Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AIRBORNE View Post
    Eto toliko za sada,javljacu se,necu biti "smislen i povezan" jer tugujem (i besnim na kisu,organizatore,na sve zivo).
    Ovo Novak mora da osveti pod hitno da Nadala zaboli u srce.
    Nema potrebe Airborne da bijesnis. Trebas samo da realno sagledas. Ovo moze dignuti Novaka u jos vece visne nego je dosad bio.

    Uvjeren sam da Novak nece da se sveti nego samo da dovede stvari na svoje mjesto.

    Comment


    • Ivane poraz sam ocekivao, ne pada mi napamet da te ubjedjujem u suprotno. Ali kad se pojavila sansa i kad je na terenu postojao samo jedan igrac nisu vremenski uslovi prekinuli, nije sudija, vec je prekinuo jedan od igraca posto mu to nije odgovaralo. To je problem. Ajde sto se prekinulo iako je moglo da se igra bar jos 15 minuta nego sto mec nije nastavljen iako su se itekako stekli uslovi. Jedan od igraca je bio spreman da izadje na teren. To smeta.

      Kako ce uticati na Novaka uopste nije bitno, samo mi smeta nepravda i sto jedan vuce, a drugi gleda. I onda je NI taj drugi budala, tako ispada. Slozio se ti sa tim ili ne. Nekad je bolje biti Srdja, mnogo bolje.
      Last edited by Vladan; 12-06-12, 13:43.
      sigpic

      Comment


      • Pošto su tamo zaključali temu, moram ovde.

        Setila sam se jednog detalja. Posle tog famoznog drugog prekida, kako je kamera pratila igrače kada su ušli unutra, Novak je krenuo u prostoriju desno na istom nivou, u kojoj je verovatno bio posle prvog prekida, ali pokazali su mu ne tu, već dole niz stepenice, gde su svlačionice. Priznajem da je delovao zbunjen.
        Samo detalj, kada već terate mak na konac da se pridružim.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ivane poraz sam ocekivao, ne pada mi napamet da te ubjedjujem u suprotno. Ali kad se pojavila sansa i kad je na terenu postojao samo jedan igrac nisu vremenski uslovi prekinuli, nije sudija, vec je prekinuo jedan od igraca posto mu to nije odgovaralo. To je problem. Ajde sto se prekinulo iako je moglo da se igra bar jos 15 minuta nego sto mec nije nastavljen iako su se itekako stekli uslovi. Jedan od igraca je bio spreman da izadje na teren. To smeta.

          Kako ce uticati na Novaka uopste nije bitno, samo mi smeta nepravda i sto jedan vuce, a drugi gleda. I onda je NI taj drugi budala, tako ispada. Slozio se ti sa tim ili ne. Nekad je bolje biti Srdja, mnogo bolje.
          E jbg, napisao sam nesto u temi RG, ali je zakljucali pa sam zaboravio sta sam htio da kazem...
          Uglavnom, nece ovo uticati na Novaka, definitivno. U narednim duelima ce igrati ostrije, svjestan svojih gresaka.
          Zamisli finale RG-a sledece godine. Uslovi savrseni, nema kise, nema vise izvlacenja. Novak bi usao u mec sa vise motivacije i optimizma nego ikad, vjeruj mi.
          Osvojice RG jednog dana, pazi sta ti kazem. Ima on igru za Rafu.

          EDIT: Olja, sjecam se te situacije...

