Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam mu pratio rezultate i ranije, nisam mogao da ga gledam na AOu protiv Safina mada sam ocekivao jaci otpor moram priznati ali sam ga gledao u tom DC mecu, namucio mocnog Rochusa momak, zamalo ga dobio
    Na RGu razvalio Gineprija, igrao protiv Corije

    A kad sam prvi put cuo za njega? E ima jedna dobra prica o jednom pismu koje smo poslali Visko, Boca i ja. Ali otom-potom...
    Last edited by Vladan; 23-06-12, 16:02.
    sigpic

    Comment


    • Prvi meč je bio na Kopu protiv Nemampojmovića i Nole ga je rasturio u 2 seta..
      Sećam se jednog intervjua sa AI u vezi prvog nastupa za DC.. Ima na YT negde.. I bio je kao klinac u Sportskoj Galaksiji kada je tražio sponzora pa ga niko nije podržao..

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        bio je kao klinac u Sportskoj Galaksiji kada je tražio sponzora pa ga niko nije podržao..
        ovo me podstaklo da se registrujem i potvrdim da sam takodje tad kod ludog milojka i pijanog bobija prvi put cuo za ovog buduceg sampiona i legendu bijelog sporta
        jul 2003: federer uzima svoj prvi vimbldon protiv filipusisa, a na galaksiji neki balavac sa cacom vapi za sponzorima i podrskom tek zakoracivsi medju profesioanlce..
        evo nadjoh snimak kad u proslogodisnjoj emisiji daju isjecak iz tog intervjua 2003 (prvih 5 min)
        http://www.sportskagalaksija.tv/inde...-427&Itemid=64

        Comment


        • Dobro nam došao.

          Hvala za link.

          EDIT: jula 2003. 16 ATP bodova i 710. mesto.
          Last edited by miloolja; 23-06-12, 18:07.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Dobrodošao cssr

            Red je da i ja odgovorim na pitanje našeg Šampiona, nikako ne stižem da se oglasim, prethodnih dana ludnica i majstori u kući izvinjavam se svim drugarima što sam vas malkice zapostavila, ali moralo se završiti sve oko krečenja dok ne počne W. Biću ''vrednija'' narednih dana na ovoj temi - obećavam

            Dakle prvi put sam gledala majstora na Gemax terenima 2004. i to sasvim slučajno jer sam se kao po običaju nešto ''šunjala'' oko Marakane. Igrao je DC meč, tada za reprezentaciju SCG protiv Letonije, i pobedio 6-2 6-2.
            Posle toga sećam se kao kroz maglu Umaga ali ne znam da li je to bilo iste godine ili naredne. Za ovaj meč koji pominjete protiv Safina, već sam bila njegov veliki navijač

            Pisma koje Vladan pominje, se sećam, i ostavilo je na mene baš veliki utisak - jednom ga je Viško negde objavio ako se ne varam u svom blogu u blicu ;)
            sigpic

            Comment


            • Ja sam ga prvi put gledao protiv Garsije Lopeza 2005-te godine na Wimbledonu . Kad je igrao onaj fantastican mec . Na kraju je i pobedio . I od tad pratim naseg sampiona .
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Nole
                Za decu igra je prozor u svet. Oni tako najlakše sklapaju prijateljstva i uče o svetu u kojem žive. Ponosan sam što sam Ambasador UNICEF-a u Srbiji, i što sam i ja doprineo da se u 10 udaljenih sela i opština u Srbiji uspostavljaju vrtići – “Vrtići bez granica” – mesta gde će deca da sanjaju, maštaju, uče i istražuju. Milena, Dunja i Milica žive u selu Veliki Izvor od rođenja. Ali prvi put su se upoznale kada je pokrenuta akcija za otvaranje vrtića u selu. Za sada nemaju mogućnosti da organizovano provode vreme i druže se sa drugom decom, ali uksoro hoće. Fantastično! Pogledajte im srećne osmehe.
                http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                Comment


                • Originally posted by milicica View Post
                  Pisma koje Vladan pominje, se sećam, i ostavilo je na mene baš veliki utisak - jednom ga je Viško negde objavio ako se ne varam u svom blogu u blicu ;)
                  Visko i ja nismo sceli da objavljujemo pismo ali Boca zapeo ajde da objavimo, ajde da objavimo. Stariji covjek, da mu ucinimo...
                  sigpic

                  Comment


                  • Prvi put sam ga gledao protiv Grega Rusedskog u aprilu 2006. u Devis kupu. Cuo sam bio za mladog talentovanog igraca Djokovica. Rusedski je bio na zalasku karijere ali jos uvijek u prvih 50. Novak je bio fenomanala. Drzanje, samouvjerenost a igri da ne pricam. Odmah sam prognozirao da ce za koju godinu biti sigurno biti u prvih 10. Tri mjesaca kasnije je osvojio prvi turnir, manje od godinu dana prvi masters a manje od dvije godine prvi GS.

                    On se razvijao osjetno brze nego sam mogao zamisliti.

                    Comment


                    • Prvih 20. lepo poređani..
                      Do ludačke 2011g..
                      Ako neko zna da postavi neke pojedinačno još bolje.. Meni je sa Gabrijelom "najlepša"..

                      http://openerablog.wordpress.com/2011/02/26/nole-20/

                      I jedna knjigica: http://1.bp.blogspot.com/-DYo7FvjLIK...front+copy.jpg

                      Comment


                      • E pa došlo je vreme - Wimbldon 2012 počinje sutra i igraću svoj prvi meč na centralnom terenu u 13h. Ono po čemu se Wimbledon razlikuje od drugih turnira, a što mi se jako sviđa je tradicija i pravila koja se poštuju preko 130 godina. Igrači i dalje moraju da nose samo belu opremu, a pobednik od prošle godine uvek započinje odbranu svoje titule u 13h u ponedeljak! Po prvi put na nekom turniru sam znao unapred kada ću igrati svoj prvi meč Znate, to se ne dešava tako često u tenisu. Raspored mečeva se saznaje tek veče pre meča, a i uvek je nekako komplikovano i nepredvidivo zbog drugih mečeva koji se igraju pre mog. Ovog puta nema sumnje - igram u 13h I ono što je još interesantno je da ćemo Ferrero i ja biti prvi koji će igrati na savršenoj travi na kojoj niko nije igrao od prošle godine! Danas sam imao press konferenciju kao proslogodišnji šampion - i to je deo tradicije. Prošlogodišnji šampion uvek ima press konferenciju u nedelju u 12h. Bilo je dosta novinara i dosta pitanja. Uglavnom su želeli da znaju kako se osećam pred turnir i kako se osećam posle RG. Bio sam jako iskren, osećam se super! Pun sam samopouzdanja i srećan sam što sam ponovo ovde. Ne žalim ni za čim, niti sumnjam u sebe. Volim svoj posao i uzbuđen sam što se vraćam u svoju dobro poznatu kancelariju sutra ;) Nadam se uspešnom prvom danu. A za vas spremam iznenađenje - uskoro moja aplikacija za smart telefone gde ćete moći da pratite moje rezultate, statistiku i novosti
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Bollettieri ekskluzivno za Blic:

                          Novak ima sve za odbranu titule u Vimbldonu

                          Comment


                          • Jes' javio se Blicu da malo popricaju ekskluzivno za Blic

                            http://bleacherreport.com/articles/1...at-as-champion
                            sigpic

                            Comment


                            • A sto je to pa toliko cudno? Je li ti ovaj link kao neki dokaz? Tu nije uopste citat iz tog intervjua nego nekog od prosle godine.

                              Comment

                              Working...
                              X