Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je "vrištanje" tokom poena, tj glasan izdisaj na udarcu radila prva Monika Seleš.
    Kad se setim Navratilove, pa face, pa dijaloga sa sudijama, i sad se slatko nasmejem.

    Većina tih stvari se radi po sistemu, ako nije zabranjeno, onda je dozvoljeno.

    Nije zabranjeno da se sedne na tuđe mesto. Pravilo kaže da više rangirani zauzima mesto bliže mestu na kome su ušli u teren, ali ne zabranjuje suprotno, računa se na bon-ton.

    Za razumeti je, svega ima u sportu.

    Ponela Roleta atmosfera, čovek naviko da smesti kosti na prvu hoklicu, godinama je tako bilo.

    "Neka malo, nek se igra dete", tako tetke kod mene u kraju bodre one koji su agresivniji.


    Novak je mogao i da insistira, lepo izvadi kartu, zovne sestra-desu, kaže, el ja sedim do prolaza il do prozora, molim lepo.

    Ali Novak, kao i većina muškaraca sa ovih prostora ide nekako na čojstvo, pa neće da se zameri.

    I nemojmo više o tome, važi
    Last edited by Torima; 13-11-12, 15:00.

    Comment


    • Meni i dalje dobra.

      Jbg, bio sam nerealan i zacrtao na pocetku da ce Novak osvojiti tri slema i zlato, pa me bode da je od slemova tu samo AO. Za zlato me zabole.

      Comment


      • Torima,

        To je sve 'mind game'.

        Novak nije mogao da reaguje ispao bi sitnicav i sujetan! Sujetni su obojica iako osjetno vise Federer. Mogao je da napravi sto je napravio ili da pridje Rodzeru, pristojno mu da njegov peskir i trazi svoj. Da li bi to kamere zapazile?

        Rodzerov cilj je bio na trenutak odvratiti Novakovu paznju od tenisa. U tome je vjerovatno uspio, ali samo na trenutak.

        Ljudi na vrhu znaju da budu strasno sujetni. I mnogo stariji i mnogo ozbiljniji od Novaka i Rodzera. Znas kad sahisti pocnu jedan drugog da optuzuju da ga protivnik gleda ili udara nogom ispod stola ili mu nije prozio ruku prije pocetka partije. Desava se i izvan sporta i saha.
        Last edited by NI; 13-11-12, 15:15.

        Comment


        • Ma u životu je sujeta jedna od najgorih osobina, koja upropasti mnoge stvari.

          Samo, ja gledam na takve postupke kao pokazivanje slabosti, koje je, taj koji to čini, i sam svestan.

          Ne može ništa da mi pokvari ovakvu pobedu, a posebnu igru, pa ni taj gaf sa početka.

          Comment


          • Verovatno je anketa prerano postavljena, tačno je što Ni kaže da smo se svi manje više zaleteli jer je u tom trenutku gorak ukus nakon četvrtog poraza u isto toliko važnih mečeva bio vodič gde da kliknemo. Glasala sam za dobra jer mi je u tom trenutku sve sem osvojenog Slama bio neuspeh a samo jedan od četiri plus OI skoro pa razočaranje. Ali sada kada se sve što je urađeno ove godine izvuče na papir itekako je vrlo dobra. Menjam mišljenje prvenstveno zbog konstantnosti, toliko odigranih finala, što je nakon prošlogodišnje nestvarne i verovatno neponovljive uspeo i ovu da završi na najbolji mogući način i drugi put za redom bude najbolji.
            E sad, to što broj osvojenih titula ove sezone nije baš svakome po volji i što smo pomerili granicu kada je reč o očekivanjima je nešto drugo.

            Što reče Ni, iskreno se i ja nadam da Novak neće nikada više sebe preopteretiti, da će izvući pouke iz ove sezone, da će mu jučerašnja pobeda kao i pobede protiv najboljih na čitavom ovom turniru biti vetar u leđa i nova prekretnica, da će naredne sezone važne mečeve, pod pritiskom odigrati pre svega mirne glave pa ko zna možda nam naredna bude odlična, ja nam to svima želim

            I još jednom poen na 2:15

            sigpic

            Comment


            • Niko da pomene da smo razbili jos jedan maler:Visko bio u Londonu a Nole osvojio turnirZaista je Nole mentalna gromada.Onakav povratak u mec po ko zna koji putOdlican mec.Cestitke svima-bas su nam priredili spektakl.Uvek se najvise bojim Feda,ali su mi pobede u tim mecevima duplo draze
              Ja glasala za odlicna.
              Last edited by gagana; 13-11-12, 18:21.