          Da sumiramo. Rafa se izvukao, kao sto je rekao Toni, imao je srece. E sada, da li je to sreca ili nesto drugo, nije vazno. Doci ce jednog dana kada ce se i Novak "izvuci". Ovaj poraz nece uticati na njega. Kraj price.
          Last edited by Drunken Whaler; 12-06-12, 13:54.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Ivane tvoje pisanje i ton umiruju ali ne mozemo se tako ponasati bre! (Mislim na Nadala & Tonija).
            Dok sam prvi na svetu svi su mi drugari i dok dobijam meceve... kongratulejt evribadi a kad gubim turnire onda mi smeta kako se protivnik radovao
            a kada bi mogla pasti bruka na mom RG. onda "gadjam" sudiju loptom da mu pokazem koliko je loptica mokra mada do pre 45. min mi nije smetao stepen mokrine doticne loptice.
            Vladan i NI su ja mislim najbolje istrazili kako se dogodilo ovo sramotno odlaganje a onaj RainJudge se kao pravi naivan tj. francuska sobarica.
            Mnogo sam voleo Rafu kao tenisera i coveka,za neke stvari sam govorio samome sebi da tripujem i da nasi ljudi zbog prevelike ljubavi prema Novaku ne vide dobro Rafu ali posle nedelje i ponedeljka volecu ga ja i daljekao Novakovog velikog rivala mada ce uvek isplivavati ovaj les nepravde i moj pogled je definitivno drugaciji za "vjek vjekova".
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by AIRBORNE View Post
              Mnogo sam voleo Rafu kao tenisera i coveka,za neke stvari sam govorio samome sebi da tripujem i da nasi ljudi zbog prevelike ljubavi prema Novaku ne vide dobro Rafu ali posle nedelje i ponedeljka volecu ga ja i dalje kao Novakovog velikog rivala mada ce uvek isplivavati ovaj les nepravde i moj pogled je definitivno drugaciji za "vjek vjekova".
              Voleo sam ga zbog njihovog odlicnog odnosa van terena...Cak o tome i ne mogu da raspravljam. Samo mi je toliko pao u ocima bas na dno sa kojeg ne moze dalje jer je ispao nemoguce los u toku meca sa Novakom. Da se razumemo radio je on slicne stvari mnogima ali bas zbog tog odlicnog odnosa sa Novakom van terena nije smeo onako da se ponasa bar po meni nije smeo. Zajebi me sa profesionalizmom i sa zeljom o sedmom RG-u ono ne mozes sebi da dozvolis pa jbt valjda si covek bez obzira na sve. Niko nece da me ubedi da Novak nije imao istu volju za trofejom kao i Rafa ali nije takav tip da izgazi sve ispred sebe da bi dosao do cilja. On ce da izlomi Perrier klupu, on ce da baci reket, on ce da se udari po glavi ali nece da uradi na terenu ono sto radi Rafa. Meni je tu najveca razlika... Da mu poen jer je smeker jer zna da ne bi stigao loptu bez obzira sto je sudija rekao da se ponovi on da poen i to ne moze svako potpisujem... A sta samo dan kasnije uradi Nadal za slicnu situaciju? Jebao ga 1 poen po meni to definitivno nije uticalo na igru ne mora da se dize tolika prasina ali je definitivno razjasnilo neke stvari ko je kakav. Meni licno je najdraze sto su svi mogli da se uvere kolika je ljudska velicina Novak (ne pisem navijacki vec samo realno). Bice slemova, bice trofeja to nije upitno a meni ce srce biti puno jer ce to osvojiti bez ikakve mrlje na terenu u to sam siguran.

              Voleo bih da se stavi tacka na ovo, vrtimo se u krug i oko onih prekida a nazad nema. Idemo dalje, RG nece uticati negativno na Novaka samo smireno do osvajanja Vimbldona pa da se radujemo ovde!
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Vladane,

                Martina Hingis je pokradena u finalu 1999. To je najveca kradja koju sam ikad vidio u finalu GS. Ona je rasurala Graf. Ali publika je bila za Graf, sudije su bile za Graf, niko nije htio da vidi Graf potucenu do nogu. Stalno su krali Martinu. Ona se bunila ali nije pomagalo. Onda je jedna odluka bila apsolutno skandalozna. Martina je izgubila zivce i presla na Stefinu stranu terena da pokaze koliki je bio aut. I svi su napali Martinu. Kako se usudila da uradi tako nesto. Martina ce iza toga pasti, izgubiti zivce, izgubiti mec, odbiti da prisustvuje zavrsnoj svecanosti. Majka ju je uplakanu dovela na teren. Nikada mi nikoga nije bilo zao na teniskom terenu kao nju tada. U govoru je rekla da dolazi is male zemlje! (Svajcerske)

                Martina tada nije shvatila sustnu. Ona u tom mecu nije mogla biti voljena. Voljena je bila Graf. Bili su protiv nje jer su bili za Graf. I sto je Martina bolje igrala to su sudije vise krale za Graf. Da je Martina shvatila o cemu se radi stisla bi zube, progutala nepravdu i nekako bi pobijedila. Ali prisliti sudije i publiku da budu samo koliko toliklo objektivni nije mogla. Graf se cijelo vrijeme ponasala kao da tu nema nista cudno. Niti joj je bilo neugodno sto je uzela titulu, ali nije pomagala sudijama da pokradu Martinu. Mec i danas poneko pomene kao zadnju titulu Stefi Graf na GS, kao njen veliki uspjeh. Martinu niko ne pominje.

                Kako covjek da se postavi u toj situaciji? Ma koliko ga nepravda boljela. Martina je ucinala najgore sto je mogla. Dala je onima koji su je krali opravdanje. Prosjecni Balkanac bi postupio jos gore.

                Da prenesemo sada naravoucenje na Novaka. Novak dolazi iz male zemlje i ima isti problem koji je imala Martina, samo bitno veci. I on zna da ne smije da se ponasa kao Martina. Strpljivo, vrlo strpljivo i umjesno dobija medijsku bitku. A jucer i prekjucer je bio u opasnosti da sve to pokvari. Kapa dolje da je uspio da se suzdrzi.

