Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja mislim da ovaj poraz neće mnogo uticati na njega, ma koliko mu sada bilo teško.
    Svi smo svesni da ne može da ponovi prošlu godinu i to je rečeno mnogo puta do sada. Ono što bi trebalo da uradi, a on to sigurno zna, da pod hitno pronađe uzroke smetnjama u igri, kasnim ulascima u meč (ponekad i previše kasno) i uzroke toj nekonstantnosti, usponima i padovima u toku samog meča, a često i vraćanje protivnika u isti. On naravno nije zaboravio da igra tenis i zna kako da se nosi sa igrom većine, pogotovu sa igrom onih najboljih, ali neke stvari nisu kao pre, i to u lošem smislu i kada bi pronašao šta je to što mu pravi problem.. koncetracija, pritisak, svaki put mora da ima istu želju i cilj, svaki put mora da pronađe motivaciju...to svakako nije lako.
    Ovo su samo male krize, u kojima jeste ulog bio veliki, ali preveziće će sve to. Sve je ovo normalno i ljudski.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Neil Harman ‏@NeilHarmanTimes
      Have to pay a huge compliment to @DjokerNole. Handled himself with dignity and strength throughout FO. Says he will be stronger and he will
      Paul McNamee ‏@PaulFMcNamee
      Based on today's match and the post match rhetoric, I think Novak believes he will beat Rafa in Paris one day. I think he's right
      Retweeted by Steve Tignor

      Comment


      • Originally posted by altlosta View Post
        Neil Harman ‏@NeilHarmanTimes


        Paul McNamee ‏@PaulFMcNamee

        Retweeted by Steve Tignor
        Apsolutno.

        Ali za pocetak treba da se oporavi od ovog poraza. Ovo ce da boli, da boli strasno ali ima i puno pozitivnog:

        -najbolji je sljakas poslije Rafe,
        -doveo je Rafu da se preznojava iako nije u najboljoj formi
        -ipak sve vise zavisi od njega nego od protivnika
        -ima jos jedan veliki cilj ove godine - OI

        Comment


        • Ovaj poraz ce mnogo uticati na njega, postace jos bolji!
          Pravi sampion moze da se digne kada je u nokautu, Nole je to uradio milion puta.
          Ovih godina gledacemo dizanje tenisa na do sada nevidjeni nivo od strane Djokovica. Trust my words
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Ovaj poraz ce mnogo uticati na njega, postace jos bolji!
            Pravi sampion moze da se digne kada je u nokautu, Nole je to uradio milion puta.
            Ovih godina gledacemo dizanje tenisa na do sada nevidjeni nivo od strane Djokovica. Trust my words
            Kakav nokaut? Covek prvi put usao u finale RG-a, je l' to nokaut ili uspeh? Nije osvojio, pa sta sad? Nije kraj sveta niti on bataljuje tenis ove godine. Koji crni nokaut, pa nije ispao u drugom kolu, jbt.

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Ovaj poraz ce mnogo uticati na njega, postace jos bolji!
              Pravi sampion moze da se digne kada je u nokautu, Nole je to uradio milion puta.
              Ovih godina gledacemo dizanje tenisa na do sada nevidjeni nivo od strane Djokovica. Trust my words
              Dajem 50% sansi da ce da bude tako. On je uvijek ucio iz poraza, on zna da radi i konacno on ima tako dobru igru i tehniku da moze prirodno, bez drasticnih zahvata, da napredujem.

              Dajem 20% sansi da ce mu nivo pasti i da nikada vise nece dostici nivo koji je imao prosle godine.

              Dajem 30% sansi da ce sada da oscilira izmedju proslogodisnjeg nivoa kao maksimuma i ovogodisnjeg kao minimuma.

              -------------------

              Terminatore,

              mozda je previse rano da se bude surovi realista ali ja cu biti. Ovo sigurno nije nokaut ali jeste nokdaun. Ovo je bila zlatna prilika koja se mozda vise nikad ne ponovi. I kad se sve sabere i oduzme, Novak je poklekao pod pritiskom koji je rastao kao kvasac jos od Melburna.

