Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    Prije tačno 6 godina Novak je osvojio svoju prvu GS titulu
    da. bas na danasnji dan (Savindan) je u melburnu odigrao mnostvo nezaboravnih meceva
    Code:
    27/01/2008 Jo-Wilfried Tsonga FRA (38) [COLOR="#0000FF"]W 4-6 6-4 6-3 7-6(2)[/COLOR] * F Australian Open
    27/01/2009 Andy Roddick USA (9) [COLOR="#FF0000"]L 7-6(3) 4-6 2-6 1-2 RET[/COLOR] * QF Australian Open
    27/01/2010 Jo-Wilfried Tsonga FRA (10) [COLOR="#FF0000"]L 6-7(8) 7-6(5) 6-1 3-6 1-6[/COLOR] * QF Australian Open
    27/01/2011 Roger Federer SUI (2) [COLOR="#0000FF"]W 7-6(3) 7-5 6-4[/COLOR] * SF Australian Open
    27/01/2012 Andy Murray GBR (4) [COLOR="#0000FF"]W 6-3 3-6 6-7(4) 6-1 7-5[/COLOR] * SF Australian Open
    27/01/2013 Andy Murray GBR (3) [COLOR="#0000FF"]W 6-7(2) 7-6(3) 6-3 6-2[/COLOR] * F Australian Open
    Last edited by cssr; 27-01-14, 22:18.

    Comment


    • Niko sigurno nije ni pomislio da nece nastaviti nego ponekad
      pisana rec ne moze da zameni reci koje bi usmeno bile razumnije pa mozda nesto napisano deluje
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Lucenje adrenalina moze izazvati i strah. Za kompletan hormonski paket potrebni su jos serotonin i endorfin /hormoni srece/.
        Psiholoski status Novaka ne bih komentarisao jer nisam tome vican poput nekih koji iz obicne dnevne radnje kao sto je ciscenja snega znaju napraviti psiholoski profil.
        Sezona tek pocinje. zdrav i cio Novak uz ovaj koktel nema premca na planeti
        dopuna: @Petra
        zahvaljujem na komentarisanju mog komentara uz komentar da razlicitost misljenja cini zivot zanimljvijim.
        Nema na cemu da se zahvaljujes
        Naravno da razlicitost misljenja cini zivot zanimljivijim, naopako da nije tako
        Medjutim, lako je to napisati, ali po meni ti to bas ne pokazujes bilo koji post da je napisan i da je u njemu nesto protiv Noleta, momentalno reagujes, napadas na tebi svojsten nacin,pokusavas da obezvredis drugacije misljenje, i to radis vrlo suptilno tako da onaj koje napisao post ispada u najmanju ruku "budala",izvinjavam se, ali to je moje misljenje.
        Toliko od mene, zivela razlicitost misljenja, ali istinska, ne zamaskirana
        Citacemo i dalje i uzivati na ovom forumu iliti kako kazes ovoj barustini u razlicitosti misljenja
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Kada se samo setim te radosti što kaže Jagodica. A još je meni slava na ovaj dan, sad već juče. Kako sam tada bio srećan kao nikada, prvi slem osvojio, neprocenjivo

          Comment


          • E pa srećna ti slava domaćine, slavio još na mnogo godina!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              E pa srećna ti slava domaćine, slavio još na mnogo godina!
              Pridruzujem se i prijatelju da ti i ja cestitam slavu.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Нема шта да се прича о Нолетовој игри, све је фантастично, ретко га хвалим нешто претерано међу пријатељима који се разумеју у тенис, они мало претерују па се ја устручавам да певам исту песму, али на овом турниру сам баш био одушевљен и говорио како игра фантастично.. и дошао је меч са Вавринком где су многе ствари пале у воду... ок, дешавало се и раније да наиђе један меч где не препознајемо нолетово понашање и говор тела који казује да је свестан да у том мечу нема шансе... сада нас је заболело мало више јер се много бодова очекивало од старта за јурњавом за Надалом и повратак на прво место... сигурно ће Ноле да туче многе са лакоћом, освајаће и турнире... хтео сам само да нагласим да има неколицина играча у том врху који приближно играју квалитетно као Ноле, па чак имају и неке елементе у игри који су квалитетнији од новакових и у тим ситуацијама је ноле користио своју спортску интелигенцију да пронађе проту игру и да побеђује... али проту игра захтева екстремне напоре, брзине су велике и ако мислиш да то може да се одради рутински, тешко се вараш, неоходно је екстра жеља, мотив и издржљивост... уз то, стално мораш да дајеш ривалу преко пута до знања да си решен у својим намерама, да оставиш утисак да знаш добро шта треба да радиш и да ривала бациш у подређен положај... Такве ствари се не постижу са ноншалантним ставом, стајањем на петама, прављењем дуплих грешака, мрштењем на публику, псовањем свог штаба, то се постиже оштрим погледом, фокусом, доношењем плана игре пре убачене лопте, и жељом да сваку лопту ментално убациш у терен, кад је удариш идеш за њом, не дишеш, стиснеш зубе и као да је очима убацујеш тамо где си желео... то је адреналин...

                постоји неко неписано правило у тенису, кад једном испаднеш, танталове муке ти требају да се вратиш...
                констатовали смо да Феки игра добро и боље него у задње две године, али трофеја нема па нема...Типса је испао и тешко да ће моћи да се врати.. Виктор ће тек видети како то изгледа...
                sigpic

                Comment


                • Nesto drugacije vidim Novakovu igru na ovom AO , od pocetka mi se nije cinilo da je dosao spreman da uzme trofej, nista u njegovoj igri mi nije na to ukazivalo.Kada je poslednji put imao ovako los return, narocito na 2servis protivnika , ispucavanja bez vidljivog razloga , on nije first strike igrac , tako da to mi govori da ni fizicki nije bio na nivou, o ostalim aspektima smo vec puno pricali ovde , konverzija BP blago receno ocajna, gubi odlucujuce relije od Wawrinke...
                  Ne znaci da sam manje razocarana ovim porazom , cak mi je negde u ravni sa onim od Melzera na RG Eh, ta ocekivanja..
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Comment


                    • Taj mu treba pored teniskog terena, kakav BB.... brenandinac
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nego zna li neko do kada je Nolence na Kopu? Letos se za malo mimoišli na Hvaru, pa zar i sada na planini
                        Last edited by miloolja; 28-01-14, 15:41.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • jedino da Miljanceta zoves u pomoc da se on raspita

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Jao kakvu sliku nađoh
                              Spoiler

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X