Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve resava sa 60%


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Nole, jasno mi je da se ove godine suočavaš sa nekim teškim životnim pitanjima, pa iako znam da je teško da ćeš ovo da pročitaš, želim da ti pošaljem tonu pozitivne energije, da prebrodiš sve muke na najbezbolniji mogući način. Ova pesmica mi uvek priušti dobar feeling pa ti je posvećujem baš sa tom namerom.
      Pa ko zna, možda jednog dana, kad batališ reket, pa iz dosade počneš da pretražuješ i naletiš na nas "ludake" sa teniskog foruma, ove ti gluposti izmame osmeh na licu

      Hvala ti na svemu, uvek si bio i bićeš šampion u našim srcima, sve što je trebalo već si dokazao tako da ti samo jedno želim, da uživaš!
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment



          • Kad vidim ovakav izraz ociju Noleta,znam da ce izgarati na terenu
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Samo napred Majstore, ima još dosta ovde da se radi ali idemo korak po korak do kraja





              sigpic

              Comment


              • Bas tako,gem,set,mac mac,Nole idemo do kraja
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment



                • „Izuzetno mi znači, pogotovo ta druga nagrada koju sam primio za doprinos findacije Novak Đoković, fondacije koja je organizovala i svoj prvi humanitarni događaj u Njujorku ove godine. Zaista je bilo fantastično, mislim da nam je to otvorilo mnoga vrata i pomoglo da dođemo do ove nagrade. To nije samo moj uspeh, to je uspeh pre svega ljudi koji rade za fondaciju koji su sakodnevno uključeni u humanitarne akcije. Svi mi težimo ka tome da što više energije i vremena posvetimo deci i ljudima koji zaslužuju da imaju iste šanse za ostvarenje snova kao mi imamo. Što se tiče broja jedan, to je naravno isto veliko ostvarenje. Već drugu godinu zaredom u Lonodnu primam tu nagradu, fantastičan osećaj, osećam se jako ispunjeno iako u sred turnira koji je poslednji u godini gde pokušavam da odigram što bolje. Imajući u podsvesti da ću završiti kao broj jedan je sigurno veliko rasterećenje i zadovoljan sam zaista sezonom u kojoj su svi bili vrlo jednaki, mnogi igrači su mogli da budu mojoj poziciji i dobiju ovu nagradu. Naravno, zahvalan sam i timu koji mi je pružio veliku podršku“, rekao je najbolji teniser sveta za B92.
                  Last edited by miloolja; 07-11-12, 17:01.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ovo dole je fotka i napravio je veliki Novakov fan iz Portugala Zeze Morais

                    Nole has won 45 trophies in his since '06, also considered the 40th best player of all time by Tennis Channel
                    Last edited by miloolja; 07-11-12, 16:59.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Kratak film sa dodeljivanja nagrada.



                      Congratulations Novak!
                      Last edited by miloolja; 06-11-12, 17:43.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • A ko nije gledao ovog našeg deliju... izvolte...

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Baš je šmekerski obučen.

                          Samo se nadam da nema bele čarape ispod.
                          Н. Ђ.

                          Comment


                          • E, baš sam se danas nagledala Noletovih slika i spotova i mogu reći da mi je puno srce
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by Srb_091 View Post
                              Baš je šmekerski obučen.

                              Samo se nadam da nema bele čarape ispod.

                              Kako sada bele?
                              Valjda crne.
                              Last edited by miloolja; 06-11-12, 19:07.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X