              Comment


              • asad
                zimska pauza sodmor
                jopet će digradu tek dogodine
                al koće to diščeka
                i
                svrnijo tise bijo sinoć toes noćas kasno
                neki veseljak
                ma
                dombričina dimbiduz
                možbi lično domričina crnotravac koće znati al došao eto ion
                u rumunjsku kavanu da ion gleda renprizu teniske utaknice
                ito taman baš eto ondak kad je bijo izveštaj od našim teniserima
                jaloće jalneće ikaće jopet dase poclen pauze vrnu digraju jopet na televizoru
                pa
                kad jeon vido kako drugi
                naručuju pesme kod ove naše pevaljke
                zavlače joi ruku u njedra dizvinete među sise dostave crvenu marku il evro
                prima tiona sfe
                aon rob
                šteo ion da naruči čisto zbog teniserki i tenisera
                pesmu
                vrati se neno frati se
                nedaj da srce pati se
                pa ion zavuko ruku
                al
                on čoek rukat
                i
                opali tiona njemu šamarčinu
                skočiše ti neki mamlazi štoti pratu te neke teniske utaknice vinmbldon ai drugo
                nasta titu takvo šamaranje
                on čoek počeo stolicom duvodi red
                onako domaćinski
                ma
                budala
                poludeo načisto
                jedva ih razdvoismo
                jati bijo zaogrno onu komfrčastu konobaricu
                daje slučajno ne okrzne koja plaša doklen se zajedno skupa smuvama lete kavanom
                znaš onu konobaricu
                svelkim sisama malim minićom i sobilatim dekoltejom dabome
                e
                nju
                ona se bila malo kao uplašila doklen nije videla dimam poštene namere
                poslen došla bila i policija
                neki ih je zvao stoposto
                a
                miti kažemo
                ma jok nijeto ništa
                sitnica
                mir mir niko nije kriv
                al
                dabome
                svaki štose tuko mora duplati po turu pića za kafanu
                bres tog nemore nevaži se nije red
                toje za pretrpljeni stra
                tutise narafski uguziše i policajci jar je injima grlo bilo suvo

                aja
                nešta stao
                pase mislu
                daon
                kad joj je ono bijo ovako zavukao ruku
                mora biti ondak daje unutra dodirno u neko stidljivo mesto
                ma slučajno
                zgreškom
                jer se omak vidi daje on
                čoek fin




                jumbilarna Džurdževdanska epizoda jar dotlen ko zna ko ziv - ko mrtav
                lutajućeg reportera tute bugarina
                koju on nežno šapće sneguljici
                dok patuljci ruju u rudnici

                Comment


                • ma ti si jopet počo stim brezobrazno-konfrčastim pričama
                  oš ti da oni sa NS tablicam opet zaključa apcanu iza tvoji leđa

                  Comment


                  • Evo malo sta pisu Englkezi

                    Hvalospev Indipendenta o Novaku
                    Britanski dnevnik "Indipendent" nadahnuto je pisao o trijuimfu najboljeg srpskog i svetskog tenisera Novaka Đokovića na upravo završnom Mastersu u Londonu.

                    "Tenis koji su prikazali Federer i Đoković bio je senzacionalan. Snažni udarci ove teniske bitke odjekivali su poput čekića, a lopte su se vraćale iz skoro nemogućih pozicija, u čemu je narocito briljirao Đoković" ocenjuje Independent.

                    Britanski list ističe da je Đoković "pobedio i zakone fizike".

                    "Đoković je nalazio snagu da uzvraća iz pozicije iz kojih bi obični smrtnici mogli samo da odigraju defanzivni lob", navodi se u tekstu.

                    Indipendent ističe da je 25-godišnji Srbin , pošto se podvrgao terapiji tokom meča, zbog posekotine na ruci, "odveo potom tenis u drugu dimnenziju".

                    "Đoković možda nikada više neće moći da ponovi 2011, kada je osvojio tri gren slem turnira i još sedam drugih titula, ali je njegova upravo završena sezona vredna svakog divljenja", ocenjuje Indipendent.
                    Dobro ocenjuju
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Auuu,sta ste ispisali stranica,svaka cast,zasluzio Nole SAMPION
                      Nego i Rafa cestitao Noletu,lepo od njega i zelim mu sto brzii oporavak i jedva cekam da pocne da igra
                      „Čestitam, Novače! Gledali smo sjajno finale“, napisao je na društvenoj mreži Tviter Rafael Nadal.
                      A kako je Ivo Karlovic cestitao-„Nole legenda #Nolehebekevu”, kratko je napisao popularni doktor Ivo, a očigledno je da je poslednji deo poruke namenjen samo publici koja poznaje srpski jezik. -najvragolastija cestitka kako su napisali u naslovu
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • WAG Of The WTF Week: Jelena Ristic & Bonus (tail) wag: Pierre



                        It’s been quite a year for Novak Djokovic and from winning the Australian Open to winning the World Tour Finals (and all the ups and downs in between), the constant by his side was his WAG, Jelena Ristic. Looking classy and casual, Jelena was (of course) there yesterday at the O2 for Nole’s win over Roger Federer. And all that loud clapping and cheering and nervously-clenched fists paid off in the end.


                        http://the-slice.com/2012/11/wag-of-...jelena-ristic/

                        Malo intervjua i članaka iz belog sveta...

