Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post
    I reject your reality and substitute it with my own... Nema , samo i dobar a na kraju

    Comment


    • Originally posted by Vanja #66 View Post
      I reject your reality and substitute it with my own... Nema , samo i dobar a na kraju
      Ma raspali ogromnu šatru na PhCh i biće sve kao podebljano..

      Comment


      • Originally posted by jagodica View Post
        a onda na našu fan stranicu dođe neko ko nije fan.. da nam po ko zna koji put objasni koliko je Goaterer veliki.. i kako ne postoji ni jedna stvar u kojoj on nije naj..
        the same old story..
        Nadam se da ovo nije meni upuceno, posto Novaka nisam nijednom pomenuo na fan temi koja nije njegova. Znaci govorim u svoje ime, da ga nikad ne spominjem na Rogerovoj fan temi. Kao sto vec rekoh, nema potrebe. Cisto da ti ne ostanem duzan...

        Comment


        • Goatererovci bježite odavde, prepali ste se sutrašnjeg meča pa nam spamujete temu

          Comment


          • Mnogi bi voleli da vide Novaka kako mase prsticem ako sutra dobije Federera. Ja ne! Meni je cast i privilegija da navijam za coveka koji je dzentlmen kad pobedi i kad izgubi!

            Comment


            • Dobro da si se setio Noto nešto da kažeš.
              Piješ negde pivo u lovorikama ušuškan, a gde si da radiš svoj posao?
              Last edited by miloolja; 07-06-12, 22:51.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ne spamuj temu rekao sam da nema šale sa mnom Ma treniram živce za sutra, sreća pa imam s kim ovamo po kući Nikada nisam bio u većoj enigmi šta očekivati od Novaka, i kakav će se pojaviti. Možda je ta enigma zbog optimističnosti i važnosti meča, jer realno gledano teško da će on biti nešto bolji nego u prethodna 2 meča, a opet s druge strane, ako ga ova čupanja nisu izvukla onda mu nema pomoći.

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  jesi li ti normalan
                  Novakov fan
                  Slusaj ja sam te lepo pitao i nisam ti rekao da si nenormalan.Ja sam Novakov VELIKI fan iako je to ljudima ovde cudno,to sto sam malo,,lud'' i zivac nevidjen to je druga stvar.Ali ja sam i realan,a realnost je finale i nista preko toga.Nadal je jednostavno prejak...

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Jao nemojte ga citirati....
                    Koga,mene ? AKo imas neki problem sa mnom kazi mi,a ne da mi stavljas te smrdljive smajlije,osim ako nisi mislila na mene,onda izvini...

                    Comment


                    • ZIX - mafijas pravednog srca i realnih ocekivanja.

                      Comment


                      • Citajte pazljivo sta cu sad da napisem. Sutra je mec koji ce nam pokazati realno stanje ove godine. Moze li Novak da blista ili ne. Ja sam siguran da moze. On je psihicki najstabilniji ( pored Nadala ). Siguran sam da moze do finala a i tamo moze da zablista i osvoji turnir. Ja znam da on to moze. Da li ce to uraditi ? E to ne znam. Ali ga pratim toliko godina vec da me nista vise ne moze iznenaditi. Samo me moze obradovati i ja znam da ce on to uraditi... Nikada necu prestati da verujem. Izgubio on sutra ili ne.
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Originally posted by Big Nole View Post
                          ZIX - mafijas pravednog srca i realnih ocekivanja.
                          Mnogo duhovito,ne mogu sada da spavam koliko si me ispalio...

                          Comment


                          • Originally posted by Bonomo View Post
                            Citajte pazljivo sta cu sad da napisem. Sutra je mec koji ce nam pokazati realno stanje ove godine. Moze li Novak da blista ili ne. Ja sam siguran da moze. On je psihicki najstabilniji ( pored Nadala ). Siguran sam da moze do finala a i tamo moze da zablista i osvoji turnir. Ja znam da on to moze. Da li ce to uraditi ? E to ne znam. Ali ga pratim toliko godina vec da me nista vise ne moze iznenaditi. Samo me moze obradovati i ja znam da ce on to uraditi... Nikada necu prestati da verujem. Izgubio on sutra ili ne.
                            Samo je pitanje koji ce se Novak sutra pojaviti na terenu,Rodzer se sa ovogodisnjom formom na RG ne pita bas mnogo,ali velika je enigma NOvak postao.To je samo problem...

                            Comment


                            • Originally posted by Big Nole View Post
                              Mnogi bi voleli da vide Novaka kako mase prsticem
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by TheZIX90 View Post
                                Samo je pitanje koji ce se Novak sutra pojaviti na terenu,Rodzer se sa ovogodisnjom formom na RG ne pita bas mnogo,ali velika je enigma NOvak postao.To je samo problem...
                                Htedoh da pitam vec nekoliko puta, a sta ovo znaci?
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X