Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vidim ni ja ove iz zadnjeg posta na prosloj strani

    Nego pored toga sto je prvi reket svijeta Novak je i covjek koji pobija zakon vjerovatnoce iznova i iznova
    sigpic

    Comment


    • Ovako ce da sija i ove godine,ako Bog da



      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Moraću da ispravim tu situaciju

        Za početak



        Ma pobediće i zakone verovatnoće. Najteži put jeste, ali ništa slađe kada na kraju podigne moj omiljeni pehar.

        Dole su ove sličice ili bar slične




        A ovde su i sve ostale Wimbledon 2012 (Pre-tournament and The Boodles)
        Last edited by miloolja; 22-06-12, 11:49.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pozdrav svima. Ceka nas pakao ali titula W. je nasa !
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Dakle opet Federer pa Nadal..
            Za 20g. će moji klinci pričati koliko je težak(teži,najteži) put imao Novak ka trofejima i ulazak u tenisku istoriju..
            Sviđa mi se ovo sa "national colours" na OI.. Jedva čekam!

            Comment


            • Ja to vise i ne zovem zrebom.Navikli smo da mora tezim putem..



















              Comment


              • Pozdrav svim fanovima evo vracam se postovanju nakon RG,nastavljamo po starom da pratimo Novaka do nove titule na W,zeljno ocekujem prvi mec na CC i izlazak naseg sampiona,o zrebu necu uopste da pricam nista novo ali i sladje od QF Berdih,SF Roger i F Rafa,sta mogu pozeleti vise da uzivamo u tenisu,posebno se radujem veroatnom susretu sa Rogerom u SF jer do sada nisu igrali na travi i taj mec cekam vec 3-4 godine

                Comment




                • Aca Stojanovic, (Aca Informacija) acastop
                  Почеле припреме стадиона Сантјаго Бернабеу за меч Надал - @DjokerNole који се игра 14. јула у Мадриду
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Wimbledon
                    Defending champ and top seed @DjokerNole is hitting with @ivokarlovic out on Ct 18. Nice hat
                    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Nijednu ili samo ove dve poslednje?
                      Iz zadnjeg posta ne vidim nista... Pretpostavicu da su to te dve...

                      Comment


                      • Misliš pretposlednjeg?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment




                        • Posle ću da pogledam da li je opet Miljanu odgovorio.
                          Baš te briga MIljane, nek puknu ljubomorni.

                          A evo pitanja za sve nas:

                          Pa srećno nam leto dragi moji prijatelji! Biće ovo veoma vruće leto za mene sigurno - počev od ponedeljka ;) Mada je ovde u Londonu baš prijatno vreme da budem iskren, znam da je kod vas poprilično usijano. Pripremili smo četvrti video Nole 4 You i ovog puta imam i ja jedno pitanje za vas: kad ste me prvi put uočili i zapamtili kao tenisera? Baš bih voleo to da znam
                          Last edited by miloolja; 22-06-12, 21:37.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Miljane

                            Na kraju videa Novak je postavio nama:
                            ''Koji je moj prvi meč koji ste pogledali, posle kojeg ste me zapamtili kao igrača?''

                            Seća li se neko?

                            EDIT: Olja sorry, ne videh da si dodala ovo pitanje


                            Originally posted by miloolja View Post


                            Posle ću da pogledam da li je opet Miljanu odgovorio.
                            Baš te briga MIljane, nek puknu ljubomorni.

                            A evo pitanja za sve nas:
                            Last edited by milicica; 22-06-12, 21:15.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakav je car ovaj Novak..covek zraci pozitivnoscu
                              Ja mislim na Wimbldonu 2007...Kifer,Hjuit,Bagdatis svi su pali pred Novakom,odigrao je nekih 10-ak tb-ova sa njima u ta tri meca.
                              Last edited by Vule_89; 22-06-12, 21:24.

                              Comment


                              • Ja sam ga prvi put gledala 2005. godine, ali ne znam tacno koji je bio turnir u pitanju.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X