Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tuta bugarin
    bogami
    nije šmešno
    et zašto je mirka celu prošlu noć proplakala
    a kako i neće
    ide joj zeka sutra jutrom na sistematski pregled
    kod dotora vuka



    četr paketa paloma maramica je potrošila
    ito samo na šmrckanje i duvanje nosa
    obaška štaje suze trala srukavima





    lutajući reporter tuta bugarin
    nežno šapće sneguljici
    dok patuljci ruju
    u rudnici

    Comment


    • i to onu sa puno zemlje, pa voli nas bokica i mi moramo malo da se uspijamo

      Comment


      • Ne moš Novak da izgubi kada je i tuta s' nama..

        Nije lako čekati 1/2f.. Ali je i neprocenjivo.. Novak može sutra da oduzme veliku slavu Federeru( mogući GS, sedmi W i rekord na prvom mestu).. Teško da će mu se ovako više u karijeri poklopiti..
        Novače ljudino, nadam se da imaš snage da odbraniš Wimbledon!
        Srećno i samo napred!

        Comment


        • Nije lako cekati ovaj mec. Znajuci sta ovaj mec donosi. Donosi borbu dva tenisera koja ce ostati upamcena dugo dugo... Obojica se svaki dan na svakom sledecem turniru bore za novu istoriju. Federer se bori za svoju egzistenciju na turu. Ne zeli da ode. Zeli da pokaze da koliko god si star mozes da budes odlican teniser i da osvajas slemove. Novak zeli da dokaze da i on moze da bude tako mocan kao i Federer. Obojica imaju puno toga da nam pokazu i dokazu. I ja ne mogu da docekam ovaj mec...

          At long last, no king rules forever ...
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Spavajte ljudi, cuvajte nesto snage i za sjutra
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Kakvo spavanje te spopalo...
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Mnogo je bitan prvi set. Pedja ce uci maksimalno nalozen, jer ovo mu je verovatno najbitnije polufinale u zivotu. Zna da mora da grize od pocetka zato sto zna koliko ga se Novak ne plasi. Ako otkine prvi set ruka ce se opustiti, vece su sanse da ce pogadjati bolje u daljem toku meca i Novak koji sigurno nece razmisljati o porazu nakon jednog izgubljenog seta sve ce vise gubiti zivce...

                Ali, pita se i Novak. I on ce da grize. Svajcarac ako vodi 5:0 i 40:nista, sigurno je da ce za taj jedan poen krv da prolije kako bi dosao do seta. Zna da je Federer umislio kako se on Novak moze dobiti brzim poenima, pa ce biti strpljiv kao zver dok ovaj ne krene da gresi. Ako ne krene da gresi, onda ima sansi, ali u toj situaciji svako ima sansi. No sutra je specifican mec, ovde se uglavnom govori o tome sta moze da izgubi Novak, a sta moze da dobije Pedja. Tesko ce biti da i Pedja tako razmislja, vec i on dobro zna koliko sutra moze da izgubi. I zbog toga sigurno postoji napetost ako ne veca od Novakove, sigurno mnogo veca nego protiv Juznog kad je napravio manje od 20 neiznudjenih. E zato i zbog fiks ideje da se Novak dobija kratkim poenima, velike su sanse da Rodjer sutra zacudjujuce mnogo gresi. Ali bitno je to znati, ako bude gresio, male su sanse da gresi zbog losih planeta, vec zato sto je sa druge strane cika Nole.

                Mislim da sutra Novak ima osetnije vece sanse. Takodje, sutra nije kraj. Ako prodje dalje, u finalu ga ceka podjednako neugodan protivnik koji moze da racuna na mentalno zasicenje kod Noleta. No, Nole je pokazao da njegovu psihu ne vredi analizirati jer se ne uklapa ni u kakvu matricu, pa onog u finalu moze sacekati vise nego ikad inspirani Novak.

