naši, ja gumicu ni ne koristim,

    osim ponekad kad računjam za pijac kolko para da ponesem

    Comment


    • Necu da se cepim nek se cepaju virusi
      Kekeci se,to je jako zdravopa jos sas konobaricu
      Jos malko na vorumu,pa cu da odskakucem
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Срећа се састоји од избегнутих несрећа.



        cтape cpпcкe народнe мудрости ay нoвoм cпopcкoм pyxy бeceду зaвac
        вaш oмиљeти cпopcки peмпopтep
        aи зa жeнe иcтo
        тутa бугapин

        Comment


        • Originally posted by Torima View Post
          ma kaži mi smo naši, ja gumicu ni ne koristim,

          osim ponekad kad računjam za pijac kolko para da ponesem
          Znam da ste "vasi",ajd racunjaj kolko ima za popiti u onoj kafanCugi
          Nek me brisu,nek ide zivot
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Petra, draga, prestani da pišeš u dva minuta post za postom, edituj ga.

            Navrase, sve što kažeš živa istina.
            Nekako i ja čekam da se sve slegne i da napišem što mi je mnogo toga na pameti povodom jučerašnjeg fantastičnog finala, tako da za sada samo skupljam po netu razne reakcije i osećam se malko prazno, valjda to tako ide posle euforije.
            Da pomenem samo nekoliko puta Novakovo pozdravljanje na neke sjajne Fedove reakcije... ali to više nije ništa novo. Novak to uvek radi, čak i u ovako važnim momentima, gde je svaki potez bitan, gde je rat živaca, pa i onaj mali van terena jako važan.


            niko to ni ne gleda više, oni misle da se on tada folira, kao i za MT što su govorili da folira
            ne razumeju mnogi tamo njegove emocije i šta to sve zajedno njemu znači

            Comment


            • Kakvi ste b'e..
              Pored legende Ševčenka u videju, vidite devojku bez karijere Pipicu Srednjezvuk..

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                Kakvi ste b'e..
                Pored legende Ševčenka u videju, vidite devojku bez karijere Pipicu Srednjezvuk..
                Ma pogledaj krvopiju kako ljibu u Noleta
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Nole je u Londonu pobedio pet od osam najboljih na svetu. Pobedio je i drugog najboljeg a na moju veliku radost nije prvog i najvećeg –samoga sebe. Toga i jedino toga sam se bojala. Drugih se odavno ne plašim vise,jer Nole kad hoce moze sve da pobedi,sve zavisi iskljucivo samo od njega i kako ce pristupiti mecu.

                  Jos jednom BRAVO NOLE,nek ti Bog da zdravlja,srece,uspeha,radosti koju cemo sa tobom podeliti
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Ševčenko, g-đica Pipa, Toti.... a likovi iz lifta.

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment



                    • Tako,veselo nek bude na Noletovoj temi,puno radosti,smeha
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment




                      • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Весело срце - пола здравља.




                          cтape cpпcкe народнe мудрости ay нoвoм cпopcкoм pyxy бeceду зaвac
                          вaш oмиљeти cпopcки peмпopтep
                          aи зa жeнe иcтo
                          тутa бугapин

                          Comment



                          • Jos bride prstici kojima se za zivot kucka, od davanja silnih like-ova.Ne zali se naravnoNivo adrenalina jos nije ni blizu normale.Ako, imacemo sta trositi do AO, duga je zima
                            Svega je bilo sinoc, magije,krvi, preskocenih otkucaja, medjunarodnih incidenata sa peskirima,neizmerne radosti..mnogo toga sto nam samo nas majstor Par exxellence moze pruziti.Neka tako i ostane!!!!
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Da se Oljica ne ljuti



                              p. s. Vjerovatno ste vec postavili ovu sliku, ali jbg.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Ovde milina citati i ne pisati mnogo...

                                Comment

                                Working...
                                X