Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by zdravkelja View Post
    Izdao je mene Nadal

    Kad sa vec nekako zavrsio ovde, da li je Djokovic planirao neki turnir na travi pre Wimbledona?
    Nije.

    Comment


    • Када се Нолету вратио бекенд темпо је појачан и Рафа је ушао у прошлогодишњу машину за млевење...

      молим се богу да сутра Ноле настави и да не препушта темпо Рафи... последњи преки мислим да је добродошао Нолету јер се нешто задувао и препуштао темпо Рафи... да задржи брејк и у петом идемо на живот и смрт....
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by zdravkelja View Post
        c/p sa Nadalove teme...
        Vjerujem da tebe niko odje ne ferma ni 2 %

        Novak danas dobija 100%...kao sto rece Wilander,ipak od njega i dalje sve zavisi!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment










        • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            Vjerujem da tebe niko odje ne ferma ni 2 %

            Novak danas dobija 100%...kao sto rece Wilander,ipak od njega i dalje sve zavisi!
            Odgovorio sam onom ko je pitao, ostali me ne zanimaju

            Comment


            • Jos saveta od Micaele (u Rf kacketu , sve sile se prikupljaju koje mogu pomoci ):

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nema veze ako nista izmaltretirace ga na Vimbldonu... Da ne bude da sad menjam temu sa Garosa i kao ko ga sisa, ali draze mi je da vidim da je neko prevelika ljudska velicina nego da osvoji na podmukao nacin. Idemo dalje Nole ostaje zal sto sansa nije iskoriscena.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Nije bilo sudjeno. Nije odigrao na nivou... Nadam se da ce izvuci pouke iz ovog meca i da ce pogledati ovu Oljinu sliku!

                    Comment


                    • Šteta. Prvi gem danas je odlučio...
                      Nole glavu gore i u nove pobjede i da na OI slušamo "Bože pravde"...
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                      Comment


                      • Ne tuguj, lepi moj...
                        Ti si nas dragulj, za nas uvek prvi i najbolji.
                        Grli te cela Srbija.

                        Comment


                        • Kao što je sada rekao Milan Bošković:" Neki su radi njega plakali, neki umalo dobijali infrakt. A šta bi bilo da Nole nije tu gdje jeste, bilo bi nam dosadno."
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                          Comment


                          • Samo ubuduce bez davanje poena onima koji to nikako ne zasluzuju i koji bi prije crkli nego da ga njemu daju. Kad je Delpo preko puta nema problema
                            sigpic

                            Comment


                            • Ili Janko.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • I neka otkaze onu egzibiciju, nikako da ukapira da ovome puca za njega i da nisu prijatelji
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X