Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    i to sto kazes

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=otpravnik link=topic=478.msg46633#msg46633 date=1232719953]
      [quote author=milanche link=topic=478.msg46628#msg46628 date=1232719758]
      [quote author=fare link=topic=478.msg46607#msg46607 date=1232718668]
      ja ja delic mu uzo jedan set steta sto nije pruzio jos veci otpor,nakon venus ispade ivanovic(nista cudno),rodick lagano prolazi
      [/quote][/quote]

      Pa milance steta za Deliceve navijace za nas naravno nije.

      Mlad je Amer ima vremena za njega
      [/quote]

      Amer je skroz OK ,odusevio me smirenoscu u mecu protiv Novaka

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=otpravnik link=topic=478.msg46595#msg46595 date=1232717811]
        [quote author=Tmac link=topic=478.msg46340#msg46340 date=1232660951]
        Pa brate pazi poslednji mec nisam siguran da li u Sinsinatiju ili Torontu je Nadal dobio jedva! Cak je Haas imao dosta sansi ali nije iskoristio. Inace Tomi je jedan od mojih omiljenih igraca i da se nije onoliko cesto povredjivao bio bi on u Top 10 sigurno. Ima igru za Nadala, dobar servis, odlican i forhend i bekhend, odlicne voleje. Bice, bice sjajan mec.
        [/quote]

        Nije Tomi vise u onoj staroj formi.Mislim da ce mu i uzimanje jednog seta u mecu sa Nadalom biti problem.
        A i on nema pravu igru za Nadala.Ako malo bolje pogledas Rafine poraze shvatices da su ga uglavnom pobedjivali teniseri koji igraju po uzoru na NBA ligu "run and gun" (i to iz sve snage).Berdih,Blejk,Gonzales,Monfis i Tsonga su u mecevima kada su dobijali Rafu udarali lopticu iz sve snage i isli na foru ako krene krene ako ne nista.Bilo je i onih manje agresivnijh koji su pobedjivali Rafu (Federer,Nole,Marej,Simon) ali su i oni svakako imali veliku dozu agresivnosti.Mislim da Has nije u stanju da izdrzi visok tempo jakih udaraca koji su potrebni za pobedu protiv Rafe
        [/quote]


        pravnice,ovo je bas pravni post....good post man...100% tacno...........

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          ma nece haas napravit nesto senzacionalno

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            [quote author=fc nadal link=topic=478.msg46667#msg46667 date=1232721753]
            [quote author=otpravnik link=topic=478.msg46595#msg46595 date=1232717811]
            [quote author=Tmac link=topic=478.msg46340#msg46340 date=1232660951]
            Pa brate pazi poslednji mec nisam siguran da li u Sinsinatiju ili Torontu je Nadal dobio jedva! Cak je Haas imao dosta sansi ali nije iskoristio. Inace Tomi je jedan od mojih omiljenih igraca i da se nije onoliko cesto povredjivao bio bi on u Top 10 sigurno. Ima igru za Nadala, dobar servis, odlican i forhend i bekhend, odlicne voleje. Bice, bice sjajan mec.
            [/quote]

            Nije Tomi vise u onoj staroj formi.Mislim da ce mu i uzimanje jednog seta u mecu sa Nadalom biti problem.
            A i on nema pravu igru za Nadala.Ako malo bolje pogledas Rafine poraze shvatices da su ga uglavnom pobedjivali teniseri koji igraju po uzoru na NBA ligu "run and gun" (i to iz sve snage).Berdih,Blejk,Gonzales,Monfis i Tsonga su u mecevima kada su dobijali Rafu udarali lopticu iz sve snage i isli na foru ako krene krene ako ne nista.Bilo je i onih manje agresivnijh koji su pobedjivali Rafu (Federer,Nole,Marej,Simon) ali su i oni svakako imali veliku dozu agresivnosti.Mislim da Has nije u stanju da izdrzi visok tempo jakih udaraca koji su potrebni za pobedu protiv Rafe
            [/quote]


            pravnice,ovo je bas pravni post....good post man...100% tacno...........
            [/quote]

            i ja se slazem

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              povede nole 2:0 u setovima

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                2-0,bice tri...za 40min.
                samo mirno...
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  ja sam magarac...*ebote imao je 3. set u rukama ali je zajebo s onim drop shotovima...ajd sad ce valjda ovo da pobedi...
                  "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    hihihihi

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      Eeeee Danilo,sta ti uradi Novak!
                      Oznoji se Tata sav,
                      bekendi ga strasno muce,
                      borio se kao lav!
                      al' mu ipak g.za puce!

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        ma dusu mi vadi...nijednom nisam uspeo da sednem lepo nego samo stojim i psujem...ae valjda je ovo zadnje sto je mr. Baggy imao da kaze...
                        "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          [quote author=danilo994 link=topic=478.msg46974#msg46974 date=1232894629]
                          ja sam magarac...*ebote imao je 3. set u rukama ali je zajebo s onim drop shotovima...ajd sad ce valjda ovo da pobedi...
                          [/quote]


                          ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D jesam ti rekao,e iskren si kada god zelis neki dogovor javi..........

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            uuuuuuuuuuuu sljedeci protivnik novaka ?okovica andy rodick

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=fare link=topic=478.msg46985#msg46985 date=1232897067]
                              uuuuuuuuuuuu sljedeci protivnik novaka ?okovica andy rodick
                              [/quote]


                              jeste uuuuuuuu bice fenomenalan mec......

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                alealeale!...noleeeeeeeeee...noleeeeeeeee...aleale ale...alealealeeeeeee!
                                "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                                Comment

                                Working...
                                X