Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au agonija zreb za NOvaka u Parizu.Najvise me plasi Raonic jer DelPo i Izner nisu u zavidnoj formi,a polufinale najverovatnije Conga koji u Parizu igrao kao na drogama.Bice bas tesko,ali ako zeli da bude prvi na kraju godine morace da dodje barem do polufinala...

    Comment


    • Originally posted by TheZIX90 View Post
      Au agonija zreb za NOvaka u Parizu.Najvise me plasi Raonic jer DelPo i Izner nisu u zavidnoj formi,a polufinale najverovatnije Conga koji u Parizu igrao kao na drogama.Bice bas tesko,ali ako zeli da bude prvi na kraju godine morace da dodje barem do polufinala...
      Ma gotovi smo, ispada u drugom kolu ;)
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Novak on his Ustream Channel
        "You know me I love to be near you, and UStream looks like a great way to do so. From now on, I will stream #Nole4You replies to you live, and also use that time to chat with you!"
        http://novakdjokovic.com/vesti/ostal...e4you-pitanja/
        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • Originally posted by TheZIX90 View Post
          Au agonija zreb za NOvaka u Parizu.Najvise me plasi Raonic jer DelPo i Izner nisu u zavidnoj formi,a polufinale najverovatnije Conga koji u Parizu igrao kao na drogama.Bice bas tesko,ali ako zeli da bude prvi na kraju godine morace da dodje barem do polufinala...
          Daj, covece, Raonic...

          Comment


          • Originally posted by MiljanVR View Post
            Aha u ponedeljak u 19.45. Da ga pozovemo da dođe malo kod nas i izusti koju?
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Neće taj stream dugo raditi
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Zovi ga Miljane da dodje ovdje, instaliracemo chat samo radi njega, ucinice tebi a i Bane radi na SK
                sigpic

                Comment


                • Smorice se Novak kao jazavac kada bude shvatio na sta lici chatovanje poznate osobe sa golemom ruljom..

                  Comment


                  • Sve je relativno,da li je zreb tezak? Zavisi od Noleta i samo od njega kako ce igrati.
                    Ako bude igrao svoj tenis,nema teskog zreba,a ako zeli prvo mesto onda mora to da osvoji na terenu.
                    Verujem da ce Nole dati sve od sebe,stalo mu je do prvog mesta,nema kukanja,nego reket u ruke ,zelja za pobedama,smirenost,srce na terenu i rezultati ce doci.
                    E,sad sto ce nama iskidati zivcena to smo navikli,kao i na njegove uspehe,zato ga volimo ,podrzavamo,navijamo za njega,ajde Nole,najbolji si
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Pih, bože moj, budite malo pozitivni!!
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by Petra View Post
                        Sve je relativno,da li je zreb tezak? Zavisi od Noleta i samo od njega kako ce igrati.
                        Ako bude igrao svoj tenis,nema teskog zreba,a ako zeli prvo mesto onda mora to da osvoji na terenu.
                        Verujem da ce Nole dati sve od sebe,stalo mu je do prvog mesta,nema kukanja,nego reket u ruke ,zelja za pobedama,smirenost,srce na terenu i rezultati ce doci.
                        E,sad sto ce nama iskidati zivcena to smo navikli,kao i na njegove uspehe,zato ga volimo ,podrzavamo,navijamo za njega,ajde Nole,najbolji si
                        Ma nema to veze Petruška, sad je navažnije da se mi sa njim dogovorimo
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by Larisa View Post
                          Ma nema to veze Petruška, sad je navažnije da se mi sa njim dogovorimo
                          Ja procitala-peruska
                          Nole je dobrica lako cemo se dogovoriti,imamo i veze;)
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by Larisa View Post
                            Pih, bože moj, budite malo pozitivni!!
                            To malo svi pisemo tako protiv uroka;)
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Pe(t)ruška i Larisa su pravo osveženje.. vesele, opuštene... i samo tako devojke! Živele vi nama, a Novak u ponedeljak (neće znati šta ga je snašlo).
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X