              Taj pritsak, i jos neke druge okolnosti, ga je omeo da ne dodje u pravu formu. Sto je opet povecavalo pritisak, sto je dovelo do ubacaja prvog sevisa od 50% tokom onih djelova meca u kojima nije bio potpuno izgubljen, do losijeg BH itd.
              Last edited by NI; 11-06-12, 15:59.

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Kakav nokaut? Covek prvi put usao u finale RG-a, je l' to nokaut ili uspeh? Nije osvojio, pa sta sad? Nije kraj sveta niti on bataljuje tenis ove godine. Koji crni nokaut, pa nije ispao u drugom kolu, jbt.
                Ti ne kapiras jbg.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Naravno da je nokaut. Ovakva prilika se obično ukaže jednom u karijeri + pobjedom bi ulazio u svaki meč sa Folirafom kao veliki favorit, jer ovaj je dao sve od sebe, bio je na maksimumu na svojoj teritoriji. Ovo može biti prekretnica, u pozitivnom ili negativnom smislu, vrijeme će pokazati.

                  Comment


                  • Pa dobar primjer bi bio Federer, 2009. godina, finale AO i poraz od Nadala, a nakon toga i suze. Mnogi su pomislili da je Roger u nokautu, gotovo sto se tice njega i GS titula, i, sta se dalje desavalo- znamo svi. Nema potrebe da ocajavate sada i da govorite da je ovo fijasko i ne znam ni ja sta. Bice jos GS titula za njega, uvjeren sam.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Naravno da je nokaut. Ovakva prilika se obično ukaže jednom u karijeri
                      Obicno.

                      Ja sam ubedjen da Nole moze da veze 3 naredna slema i da u ovo vreme naredne godine opet imamo borbu za Nole Slem. Zivi bili pa videli.

                      Comment


                      • Sta ste zapeli za taj Nole slem, isto kao prosle godine za niz. Bitno je uzeti taj RG do kraja karijere i ukupno uzeti sto vise slemova.

                        @NI

                        Nema govora da je Novaku ovaj poraz tesko pao.

                        Evo ga tvituje trenutno na tviteru, cestitao je Nadalu i poslao mu pozdrav da se vide uskoro.

                        Ovo da se vide uskoro je napisao za teren

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Naravno da je nokaut. Ovakva prilika se obično ukaže jednom u karijeri + pobjedom bi ulazio u svaki meč sa Folirafom kao veliki favorit, jer ovaj je dao sve od sebe, bio je na maksimumu na svojoj teritoriji. Ovo može biti prekretnica, u pozitivnom ili negativnom smislu, vrijeme će pokazati.
                          Samo je nokdaun.

                          Skoro sigurno ce da bude prekretnica.
                          Last edited by NI; 11-06-12, 17:15.

                          Comment


                          • Novak Djokovic ‏@DjokerNole
                            Thank you #NoleFam for believing in me. Only for you, i have this special song http://www.youtube.com/watch?v=UUaFh...ure=plpp_video
                            A kolika je NoleFam
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nole presisao 2 miliona fanova na fejsu.

                              Comment


                              • Moglo je i bolje da se zavrsi danas za mene, ali bez obzira na ishod meca odlazim iz Pariza toplog srca i sa puno divnih utisaka. Svako iskustvo me cini boljim i jacim. Idem dalje u nove izazove kao i uvek sa zeljom da osvojim najsjajnije odlicje. Na svakom putu uvek naucim ponesto vredno, bas kao i danas. Cestitam na velikom uspehu Rafa. Videcemo se ponovo... A za vas dragi moji prijatelji, imam jednu posebnu pesmu - hvala vam sto verujete u mene! http://goo.gl/UTsRb
                                Po ko zna koji put Novak izaziva moje divljenje. Ja i dalje ne mogu da nađem način da prebolim ovaj poraz, toliko stvari se izdešavalo, toliko osećanja se isprepletalo..
                                A Nole je shvatio, life's go on..

                                I samo mi na pamet padaju neke fatalističke teze tipa "baš mu je baksuzan ovaj turnir". Zašto uvek na njemu igra mečeve gde mu javnost i mediji nabijaju pritisak nekih rekorda, nizova. Počinjem da se plašim mogućeg niza, čega god da bio..

                                A mi ćemo ovde analizirati kako će ovo da utiče na Noleta. Ja sam zagovornik teze da on neće odustati sada i da će taj RG jednom biti naš..
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X