                Sve u svemu, bice emotivno ;)

                Comment


                • Nema spavanja do nedelje

                  Ono što ne mogu da dočekam do sutra je da vidim šampionski pristup meču, hladnu glavu, koncentrisanost i fokusiranost, i ovaj pogled a onda znamo da nema zime





                  sigpic

                  Comment


                  • ..ma uopste ne strepim od tog meca..verujte..Nole ce ga sutra pojesti..nokautirati za sva vremena..toliko sam ubedjen da ce tako biti,da drugacije i ne razmisljam...a i vreme mu je..jer posle ovoga,sto rece BIG NOLE,nema mu vise povratka..jer je njemu sutra zaista medju najvaznijim polufinalima u karijeri,i gledace da to resava brzinski,jer msm da nije u mogucnosti da se juri sa mladjim od njega....a i sa druge strane mreze nije mu neki sabancic vec SABAN,!!!kako ga zovu pojedinci ovde po forumu..pa posle mi neko kaze kako mi nekog omalovazavamo..;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Nisam oka sklopio,ne mogu.Sve smo rekli,sve znamo a opet zmarci rade li rade.
                      Veliki mec,veliki ulog.Deset dana mi je trebalo da se pocnem oporavljati od finala RG.(da budem iskren jos ga nisam arhivirao)
                      tako da je danas prilika za malo zalecenje rane.Nadam se da ce ove reci nekako dopreti do Novaka (nekom kosmickom silom )

                      Novace sve znas,sve imas... bio si tuzan kao i mi kada si gubio.Danas samo nemoj biti smeker,biti "fer" jer od toga nema nista tj. druga strana to nepika.
                      Tebi su bacali packe kako se radujes posle pobede u svlacionici a drugi se posle sedmog RG. pentraju po tribinama,grle i placu...
                      Tebi su govorii da si dobar (ne odlican) ali da samaras loptice,tebi su govorili da ne mozes na travi,tebi su govorili da nemozes u mecevima na 3. dobijena seta,samo je tebi pokazivan prst. Danas i ako Bog da u nedelju GAZI. Gazi da boli,gazi da pamte,gazi da ne mogu oni da spavaju zbog tebe,gazi da udjes u istoriju mada si vec deo nje,gazi da se ovi stakori koji su se pojavil vrate u svoje rupe (ne misim na ovde postene navijace Rogera F.),gazi zbog sebe i nas,gazi zbog milion razloga za koje znamo samo ti i mi tvoji navijaci.
                      Idemo bre,nedamo ono sto je nase,a nas je WIMBLEDON od 2011 pa na dalje.
                      IDEMOOOOOO NOLEEEEEEE.





                      Miljane posto si Noletov ortak,doturi mu neku nasu molitvu na e-mail ili kako god znas i umes
                      Last edited by AIRBORNE; 06-07-12, 04:17.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Ni ja nisam spavao... Ceo dan necu spavati... Ne mogu...

                        Nole do pobedeeeeeeeeeeee!
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • nadam se da Nole jeste spavao..
                          uh.. ko će dočekati..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Originally posted by Torima View Post
                            ma šalimo se bre nemoj da se cimaš, vidiš da je dobro zezanje, pa da sam ja hejter jel bi napisao onakav post na Wimby temi?

                            a da Vule hoće da provocira, hoće i to je dokazao mnogo puta ;)
                            Ja sam reagovala na prijavljen post, inace sto se mene tice, hejtujte ovde, unistavajte svoju temu sa pricama o drugim teniserima, to me stvarno ne zanima.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • "Žućko" je tu..
                              "Nekoliko" dobrih riterna, siguran servis i zvekete BH i FH.. Pa kad vidi da mu(RF) nema "sutra", biće kraj..

                              U drugom polufinalu sam zdušno uz Congu!

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ja sam reagovala na prijavljen post, inace sto se mene tice, hejtujte ovde, unistavajte svoju temu sa pricama o drugim teniserima, to me stvarno ne zanima.
                                ma znam na šta se odnosilo, ali možeš to i sa privatnima da rešiš, ili zvekneš Bananaramu i problem solved, opušteno samo sve je pod kontrolom, Nole je fit tako da se ne sekiraš

                                Comment

                                Working...
                                X