Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by unagi View Post
    Sta ste zapeli za taj Nole slem, isto kao prosle godine za niz. Bitno je uzeti taj RG do kraja karijere i ukupno uzeti sto vise slemova.

    @NI

    Nema govora da je Novaku ovaj poraz tesko pao.

    Evo ga tvituje trenutno na tviteru, cestitao je Nadalu i poslao mu pozdrav da se vide uskoro.

    Ovo da se vide uskoro je napisao za teren
    1.
    Ne mozes reci da su 4GS u nizu nebitna. Uporedjivati proslogodisnji niz sa time je smijurija.

    2.
    Novak je duhovit i vedar mladic. Ta poruka na tviteru je u Novakovom stilu i svaka mu cast za nju.

    Inace nemoj se varati, ta poruka je prijetnja!

    3.
    Veliki si poznavalc tenisa i sa velikim zadovoljst citam tvoje opservacije ali cini mi se da malo zanemarujes psihologiju. Ja sam gledao i druge igrace koji pokleknu ispred velikog cilja. Neki se raspadnu, neki padnu, neke to motivise. Recimo Mekinrov gubitak RG-a 1984. Ledlov gubitak Uimbldona 1989. ... Isto tako ima onih koji padnu poslije velikog uspjeha. Recimo Vilander poslije 1988.

    Sto ce da se desi sa Novakom? Ne mozemo biti sigurni ali vjerovatno ce biti dodatni motiv i vjerovatno ce biti bolji nego ikada ranije. Najvaznija rijec u mojoj recenici je vjerovatno. Evo razloga zasto mislim da ce sve izaci na dobro:

    -Novak nije dostigao igracki maksimum. Rafa i Federer jesu. Svako popravljanje igre kod njih je cijedjenje suve drenovine. Dok Novak moze prirodno da popravi igru.

    -Novak je veliki radnik i zan kako da radi.

    -Novak voli veliki izazov, a sad ga ima. Znajuci njega on oce 4 GS-a u nizu. On ce da radi da to postigne.

    -Novak mora postati vise sebican na terenu. Ovakvo ponasanje Rafino ce mu pomoci u tome.
    Last edited by NI; 11-06-12, 17:19.

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Ti ne kapiras jbg.
      Aj mi onda objasni. Kako prvi put ulazis u finale RG-a je nokaut? Mnogo vas on razmazio prosle godine pa ako se ne uzmu GSovi onda je nokaut.

      Ja vas ne kapira, ispade da je finale jednog GS-a NISTA!

      Al' aj bataljujem jer je fan tema, a vama svaka cast ako je ovo nokaut.

      Comment


      • Жив ми и здрав биjо

        нико не моpе цијелом свијету колача намијесити





        cтape cpпcкe народнe мудрости ay нoвoм cпopcкoм pyxy бeceду зaвac
        вaш oмиљeти cпopcки peмпopтep
        aи зa жeнe иcтo
        тутa бугapин

        Comment






        • Novak Djokovic talks to John McEnroe after his loss in the French Open men's final http://video.nbcsports.msnbc.com/nbc...64290#47764290

          Last edited by miloolja; 11-06-12, 19:53.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Кључна реченица је "Све се дешава са разлогом".

            Comment


            • @NI

              Jasno mi je da je imao istorijsku priliku da veze ta 4 slema i nisam to uporedjivao sa nizom nego mi je vec ta prica dosadila u ove 2 nedelje isto kao i prosle niz. Mislim u globalu ne na ovaj forum.

              Treba biti i malo realan i setiti se gde je Novak bio pre godinu i nesto dana, svi smo znali da moze i da ima kvalitet ali se bio pogubio i igracki je lutao, menjao trenera, servis, stil igre itd.

              Da nam je neko 2010 ponudio da u narednih 6 finala slema Novak igra 5 i da 4 osvoji prihvatili bi oberucke i rekli bi mu da je lud.

              Ali sad su apetiti porasli, to nije dovoljno ocemo Nole slem, kalendarski slem i slicno.

              Meni je bitno da Novak kompletira karijerni slem i da osvoji najmanje 10 slemova i mislim da je to realno a ako uspe vise od toga je samo bonus.

              Comment


              • Mekinro: "Keep it up Novak, you are credit to the sport, man"
                Last edited by miloolja; 12-06-12, 11:20.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Mekinro ga bas iskreno voli i postuje. Uvijek to pokazuje;);)

                  Comment


                  • Originally posted by unagi View Post
                    @NI

                    Jasno mi je da je imao istorijsku priliku da veze ta 4 slema i nisam to uporedjivao sa nizom nego mi je vec ta prica dosadila u ove 2 nedelje isto kao i prosle niz. Mislim u globalu ne na ovaj forum.