                Da se razumijemo Novak nije bio pokraden a Martina jeste. Novak je jednostavno prevaren od Nadala. Sve ukazuje da je u nedjelju vece Nadal ultimativno odbio da se vrati na teren. Zamisli da su organizatori rekli da mora ili ce izgubiti mec. Nadal bi odbio. Imao je da bira izmedju poraza diskvalifikacijom i poraza od Novaka. Zamisli naslove dan iza. "Nadalu oduzeta titula jer nije htio da igra u nemogucim uslovima." Dakle organizatori to nisu mogli napraviti, ali budi uvjeren da su zapamtili. Ne zbog Novaka nego zbog sebe.

                Sto je Novaku preostajalo da ucini u toj situaciji? Da i on bude ultimativan? Prosao bi kao Martina!

                Ali mala zemlja iz koje dolazi Novak nije Svajcerska nego Srbija. Njega podrzavaju Srbi a ne Svajcarci. Martinu je smirila majka. Uvjeren sam da je Novak morao, uza sve druge probleme, ponekoga da smiruje, ukljucujuci i milione Srba! I ucinio je to sjajno, zaboravivsi svoje razocaranje.

                Koji karakter, koji velikan!
                Last edited by NI; 12-06-12, 17:01.

                Comment


                • Ako vam nesto znaci ljudi jedno misljenje sa strane...Verovatno bi se nastavio mec da je u pitanju bio neko drugi ali ulog je bio preveliki. Slazem se sa vama da Rafi oni ispadi nisu trebali ali nije mu prvi put, ja se secam dobro ovogodisnjih turnira na mastersima u Americi.U Indijan Velsu je Fed trebao da servira za mec i Rafa trazi toalet brejk i odobreno mu je naravno, mec lopta ,Rafa staje, kapi kise....Onda Conga u Majamiju, cak je javno prozvao Rafu.....svi su se vec navikli na to.Ne treba da zalite toliko bice jos prilika za Garos to je sigurno i ne mislim da je Novakova igra ove godine na losem nivou, naprotiv...
                  sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                  Comment


                  • MarRF,

                    Novak je to mnogo bolje uradio nego sto mozes zamisliti.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      MarRF,

                      Novak je to mnogo bolje uradio nego sto mozes zamisliti.
                      Sta je uradio , ne razumem....
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • Originally posted by MarRF View Post
                        Sta je uradio , ne razumem....
                        Umirio svoje navijace sopstvenom mudrsocu!

                        Comment


                        • Jednu stvar da samo dodam Novak ono sto je uradio kad je Dao poen Nadalu to se vidi kolika je velicina od coveka ali sa 2 strane onako Nadal da reguje u nekim situacijam ni sam sta vise da kazem u vezi njega osim da sam jako razocaran i to je njegova sramota sto radi i samo me zanima da vidim dokle ce ovako da radi kad mu ne ide

                          Comment


                          • @NI prihvaticu tvoje pisanje tj. razmisljanje kao veoma posteno,razumno i pametno.
                            Eto bilo proslo idemo dalje,zato sam u nekom svom predhodnom postu napisao da
                            sportska osveta mora da bude velika i razorna da Nadala zaboli ravno u srce.
                            E sta bi to moglo da bude ne znam, danas mislim kako ni pobeda u finalu W kao lani nece biti dovoljna (to je samo moj osecaj,dozvojavam da mi neko kaze da lupetam).
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by AIRBORNE View Post
                              @NI prihvaticu tvoje pisanje tj. razmisljanje kao veoma posteno,razumno i pametno.
                              Eto bilo proslo idemo dalje,zato sam u nekom svom predhodnom postu napisao da
                              sportska osveta mora da bude velika i razorna da Nadala zaboli ravno u srce.
                              E sta bi to moglo da bude ne znam, danas mislim kako ni pobeda u finalu W kao lani nece biti dovoljna (to je samo moj osecaj,dozvojavam da mi neko kaze da lupetam).
                              Hvala AIRBORNE,

                              Naravno da idemo dalje. Sto se 'osvete' (vise volim rijec revans) tice to ostavljam Novaku. On ce to bolje izvesti od ikoga.

                              Znadi jednu stvar. U tenisu tesko prolazi blef. Previse je poene, na kraju se vidi ko je bolji. A u Parizu, i pored pobjede Rafe, Novak je pokazao da vecina toga zavisi od njega. Samim tim on je i vise prisutan u Rafinoj glavi nego je bio prije meca.

                              Comment


                              • Kad tad ce se sva ta dobrota vratiti ... Dobro se dobrim vraca.

                                .
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X