Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Eno Miljana vec prokomentarisao hahah nisam mogla da se ne nasmejem
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Svaka čast redakciji..

      http://www.mondo.rs/s265093/Sport/Te...za_Srbiju.html

      Comment


      • Po ko zna koji put Nole je pokazao koliko je jedinstven,duhovit,neposredan,pun energije,radosti koja prosto zraci iz njega.
        Videlo se u ocima,izrazu lica koliko je bio srecan,koliko je uzivao odgovarajuci na pitanja fanova,na samo njemu svojstven nacin.
        Meni je bilo bas dirljivo a tako lepo kad je posebno pozdravio Miljana i naglasio da je on Noletov veliki fan iz Srbije koji mu uvek salje podrsku i zahvalio mu se.
        Mogu samo da zamislim koliko je Miljan srecan,s koliko radosti ga je Nole pozdravio.
        Miljane uzivaj,saljemo zajedno s tobom svu pozitivnu energiju Noletu za sutrasnji mec
        Nole srecno sutra,najbolji si,za sva vremena
        Last edited by Pertla; 30-10-12, 22:44.
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Srđan ima sepsu?!?!
          Znala sam da nisu samo problemi sa kičmom, čim je Nole došao u BG.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • To sam i ja sad procitala na Blicu
            Zelim im sve najbolje i da mu otac ozdravi sto je pre moguce.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Srđan ima sepsu?!?!
              Znala sam da nisu samo problemi sa kičmom, čim je Nole došao u BG.
              Ja ne znam da li je u pitanju baš sepsa, ali je jasno da je nešto mnogo ozbiljnije od problema sa kičmom. Ne samo zato što je Nole bio u Beogradu, nego zato što se sve dogodilo nekako iznenada...Problemi /bolovi kičme nisu razlog za urgentno primanje u bolnicu (on je do nedavno bio na nogama i putovao sa Noletom), prvo pacijenta puste da leži kod kuće dosta dugo pa tek onda krenu sa ispitivanjima koja se obavljaju ambulantno. I da je problem sa kičmom, sigurna sam da nije "običan" tipa hernija, artroza, iščašenje pršljena, lumbago, išijas ili slično, što zna da bude užasno bolno ali ne ugrožava život pacijenta, sigurna sam da Nole zbog očevog lumbaga ili slično ne bi putovao do BGD i nazad.
              No, bilo kako bilo, želim mu brz oporavak!
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Nadam se da "novinari" lažu..
                U suprotnom ne vidim kako će Novak da igra Pariz ukoliko bude osluškivao vesti o ocu..
                Trebao bi neko blizak porodici da kažeIstinu(ukoliko procene da treba) kako se ne bi spekulisalo..

                Comment


                • Svi su preneli ovu vest pozivajući se na Blic, a nalazi se i u štampanom izdanju...
                  Ko zna... valjda nisu toliko nenormalni da ovo nije istina..
                  A kako je ovo smrtonosna i veoma ozbiljna bolest, da nije u nekoj fazi oporavka, ne verujem da bi Novak igrao.
                  Last edited by miloolja; 31-10-12, 10:05.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Takodje. Za dedu nista nazalost nije mogao da ucini, ali mislim da za Srdjana vec jeste koliko je mogao. Kako je to moglo da ga zadesi, samo da mi je znati...

                    Comment


                    • Ko zna... neka povreda i minimalna ponekada je dovoljna, čak i zanoktica ili ogrbotina... do onih ozbiljnijih povreda, nagnječenja tkiva ili raznih drugih infekcija. A kažu da se u bonicama najčešće dobija. Znam dva slučaja, meni bliska, nastradala posle dobijanja sepse u bolnicama. Sačuvaj Bože.
                      Ma biće to sve u redu. Baš zbog ozbiljnosti bolesti sigurno ne bi igrao Pariz, da mu se otac ne oporavlja.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Gadno...

                        Comment


                        • Ovo je stvarno nefer sta rade mediji. Od jedne porodicne intimne vesti prave zabavu za svu rulju.

                          Da je nesto preozbiljno Novak bar ne bi odrzao live chat, ako bi vec igrao turnir. Da je covek nedeljama u bolnici kao sto kazu, mozda se ne bi saznalo, ali eto cim je vest pustena u javnost tako je i Novak poceo da se ponasa u skladu sa tom vescu.

                          Jednostavno, uzimajte sve sa rezervom jer zabole njih i za Novaka i za Srdjana, njima je najvazniji tiraz.
                          Last edited by Big Nole; 31-10-12, 12:56.

                          Comment


                          • "Gospodin Đoković je doveden zbog bolova u leđima i nogama. Po završenoj dijagnostici određena je terapija, on se mnogo bolje oseća i lekari su zadovoljni tokom lečenja i njegovim oporavkom", izjavio je za MONDO portparol Kliničkog centra Drago Jovanović.

                            On je dodao da je sramotno i tužno to što pojedini mediji iznose paušalne informacije i netačne dijagnoze.

                            Domaća štampa danas je prenela da se Srđan Đoković nalazi u kritičnom stanju i da mu je postavljena dijagnoza sepse, što nije tačno, kako je za MONDO potvrdio izvor blizak porodici Đoković.

                            (MONDO, foto MN Press)

                            Ne da je sramotno i tuzno,nego bedno,odvratno,uzasno!
                            Ko im daje za pravo da objavljuju tako nesto,bednici!
                            Nole bi sigurno bio u Beogradu,da je ne daj Boze ta vest tacna, koju su pojedini mediji objavili.
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • To je to, to sam procitao na MTFu od jednog lika koji radi ili ima nekoga ko radi u bolnici. On je rekao da je Srdjan doveden zbog odredjenih bolova i da nije pronadjeno nista opasno.
                              sigpic

                              Comment


                              • To što su ovi demantovali isto tako ne treba uzimati zdravo za gotovo. Niko neće, pogotovu bez saglasnosti porodice reći ... jeste, tačno je... ko bi se odbarnio od navale ljudi, medija, i ovako imaju porblema...
                                A prisustvo bakterije samo po sebi ne da nije naivno, nego uvek izaziva sumnju i opreznost. Ako nije u krvi, odlično. A i da su samo problemi sa leđima, nogom, ne verujem da bi ležao u KC.
                                Sve u svemu, Novak igra, tata je sigurno bolje i to je najvažnije.
                                Ideeemo majstore!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X