Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosta je odmakao, ali nije jos nista izgubljeno Je l se glasanje zavrsava veceras u ponoc?
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Originally posted by Navras View Post
      Dosta je odmakao, ali nije jos nista izgubljeno Je l se glasanje zavrsava veceras u ponoc?
      Ne,ne glasanje u prvom krugu se zavrsava 18-tog
      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

      Comment


      • Originally posted by MiljanVR View Post
        Molim vas dragi moji da mi pomognete ako mozete i svi ostali na forumu!Mts je pokrenuo app na fb-u u vezi Novaka,i prve 5 poruke sa najvise glasova dobijaju nagrade,mene zanimaju 4 i 5,evo sta je nagrada za 5 i 4 mesto 1 paket Novakove opreme (majica, kapa, slika sa posvetom, knjiga sa posvetom, loptice potpisane, potpisan poster)!!!Dakle ako mozete nekako da mi pomognete,udje se u app zatim se izabere bilo koja tema pozadine,onda se ide gore na pogledaj poruke,i na 2 sam strani 6! Evo vam link http://apps.facebook.com/novak-i-pri...0&fb_bmpos=2_0
        GLASALA SAM KAO 112-TA

        Comment


        • Originally posted by MiljanVR View Post
          Uh bice tesko da ga stignem,videcemo!
          Sticices ga,ima jos dosta vremena,glasace za tebe monogi,znaju koliko volis Noleta
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • E jbg, ja nemam vise profil na fejsu, a stvarno bih glasala za Miljana, zasluzio je vise nego iko. ;)

              Comment


              • Eo i od mene si dobio 120-ti glas

                Comment


                • Originally posted by MiljanVR View Post
                  Uh bice tesko da ga stignem,videcemo!
                  Miljanče, nemoj ovaj tužni smajli, prvo zato što ima dosta vremena i stanje na tabeli se može preokrenuti a drugo i još važnije je to što znamo kakav je naš Majstor pa možda padne neka specijalna nagrada samo za tebe, nešto slično kao ona spec. poruka
                  Samo polako i opušteno

                  Uff što volim kad ga vidim ovakvog





                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Petra View Post
                    To je taj pogled Idemooo bre!
                    Izvini Miljane nemam fb nalog
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Миљане, добио си глас и од мене. Срећно!
                      Н. Ђ.

                      Comment


                      • Ja sam jos danas glasao kada si bio na brojki 35. Mislim nije mi padalo na pamet to da ti kazem, ali zato sto delis lajkove moram da vidim kako je to kad mene lajkuje Miljan

                        Pokidacemo! sutra Novak Federera. Ko misli drugacije, nema pojma o tenisu. Vidimo se sutra da proslavimo!

                        Comment


                        • “Well, I had a little, let’s say, crisis in today’s match from 4-all, first set to 2-all in the second, where I didn’t feel so good on the court, struggling to find my momentum and my rhythm,” Djokovic said. “So you try to be positive and push myself to fight for every point and believe I can come back. That was the case.”
                          “I believed that I could come back,” said Djokovic. “I believed that I could turn this match around in my favour and I’ve done so. “I’ve played, from that moment on when I got the break back, very flawless tennis. That makes me very happy and also confident before the final.” “He was a set and a break up so he was the better player on the court throughout the first stage of the match and I managed to turn it around and play better, so I am very thrilled to be in the finals,”.
                          “I haven’t played a final of the [Barclays ATP] World Tour Finals since 2008. I really look forward to it. It’s already a great success [to get to this stage]. But knowing it’s the last match of the season, I’m really going to try to give my best physically and mentally tomorrow to eventually try to get the trophy.”
                          “Whoever I play it’s going to be a very tough one,”. “I think there is not really any predictions about who’s going to win.”Djokovic said. “It’s the last tournament of the year and we are trying to find extra motivation so I am sure they will play another great match and tomorrow another amazing final.”


                          Djokovic gave to the media to chocolates during his postmatch news conference to thank them for their work throughout the year.
                          Ako neko nije gledao ili ako je nekome do toga da gleda reprizu



                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Divno! Propustila sam prvi set i deo drugog, pa da vidim...
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • A sad mozes bez frke... Sad mozes da gledas mec i da se smejes nekim nejgovim udarcima, to sto su neki ovde izgubili jos 2 meseca zivota, to nista...

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                A sad mozes bez frke... Sad mozes da gledas mec i da se smejes nekim nejgovim udarcima, to sto su neki ovde izgubili jos 2 meseca zivota, to nista...
                                Pročitala sam da ste se napatili ko Isus.. I ja bi se pojela živa da sam gledala, ali srećom, nikako nisam bila u prilici.
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X