Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Big Nole View Post
    Ne znam za vas, ali meni je poraz od Mareja uzasno tesko pao. Cini mi se vise nego svi porazi zajedno u Novakovoj karijeri. To kazem jer mi je i dalje mucno kad pomislim na finale u Nju Jorku.

    No medalja nikada nema samo jednu stranu. Moguce je da je taj bolni poraz preraste u stimulans koji ce Novaka naterati da ugazi sve dok se ne docepa prvog mesta.

    A bilo bi lepo da se to sto pre desi i da posle najbolje sezone u open eri, covek zadrzi prvo mesto na kraju godine i na papiru potvrdi da je i u ovoj bio najbolji.


    meni je teze pao onaj poraz na RG kad se videlo koliku je zelju imao da dobije Nadala,ali vremenski uslovi nisu dali da se desi sto smo svi prizeljkivali taj famozni Nole slem,ali dalje sve znate tako da iz poraza se covek uci i svati gde je pogresio tako da ocekujem da ne preterujem napad na GS sld god na RG



    Larisa nemoj tako crvena majica je pocetak i nadam se da ce Novak jos nekome odavde uslisiti zelju ;)
    Last edited by ledeni 80; 10-10-12, 05:35.

    Comment


    • Malo dosadno, ali efikasno za prolaz u sledeću rundu. Ajde Nole do titule, i ulepšaj nam ovu ionako lepu jesen

      Comment


      • Sta mislite vratice se Novak vec u Sangaju na prvo mesto? Zamisli da se to desi u Bazelu...

        Comment


        • Ako se ne desi u Sangaju onda ne moze da se desi u Bazelu, posto Djokovic ne igra taj turnir, makar ga nije prijavio.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • To nisam znao, hvala na informaciji. Mada verujem da ce igrati, nema smisla da ne igra. Em brani neke poencice tamo, a em moze da napreduje.

            Comment


            • Originally posted by PetarND View Post
              To nisam znao, hvala na informaciji. Mada verujem da ce igrati, nema smisla da ne igra. Em brani neke poencice tamo, a em moze da napreduje.
              pa Novak bi trebalo da ima barem 1 sedmicu odmora i ako bude trazio turnir koji ce da preskoci to bi bio Bazel po mom nekom misljanju,ali ostaje da se vidi sta je on sam i njegov strucni stab odlicili

              Comment


              • Slazem se, ali ne znam da li je Novak ispunio onu normu, da mu se ne bi skidali oni bodovi. Ono isto sto mu se desilo prosle godine, jer nije igrao dovoljno 250, da mu se ne desi ove, ali sa 500.

                Comment


                • Originally posted by PetarND View Post
                  Slazem se, ali ne znam da li je Novak ispunio onu normu, da mu se ne bi skidali oni bodovi. Ono isto sto mu se desilo prosle godine, jer nije igrao dovoljno 250, da mu se ne desi ove, ali sa 500.
                  pa ono sto mu se desilo prosle god sigurno ce gledati da to ne ponovi mislim na povredu i na onoliku pauzu u 2011 tako da bodovi su manje vazni od njegovog zdravlja ;) ali 1 mesto je do kraja god prioritet

                  Comment


                  • Naravno da je zdravlje vaznije, ali on je izgubio poene jer nije igrao uopste turnire iz 250 serije. I na pocetku, a pogotovo pri kraju godine, kada je bio zdrav. Ono sto mu desilo prosle godine pri kraju je rezultat furiozne godine, koja se ove godine nije dogodila. Ne kazem da je bila losa, daleko od toga, ali svakako nije bila kao prosla. On je daleko odmornija sada, nego prosle godine u ovo vreme. Slazem se da je prvo mesto prioritet, ali je i neminovno. Ono ce sigurno doci.

                    Comment


                    • Nole brzo zavrsi s bugarinom,nek tako nastavi s Felisijanom
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Originally posted by Larisa View Post

                        Tuto, plizzz
                        Neće Nole moći bez tvoje podrške!
                        Ajmo delijo
                        ajmo ajga sadga sadmuga
                        Tuto vrati se dimbiduz si naš broj
                        Larisa,ti bogami pises u stilu tute,dok on luta ko reporter,eto tebe kao zamene
                        A kad se vrati tuta ti budi njegov potparol,super si ovo sastavila,nasmeja me
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Originally posted by PetarND View Post
                          Sta mislite vratice se Novak vec u Sangaju na prvo mesto? Zamisli da se to desi u Bazelu...
                          Jedino da Federer ispadne pre cetvrtfinala,sto je nemoguce,a Bazel koliko znam ne igra ,ako se ne predomisli
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Ako nadje neko preko neta full mec neka obavezno postavi ovde,nisam mogao da gledam
                            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                            Comment


                            • Zasto je Novak zasluzio na papiru prvo mesto...

                              http://www.dropshotdispatch.com/2012...ngs-breakdown/

                              Comment


                              • Originally posted by Biljanaa View Post
                                Pa gdje si ti Duka? Nema te 100 godina, umor od foruma ili neka opasna kazna.Ko je ovdje agresor?
                                dje si Biljo..radim u Budvi od 23 juna... jos 20 dana i kraj! onda cu biti vise


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X