Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    novak je gotov!!

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=danilo994 link=topic=478.msg51495#msg51495 date=1235245251]
      ovde se minusi ne dele po kvalitetu postova vec je to sve planski osmisljeno


      [/quote]

      Jasno, pa ja sam najbolji primer

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=fare link=topic=478.msg51502#msg51502 date=1235248514]
        novak je gotov!!
        [/quote]

        Polako ljudi sve se da popraviti pa i Novakova igra...
        Ima fore za njega,bice jos uspeha sigurno.
        Samo malo da se stabilizuje psihicki i malo vise da se posveti tenisu.
        Daleko od toga da je Nole gotov.

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=otpravnik link=topic=478.msg51504#msg51504 date=1235248576]
          [quote author=danilo994 link=topic=478.msg51495#msg51495 date=1235245251]
          ovde se minusi ne dele po kvalitetu postova vec je to sve planski osmisljeno


          [/quote]

          Jasno, pa ja sam najbolji primer
          [/quote]

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Koja je fora sa ovim minusima?
            Mislim, stvarno me zabole koliko ih imam. Ali bih volio da budem u toku.
            Sta se postize time sto ce neko da mi nabija minuse?
            Jel ja tu nesto gubim? Ili taj dobija?
            Ili nesto trece?
            Recimo da se zaludni zadovoljavaju nekakvim kaznjavanjem sa time sto ce nekome da ti minus?


            I da dodam malo o temi, nikada Djokovic vise nista nece uraditi. Mozda koji bljesak, povremeno, i nista vise od toga.

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              [quote author=Biljana link=topic=478.msg51507#msg51507 date=1235249605]
              [quote author=otpravnik link=topic=478.msg51504#msg51504 date=1235248576]
              [quote author=danilo994 link=topic=478.msg51495#msg51495 date=1235245251]
              ovde se minusi ne dele po kvalitetu postova vec je to sve planski osmisljeno


              [/quote]

              Jasno, pa ja sam najbolji primer
              [/quote][/quote]

              Nemam nameru da ti se pravdam ali ja do sada nikom nisam davao ni minuse ni pluseve.Verovala ili ne.
              Kao prvo smatram da je to potpuno bezveze i nepotrebno a kao drugo tebi licno zaista nema potrebe davati minuse jer ih cini mi se preozbiljno shvatas cim ih stalno spominjes u postovima.Zato apelujem na ostale da ti daju par pluseva i da te podhitno vrate u pozitivu i da ti sa ovim gestom malo popravimo raspolozenje.Evo ja kao inicijator pokrecem akciju

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=Biljana link=topic=478.msg51507#msg51507 date=1235249605]
                [quote author=otpravnik link=topic=478.msg51504#msg51504 date=1235248576]
                [quote author=danilo994 link=topic=478.msg51495#msg51495 date=1235245251]
                ovde se minusi ne dele po kvalitetu postova vec je to sve planski osmisljeno


                [/quote]

                Jasno, pa ja sam najbolji primer
                [/quote][/quote]

                ja ti nisam dao -

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  A joj kakav sam ja moron umesto da ti dam plus Biljana ja sam ti dao minus sasvim nenamerno.
                  Nadoknadicu to u sledecih par dana

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    pa samo zamjeni

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      Ma nije bas da nema nista od njega, ali da su mu pare udarile u glavu to stoji valjda ce i to proci sa godinama. Nije on sigurno promenio Wilson za Head zato sto je Head bolji.
                      Ali, nebitno je to sad videcemo sta ce uraditi kad bude igrao za reprezentaciju. Ako i tad bude igrao ovako mirno i hladno kao da ga zabole e onda je u velikom problemu.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        [quote author=danilo994 link=topic=478.msg51495#msg51495 date=1235245251]


                        elem,fali mu psiha koju je imao ranije,recimo pre 2 godine a fali mu i vatra...

                        [/quote]

                        Fale mu velika volja i debeo rad

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          [quote author=mr.gold link=topic=478.msg51501#msg51501 date=1235248240]
                          Pare.
                          Seronji su pare udarile u glavu. A i nije pravi sampion, i tu nema zbora. Kao sto ni Ana i Jelena vise nikada nista nece osvojiti. Cim su osetile ... nema tu vise sporta.
                          Vreme ce pokazati da li sam u pravu, ali spreman sam da potpisem ovu izjavu.

                          Djokovic se bacio na biznis, unovcio zaradjeno i boli ga dupe.
                          U stanju je da na pola meca kaze sebi: e, boli me ... da igram ovo dalje. Do sada je palo 250 iljada, dosta je.
                          Tako ga ja dozivljavam.

                          A i njega i onu Vardaskicu ne mogu da smislim od kada su se deklarisali da upraznjavaju meditaciju i jogu.
                          Srbi a sektasi. Sramota.
                          Toliko me boli ... za njih da ne mogu dovoljno recima da objasnim.

                          Danas sam od srca navijao za Zoa Filfreda
                          A srce mi je bilo puno kada je Djokovic pokusao u taj breku da lobuje Vilfreda a ovaj ga je smecovao nazad u finale AO, kada je jos bio normalan.

                          Ko jebe picku
                          [/quote]


                          ;D ;D ;D ;D ;D .....Potpuno si upravu gold,zamijeni "mecku za folciku" pare cine cuda......Ja stvarno nemam pravi komenatar na njegovu igru,nemoguce........

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Ti i crystal imate Raficu u istoj opremi samo sto je kod tebe desnjak dok levu koristi kao podlogu uzviku "vamos"

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=mr.gold link=topic=478.msg51501#msg51501 date=1235248240]
                              Pare.
                              Seronji su pare udarile u glavu. A i nije pravi sampion, i tu nema zbora. Kao sto ni Ana i Jelena vise nikada nista nece osvojiti. Cim su osetile ... nema tu vise sporta.
                              Vreme ce pokazati da li sam u pravu, ali spreman sam da potpisem ovu izjavu.

                              Djokovic se bacio na biznis, unovcio zaradjeno i boli ga dupe.
                              U stanju je da na pola meca kaze sebi: e, boli me ... da igram ovo dalje. Do sada je palo 250 iljada, dosta je.
                              Tako ga ja dozivljavam.

                              A i njega i onu Vardaskicu ne mogu da smislim od kada su se deklarisali da upraznjavaju meditaciju i jogu.
                              Srbi a sektasi. Sramota.
                              Toliko me boli ... za njih da ne mogu dovoljno recima da objasnim.

                              Danas sam od srca navijao za Zoa Filfreda
                              A srce mi je bilo puno kada je Djokovic pokusao u taj breku da lobuje Vilfreda a ovaj ga je smecovao nazad u finale AO, kada je jos bio normalan.

                              Ko jebe picku
                              [/quote]

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=Biljana link=topic=478.msg51536#msg51536 date=1235258676]
                                [/quote]
                                Nisi ti mene razumela.
                                Uopste ja ne ocekujem nekakav napredak. Tacnije ne ocekujem nista.
                                On je za mene daleka proslost i nikakvo opravdanje vise ne postoji.
                                Znaci: nula, ispljuv, nistica, nekada bio ... i ostali pridevi.

                                Samo sto se suzdrzavam da ne iskazem tacno ono sto mislim.
                                Te se zadovoljavam sa onim poslednjim iz citiranog teksta.

                                Comment

                                Working...
                                X