Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]

    Hrvatska-Cile!

    A u cetvrtfinalu pobjednici ova zadnja dva matcha (USA-SWI i CRO-CHI)! Rado bih pogledao CRO-SWI!

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      I ja bih isto to rado,rado pogledala. ;D
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        Meni je naravno najkrivlje shto kad su vec ESP-SRB morali da se sastanu u prvom kolu shto to nece biti kod nas nego tamo :'( :'( :'( :'( :'( :'( Aaaaaaa ocu to da gledam uzivooooooo :'( :'( :'( :'( :'( :'(

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          E dodjavola! Najgora moguca kombinacija!!! Htela sam Gasqueta u Areni > A ovako, nema sanse da dobijemo Spance na sljaci :-\

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Ja mislim da su nam sanse u odnosu na Spanijunegde 30:70 ,realno.Sljaka.Spanci kao da su rodjeni na njoj.

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Bilo bi super da ovde napravimo kao neku kladionicu na tu temu i da se kladimo koliko ce mecheva dobiti nashi, koliko ESP i tako to, bash bi bilo zabavno
              Al' idalje ocu to da gledam uzivoooooooo :'( :'( :'( :'( :'(

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Ocu i jaaaaaaaa, al bar cemo moci da gedamo uzivo na tv-u, nema vise mucenja za live stream za Rafine meceve
                Slazem se da su sanse 70:30 za Spaniju :-\
                Dodjavola, bas mi se gledao tenis u Areni

                Comment


                • Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    Majko mila!!! Ne verujem shta chitam! :o :o :o :o :o :o

                    Elem, narode, htela sam samo da kazem: drago mi je shto sam upoznala vecinu Vas, manjinu necu ni da komentarishem. Nece me biti vishe a forumu iz privatnih razloga, MOD-ove sam zamolila da obrishu moj profil...

                    Zelim Vam svako dobro i sve najbolje u zivotu...to posebno vazi za: BojanaBG, Jinxy, Roger, Maximus, Jeremy Shocksy, Young, Pat-a, NE PAT-a, BobaVamosRafa, Liverpool-a i BEST-a

                    Poljubac za sve vas!!!

                    :-* :-* :-*

                    Comment


                    • [/quote]

                      Bella NEDOSTAJACES MI :'( :'( :'(
                      Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

                      If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Bella,stvarno mi je krivo sto ides... :'( Pa mora da je razlog veliki!!!Sta se desava?
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • Comment


                          • [/quote]
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Svasta,njemu kao da je krivo sto ce Novak morati da se trudi.Ako voli svoju zemlju(sto mislim da da),naravno da ce da pruzi i vise od svojih mogucnosti i ne samo on vec i svaki teniser,mada ja mislim da je protiv Spanije na sljaci i 250% malo.
                              Oznoji se Tata sav,
                              bekendi ga strasno muce,
                              borio se kao lav!
                              al' mu ipak g.za puce!

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                Pa da ,i ja mislim da je zrijeb bio namjesten hehe,kakve gluposti...

                                Comment

                                Working...
                                X