Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Cestitam Novakovci.

        Comment


        • E, tako se radi! Hvala Seoski!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • šta da kažem,alal vera......idemo dalje........u Monte Karlo

            Comment


            • Cestitke i od mene Nadam se da ce se ponoviti jos koji Dubai

              Comment


              • Cestitke i od mene svim navijacima Noleta , bez izgubljenog seta osvojio majstor

                Comment


                • Hvala,hvala treba biti covjek pa cestitati a ne kukati kako su ruzno igrali
                  sigpic

                  Comment


                  • 2007,pre tacno 5 godina Nole je isto ovde osvojio titulu bez izgubljenog seta.Istorija se ponavlja,a boga mi i pise velikim slovima.


                    MAJSTOR
                    smile_029.gif smile_029.gif
                    Last edited by draza; 01-04-12, 22:45.

                    Comment


                    • Hvala Majo,sve zaboravim
                      Mislim da smo zaboravili i 3. titula u Miamiju

                      A sto je Andy izgubio?Pa ovo je 5. Slam,znamo kako on igra finale Slamova
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        E, tako se radi! Hvala Seoski!
                        Pa nego kako drugacije, sportski duh.

                        Vazno da ti nisi mislila da vas zezam.

                        Comment


                        • Ne znam zašto bih to pomislila?
                          I ja vama čestitam na pobedi iskreno i ne ulazim u nikakvu raspravu, pogotovu ne vređam, kao što su to neki na temi radili, pa ni posle duple prijave posta, nije obrisan. Ali to valjda tako treba.

                          Nego da se vratim pravim stvarima i vrednostima.

                          Mnogo su lepi ovi balončići.

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ma salim se, uzivajte u pobedi. Odoh ja.

                            Comment


                            • Objektivno, mnogo su glupe price o takozvanoj ,,dosadnoj'' igri i ,,dosadnom'' mecu... Igrala su 2 igraca slicnog stila, retko kad je njihov susret spektakl. Finale je finale i u ovom slucaju najbitniji je psihicki faktor koji Marej realno jos uvek nema u dovoljnoj meri. Meni je finale bilo izuzetno napeto i zanimljivo (najvise zbog drugog seta) dobrim delom i zbog toga sto sam Novakov navijac ali nije mi to bilo presudno. Nekako imam osecaj da su npr kojim slucajem Federer i Nadal odigrali ovakav mec da bi za njihove fanove suret bio odlican i nezaboravan....sad daj Boze da se varam.
                              Ostaje nam samo da uzivamo u svakoj tituli koju osvoji a sto se mene tice i da do kraja karijere ne osvoji nista ne bih imao nikakvih zamerki.
                              <3 Napred Nole forumasi te vole <3
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment

                              Working...
                              X