Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije najvazniji ali je jedan od najvaznijih.

    Vazniji su bili:

    Finale AO 2008. (prilika da se uzme 1. slem protiv Conge)
    Finale AO 2011. (prekidanje trogodisnje suse)
    Finale RG 2012. (izmakla su mu 4 slema za redom)
    SF Olimpijade 2008. (njemu zlato puno znaci, sad je to teg oko vrata)
    SF Olimpijade 2012. (teg je duplo tezi)
    Finale Uimbldona 2014. (da konacno razbije crnu seriju u finalima GS-ova)
    Last edited by NI; 02-06-15, 13:09.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Ali ja nisam siguran sto je bolje. Strah me je da ce biti previse opusten ako lako pobijedi. S druge strane da ce biti preumoran ako se to otegne u 5 setova.
      Ako lako dobije sutra da li će se opustiti na turniru gdje mu je jedina misija osvajanje i ispunjenje snova, hoće, u ponedeljak.


      Originally posted by NI View Post
      Kad je u pitanju Nadal ond a te nekrasi objektivnost.
      Totalno je neobjektivna.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Ako lako dobije sutra da li će se opustiti na turniru gdje mu je jedina misija osvajanje i ispunjenje snova, hoće, u ponedeljak.
        notorious,

        Nece se opustiti u smislu da ce reci: "Ovo je gotovo sad idem u nocni zivot." Ali se moze opustiti da mu rutina ostane ista ali da ne grize istim zarom. Samo on zna da li je to moguce, jer samo on zna koliko velikom preprekom smatra svaki od preostala 3 meca.
        Last edited by NI; 02-06-15, 13:52.

        Comment


        • Covece NI koliko ti imas strahova i sta ako ovo.... sta ako ono..... kako ces preziveti naredih 20 i kusur sati.... ziv nisam...

          Comment


          • Jutros sam se probudio u 2. Sumnjam da cu spavati nocas. Nikad nisam manje uzivao u RG-u. Novak je favorit na nivou Nadala iz 2007, 2008, 2009, 2010... i zamisli da ne osvoji.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Jutros sam se probudio u 2. Sumnjam da cu spavati nocas. Nikad nisam manje uzivao u RG-u. Novak je favorit na nivou Nadala iz 2007, 2008, 2009, 2010... i zamisli da ne osvoji.
              Cuj ga probudio se u dva, neko se u dva probudi, neko jos i ne legne ....
              Ali da svi malo spavamo to stoji .... Ako meni ovoliko znaci da on ovo sranje konacno osvoji, mogu da zamislim koliko njemu tek znaci.
              A na onoj RG temi, razmisljam vise da li da postujem ista ... koliko gluposti procitah ono nije zdravo. Mada postovacu verovatno, kenjam i ja, ali opet, Bozemesacuvaj ...
              Last edited by Sandugp; 02-06-15, 14:25.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ima tačno 24h da nađe nekoga da mu salije stravu.

                @NI, Murray ili Ferrer su u 1/2, može li bolje od toga? Oni su navukli toliki kompleks da gube svugdje u nebitnijim mečevima, a gdje ovaj koji bi nosio veliki značaj. Trojica s druge strane su gori izbor za polufinale. Federer jedini ima neke šanse u eventualnom finalu, pogodiće mu se set-dva vrhunske igre i serviranja, u pravilu nahuškana publika uz nervoznog Novaka mogu dati neizvjestan meč. Zato bi bilo dobro da Wawrinka zamoli Mirku i dobije dozvolu da se može suprotstaviti velikom Rogeru.
                Sve ovo govorim u slučaju da Novak sutra dobije. Najviše se pribojavam nekih gluposti, eventualne povrede, vjetra, prekida zbog kiše, sudijske greške, uvijek se nešto desi, valjda sad pomogne ta crna mačka iz potpisa.

                Comment


                • Nisam paničar dok mi neko ne prenese svoji paniku i paranoju...NI ideš na ignor, bar do četvrtka uveče... još kada vidim ovo pu-pu i ostale mačke...

                  Ako osvoji molim jedan mini pehar RGa i za NIja
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ako osvoji molim jedan mini pehar RGa i za NIja
                      Hvala, havala.



                      Spoiler
                      Za svaki slucaj.

                      Comment


                      • Koliko zaludnog trošenja tastature oko nečeg davno proknjiženog.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Cuj ga probudio se u dva, neko se u dva probudi, neko jos i ne legne ....
                          Ali da svi malo spavamo to stoji .... Ako meni ovoliko znaci da on ovo sranje konacno osvoji, mogu da zamislim koliko njemu tek znaci.
                          A na onoj RG temi, razmisljam vise da li da postujem ista ... koliko gluposti procitah ono nije zdravo. Mada postovacu verovatno, kenjam i ja, ali opet, Bozemesacuvaj ...
                          Nije za DZ ona "kod kuce je najlepse", mislim na temu
                          NI opusteno, posle Rima svi smo videli milky way, tako da... samo da smo kao navijaci u vinklu i svim sto imamo da ga bodrimo.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Ali NI nam je totalno.... uf tražim pravu reč... kao nikada

                            Jel to dobro? NI?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ni je optimista sa samoubilackim pistoljem u rukama... Sutra na samo pojavljivanje sunca podize ruku a konkretna situacija na terenu ce uticati na oroz
                              Ni zezajmo se...
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ali NI nam je totalno.... uf tražim pravu reč... kao nikada

                                Jel to dobro? NI?
                                Nisam siguran. Zato:

                                Comment

                                Working...
                                X