                        Novakov intervju za CNN

                        BBC: Novak Djokovic dedicates World Tour Finals win to father

                        SkySports:Novak Djokovic proved why he is No 1. with win over Roger Federer, says Greg Rusedski

                        Last edited by miloolja; 14-11-12, 13:06.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Savrsenu dozu adrenalina smo primili, ukoliko dodje do povremenih kriza ponovo odgledajte neki od Novakovih meceva.
                          Bistro do AO
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            i ja se slazem sa Miljanom
                            Koje mene izbrisaojos kad sam ja glasala da je Noletova sezona odlicna,evo dokaza
                            Petra
                            Petra nije na mreži
                            Senior Member Petra avatar

                            Datum registracije
                            29.07.2012
                            Poruke
                            649
                            Post Thanks / Like

                            Citala sam sve postove napisane od zavrsetka finala US-opena.Nisam imala volje ni zelje da pisem.Samo sam citala,razmisljala o tim postovima,tj. sta je ko napisao,analizirala,pokusavala da udjem u srz postova,da izvucem ono najbitnije i da pronadjem neku "istinu",no to je tesko.
                            Pisem ,tako mi doslo,a da ne znam ni sama zasto,valjda sto su forumi postali deo naseg zivota,ovog nazovi modernog doba.A mozda pisem i da izbacim iz sebe sve ove misli sto mi se vrzmaju po glavi od zavrsetka meca. Nebitno,meni je tako lakse.
                            Glasala sam za opciju-odlicna sezona,jer sam jednostavno "izbrisala" 2011 godinu,setila se prethodnih godina kad Nole posle prvog GS nije do prosle godine osvojio ni jedan i zato mi je ova sezona do sada odlicna.
                            Tutin post me nije iznenadio,naprotiv,i oni njegovi "onakvi" postovi imaju znacenje,poruku,jasno je sta je hteo da kaze. Post mu je odlican,ustvari nenormalno savrsen.
                            Svi ovde za nekog navijaju,raduju se uspesima svojih miljenika,to mi je ok.,ali mi stvarno nije jasno,neko je to vec napisao nije mi jasno zasto kad Nole ne igra protiv njihovog igraca opet navijaju protiv njega i prizeljkuju poraz.
                            Nisam od onih koji misle da svi treba da navijaju za Noleta,ali zar ne mozemo da se radujemo uspehu naseg sportiste kad pobedjuje druge tenisere,koji nisu njihovi miljenici,to mi nikad nece biti jasno.
                            Pisem zbrkano,kako mi koja misao prodje glavom tako lupam po tastaturi.
                            Zasto je Nole izvizdan? Ne znam,ali sam na to oguglala,verujem i on,zato je onako i odreagovao,meni je to sasvim ok.,ne treba da se uklapa u neki klise,nek bude ono sto jeste i kakav je,nikom nista ne duguje,svojim radom,trudom,verom u sebe je sve postigao.Nek se smeje,nek se udara u grudi,nek psuje,nek siri ruke,nek se ljuti,nek gleda u nebo,jer to je on-Nole.
                            Onu noc sam mec gledala cuteci,prvi put. Imala sam osecaj da ce izgubiti,znala sam,cak i kad je izjednacio opet sam znala da ce izgubiti.Izgleda smesno,ali tako je.
                            Nisam bila razocarana,vec tuzna,ne zbog nas njegovih navijaca,nego zbog njega samog.
                            Vec sam pisala kad sam se registrovala na ovaj forum da nisam neki strucnjak za tenis,ne mogu ulaziti u neke analize,naucila sam nesto,ali sam ipak ostala samo obican navijac.Volim da procitam ovde postove ljudi koji se zaista razumeju u tenis i koji realno pisu.
                            Postujem strane tenisere,neki su mi vise simpaticni,neki manje. Federer igra lep tenis s takvom lakocom,zaista ga je lepo gledati.
                            Nadal,borac,nadam se da ce se sto pre vratiti,nedostaje tenisu.
                            Conga,kad mu je dan me odusevi,Delpo,da ne nabrajam vise.
                            Navijam za sve nase tenisere,posle Noleta Tipsa mi je najdrazi,"poludela" sam kad je izgubio od Ferera.
                            Da ne duzim vise,mada pisem mozda vise za sebe,ne znam. Necu ni procitati sta sam sad pisala,jedino sto znam i verujem je da ce Nole pruziti svojim navijacima jos dosta lepe igre,osvajace turnire,gubiti,pobedjivati,biti u samom vrhu,u to sam ubedjena.
                            Selimo se u Aziju jos malo,Peking prvi,Noletu puno srece i uspeha
                            Naravno i dobrog tenisa.

                            Prelistajte unazad,jos 13 septembra sam ovo pisala,mislim da je 253 strana
                            I sta se desilo,jel treba ponovo da glasam
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Originally posted by Petra View Post
                              A kako je Ivo Karlovic cestitao-„Nole legenda #Nolehebekevu”,

                              a zaboravio je komšisku kokošku, mame... tate, sve ovako

                              Last edited by Torima; 13-11-12, 19:59.

                              Comment


                              • ana konferenciji za štanpu
                                dadnuo i zeka rodžer izjavu za javnos
                                pitalo injega kakoje štaje
                                aon im kaže:

                                kuku meni crnome kukavcu






                                lutajući reporter tuta bugarin
                                nežno šapće sneguljici
                                dok patuljci ruju
                                u rudnici

                                Comment

                                Working...
                                X