Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaooo ja slučajno glasala za Berdiha







    ma šalim se ;)
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • E, ZIX, ZIX, prva sam te pohvalila, a ti mene zanemaruješ. Ne gine ti tužba višem sudu.

      Comment


      • Originally posted by Bonomo View Post
        Zix fantastican je klip i fantastican odabir muzike ;).

        Povlacim sve lose sto sam rekao za tebe xaxaxa .

        Vidi se da volis Novaka mnogo ali da kao i svaki pravi navijac dozvolis ponekad da te emocije preovladaju kad gledas njegove meceve .
        Ja kada sam pricao niko mi ne veruje,samo je poenta da izbegavam forum u toku meca ako igra kao strina i to je sve,samo me vuce da ostavim komentar pun frustracije :-)))))

        Comment


        • Jedna od ljepsih prica ove godine, Zix dokazao da je Novakovac i dobio postovanje Novakovaca. Nekako je sve islo spontano, ovo ne bi izrezirao ni
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Biljanaa
            E, ZIX, ZIX, prva sam te pohvalila, a ti mene zanemaruješ. Ne gine ti tužba višem sudu.
            Izvini stvarno otisao sam na trening i nisam video,stvarno izvini ali veruj mi nisam zabroavio tvoje komentare ;-)Drago mi je da ti se svidja klip,izvini jos jednom.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Jedna od ljepsih prica ove godine, Zix dokazao da je Novakovac i dobio postovanje Novakovaca. Nekako je sve islo spontano, ovo ne bi izrezirao ni
              Xaxaxaxaxa au Vlajko slatko si me nasmejao sada.Moze od moje karijere na forumu da se napravi drama :-))))

              Comment


              • Vazno je da imamo hepi end
                sigpic

                Comment


                • Zix navuce gnev svih navijaca Novaka dok traje mec, kad se mec zavrsi, stvari se menjaju za 360 stepeni, ali samo u slucaju kad Novak pobedi.

                  Svaka cast, prosto da ne poveruje covek kakve stvari pises i kako si pesimisticki nastrojen dok nas as igra, a isto vreme odvajas toliko vremena i ulazes trud u ove klipove sto pravis.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Vazno je da imamo hepi end
                    To je bitno,kao u romanticnim dramama.Krene lepo,pa krene po zlu,pa se zavrsi lepo :-)))

                    Comment


                    • Originally posted by Skrillex View Post
                      Zix navuce gnev svih navijaca Novaka dok traje mec, kad se mec zavrsi, stvari se menjaju za 360 stepeni, ali samo u slucaju kad Novak pobedi.

                      Svaka cast, prosto da ne poveruje covek kakve stvari pises i kako si pesimisticki nastrojen dok nas as igra, a isto vreme odvajas toliko vremena i ulazes trud u ove klipove sto pravis.
                      Jbg takav sam kada znam da je bolji od onog preko puta mreze,a dozvoljava da ga obuzme neki strah i nervoza i da mu nestane serva,ali zato kada igra kako on ume.Jedino Rodzer iz najboljih dana bi mogao da mu se suprostavi i nekako da ga pobedi,a i ovaj isto njega.Hvala sto ti se svidja klip,napravio sam jos jedan pre ovog,jel si pogledao?

                      Comment


                      • POSJETA CRNOJ GORI
                        Đokovića dočekalo više hiljada ljudi

                        Đoković je na podgorički aerodrom sletio privatnim avionom u društvu roditelja, a dočekali su ga brojni obožavaoci



                        Srpski teniser Novak Đoković boravio je danas u selu svojih predaka, Jasenovom Polju kod Nikšića, gdje je prisustvovao osveštanju hrama čiju je gradnju finansijski pomogli on i njegova porodica.

                        Dočekalo ga je 3.000 ljudi iz svih gradova Crne Gore, koji su sa uzbuđenjem iščekivali dolazak jednog od najvećih sportista svijeta.

                        U porti i ispred hrama posvećenom Svetom arhanđelu Mihailu, čija je gradnja počela 2007. godine, okupilo se nekoliko hiljada građana koji su Đokovića dočekali ovacijama, a jednog od najboljih tenisera svijeta je, nakon liturgije, pozdravio i mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije.



                        „Stigao sam iz Latinske Amerike, i gdje god sam svratio, pitali su me, posebno djeca, da li znam Đokovića. Njegov sportski podvig zasniva se upravo na onome o čemu govorimo, o žrtvi i podvigu koje on daje u igri, koju uvijek proprati sa svetim, časnim krstom“, kazao je Amfilohije.



                        Đoković je okupljenima poželio da im ta crkva bude „spokojno mjesto gdje će pronalaziti mir i radost, i pokazatelj pravog puta istine i pravde i najčistije emocije – ljubavi, koja će spasiti svijet“.

                        Nakon osveštanja, uručena su priznanja ktitorima hrama, koje je dodijeljeno i fudbaleru Mateji Kežmanu, a ordenom kralja Milutina odlikovan je i Novakov otac Srđan Đoković.



                        Đokoviću su na poklon uručene gusle, a on je obećao da će naučiti da svira na njima i da će „postati guslar kao što su to bili naši preci“.

                        Srpski teniser je sa roditeljima i rodbinom posjetio i grobove svojih predaka, kao i kuću u kojoj su nekada živjeli.
                        ....
                        sigpic

                        Comment


                        • Mora biti da je Fladan tu negde
                          sigpic

                          Comment


                          • Nasao me Tuta
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X