                    Treba biti i malo realan i setiti se gde je Novak bio pre godinu i nesto dana, svi smo znali da moze i da ima kvalitet ali se bio pogubio i igracki je lutao, menjao trenera, servis, stil igre itd.

                    Da nam je neko 2010 ponudio da u narednih 6 finala slema Novak igra 5 i da 4 osvoji prihvatili bi oberucke i rekli bi mu da je lud.

                    Ali sad su apetiti porasli, to nije dovoljno ocemo Nole slem, kalendarski slem i slicno.

                    Meni je bitno da Novak kompletira karijerni slem i da osvoji najmanje 10 slemova i mislim da je to realno a ako uspe vise od toga je samo bonus.
                    unagi,

                    Kako se Novakov tenis popravio, tako su i ambicije porasle. U prvom redu njegove. S pravom.

                    Tvoja zelja da osvoji 10 GS-a i karijerni slem je realna. Slem u nizu? Vrlo moguce da je ovo bila jedina prilika.

                    Comment


                    • Србија га љуби и кад губи!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ziko sta ti se desilo? Neko ti provalio sifru
                        sigpic

                        Comment


                        • Eh..
                          Eh..
                          Eh..
                          Kako da ga ne gotivim i poštujem kad čujem intervjue posle meče i kažem sebi : to je čovek.. Ma to je LJUDINA..
                          Idemo ljudino od Wimbledon-a pa da vežemo sve GS i da uživamo na sledećem RG!!!
                          Samo dobro zdravlje želim..

                          Čestitke Nadalu na tituli!

                          Comment


                          • Kod mene u kuci dani zalosti.
                            Ne znam koliko ce jos trajati ali evo do sada me tuga i zal nisu napustili.
                            Sta da pisem,kako da pisem jer nista ne mogu kanalisati u recenice.
                            Tuga.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by AIRBORNE View Post
                              Kod mene u kuci dani zalosti.
                              Ne znam koliko ce jos trajati ali evo do sada me tuga i zal nisu napustili.
                              Sta da pisem,kako da pisem jer nista ne mogu kanalisati u recenice.
                              Tuga.
                              Boli, a?
                              Znam...

                              Neka te teši to što nas ima na milione koji ćemo poneti po parčence te tuge i tako je podeliti ...dok ne nestane.
                              A nestace jer imamo mnogo više razloga da delimo sreću.Sreću što je Nole živ i zdrav, što se nije povredio, što je stigao prvi put do RG finala,
                              što je najbolji na svetu ( čak i kad mu je loš dan), što piše istoriju na svoj način, što je dobar čovek, što je nasmejan i voljen...
                              A sreća kad se deli, postaje veća.

                              Čeka nas još puno radovanja,
                              (i poneka tugica, tek da ne zaboravimo koliko smo srećni )
                              ;)

                              Comment


                              • Eh Borderka sve si lepo napisala mada boli,mnogo me bole neke stvari koje se Novaku tako lako ne daju...
                                Npr. sa "rusenjem" Lejvera ili (lani niz od 42. pobede) imao bi vec sada "OREOL BESMRTNOSTI" a ovako se jos uvek moze naci neki papan
                                koji moze da ospori ono sto pravi ljubitelji tenisa znaju. A sta to znaju? Pa da je Nole mnoooogo bolji igrac od Rafe a kada pogledas titule svaki taj isti papan
                                te moze "poklopiti"
                                .
                                Kako bolji igrac? Pa tako sto se u svakom jeb. poenu iskljucivo i samo Novak pita kako ce se taj poen zavrsiti.
                                Kada se samo setim prognoza pre finala,Rafa ovo/Rafa ono... a onda kada je ceo svet mislio da je Novak "mrtav" poceo da ga pegla i samara da veliki kralj sljake i RG. nije znao gde se nalazi-BUKVALNO. Nebi se bas kladio u zivot ali sam ubedjen da je nekako mec potrajao u nedelju da bi Novak na sred terena Rafi sagradio spomenik sa R.I.P. natpisom zajedno sa Gasolom i ostalim spanskim box-om.
                                Mnogo me boli... pa neces svake godine imati 3GS pa da lovis cetvrti,zasto odlagati kada moze i sada.

                                Ako ima i neka dobra stvar ovog poraza mislim da je Novak od ove godina napravio sa publikom RG. specifican odnos i da je sve vise navijaca koji ce klicati Novakovo ime.

                                Eto toliko za sada,javljacu se,necu biti "smislen i povezan" jer tugujem (i besnim na kisu,organizatore,na sve zivo).
                                Ovo Novak mora da osveti pod hitno da Nadala zaboli u srce.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X