Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ono Bagdatis prvi reket dao da odnesu na spanovanje?

    Comment


    • ma samo neka nas sampion bude zdrav,a rekete ce imati da ih lomi do mile volje

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Torima,

        Lijep ti je novi avatar.
        Ličim na Johny-ja jel da...

        Comment


        • Aman!
          Koliko postova u nazad ni slovo o Novaku.
          Pitajte Petru gde se spamuje, pošto očigledno ne znate.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Aman!
            Koliko postova u nazad ni slovo o Novaku.
            Pitajte Petru gde se spamuje, pošto očigledno ne znate.
            Ote mi slova s tastature
            Ajd ja corava pa nisam do juce videla temu al ovi stari ccccc
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Nakon fantastične azijske turneje, Nole je proteklih nekoliko dana proveo u Beogradu sa porodicom i prijateljima, a kratku pauzu iskoristio je i da sa roditeljima otvori crkvu u Jasenovom polju u Crnoj Gori.

              Najbolji srpski teniser trenutno se nalazi u Monaku gde se priprema za samu završnicu sezone, u okviru koje će nastupiti na Masters turniru u Parizu i ATP World Tour finalu u Londonu.

              Na poslednjem Mastersu sezone u prestonici Francuske Novak će od 29. oktobra do 4. novembra braniti 180 poena s obzirom da je prošle godine došao do četvrtfinala, kada se povukao sa turnira zbog povrede.

              Biće to osmo Novakovo pojavljivanje na “BNP Paribas Open”-u gde je 2009. godine bio šampion (pobeda u finalu nad Gaelom Monfisom – 6:2, 5:7, 7:6).

              Neposredno po okončanju pariskog Mastersa uslediće završni turnir u Londonu (5. novembar -12. novembar), gde je Nole 2011. godine ostvario jednu Round Robin pobedu, tako da će braniti svega 200 ATP bodova.

              Novak je 2008. godine osvojio završni turnir, tada Masters kup, koji se održavao u Šangaju.

              Prvog dana ATP World Tour finala, koje će okupiti osam najboljih iz sezone koja je za nama, igračima će na rang listi biti oduzeti poeni iz Bazela, Pariza i Londona iz 2011., nakon čega će biti izmenjen rank igrača na ATP listi.

              Jos malo i pocinje Pariz,idemo Nole
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Novak lomi reket sa stilom.. On to radi "glavom" poštujući "Head"..
                Meni je klip nekako unatraške.. Bolja su lomljenja na većim brojevima..
                Na klipu je Roger apsolutni pobednik.. Tehnički besprekorono odrađen lom reketa( forhend vinerom )..
                Safin je bio lik.. Oduvek je bio gotivac.. Poznat po servisu, imanju m..a, XXXL majicama i beskonačnom lomljenju reketa( znao je da veže nekoliko dobrih gemova i onda napravi grešku posle koje je reket bio bivši)..
                Dok Novak bude lomio, znaću da mu je stalo da pobeđuje..

                Comment


                • Originally posted by Petra View Post
                  Ote mi slova s tastature
                  Ajd ja corava pa nisam do juce videla temu al ovi stari ccccc
                  joj joj nema sad izvlacenja prva si pocela i nema nazad

                  Comment


                  • Originally posted by ledeni 80 View Post
                    joj joj nema sad izvlacenja prva si pocela i nema nazad
                    E nisam,ja sam lepo postavila klip gde je i Nole,znaci drzala sam sam se Noletove teme
                    A sto su drugi naspanovali
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • @Larisa,nema te,ne pises nista,jel cekas Parizkad Nole bude igrao
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Ej, deset minuta pokusavam da ti se javim, ova strana nesto odumire danas. Super su ti slike!
                            Citam, al nemam vremena da raspredam, imam posla preko glave, nerviraju me svi najstrasnije.
                            Cmok
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • @Larisa,fotka samo za tebe,iskljucis se od svega sto te nervira i pevas svoju pesmu
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • @Larisa evo jos malo za bolje raspolozenje.Biraj muziku
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X