Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E, na kraju cemo mi poceti vise o njemu da pisemo nego Fedovci... Dosta je, cenim, ni ovoliko nije zasluzio. ;)

    Elem, zvanicno nije potvrdjeno, ali jeste na twitteru, Nole igra drugi mec dana. Dakle, ne pre 4, verovatno oko 5 ce poceti. Dnevno svetlo traje do oko 9:30, mislim da, za razliku od prosle godine, taj period necemo docekati... Jeste da je ovo polufinale GSa, ali losija forma protivnika i prethodna pobeda u Rimu su mi dovoljni da ocekujem pobedu u 4 seta i nekih 3 i po sata. Samo jos da Nadal i Ferrer ne smaraju previse...

    Comment


    • Jagodice, nekima je dozvoljeno da rade to što rade a drugima nije i to je više puta pokazano i uvek će biti tako da džaba nervoza. Jednostavno ignore, a svi vrlo dobro znamo da bi neki sličan post na onoj temi bio obrisan u roku od dva minuta, ali Bože moj, idemo dalje.........

      i kao što rekoh juče takav kakav je naš je i za nas jedini i najbolji, želimo, verujemo, navijamo i očekujemo pobedu sutra i priliku da se Majstor bori za pehar u nedelju. Olja gde nam je pehar
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        E, na kraju cemo mi poceti vise o njemu da pisemo nego Fedovci... Dosta je, cenim, ni ovoliko nije zasluzio. ;)

        Elem, zvanicno nije potvrdjeno, ali jeste na twitteru, Nole igra drugi mec dana. Dakle, ne pre 4, verovatno oko 5 ce poceti. Dnevno svetlo traje do oko 9:30, mislim da, za razliku od prosle godine, taj period necemo docekati... Jeste da je ovo polufinale GSa, ali losija forma protivnika i prethodna pobeda u Rimu su mi dovoljni da ocekujem pobedu u 4 seta i nekih 3 i po sata. Samo jos da Nadal i Ferrer ne smaraju previse...
        Ne računaš na kišu?

        http://www.weather.com/weather/tomor...+FRXX0076:1:FR

        Comment


        • Mene više brine vetar..a kiša... ma mogu i posle nedelje, nigde ne žure.



          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Mene više brine vetar..a kiša... ma mogu i posle nedelje, nigde ne žure.




            Koliko će ovde trebati poliranja da se obrišu Rafini otisci( vala majstor je godinama pipkao ovaj "njegov" trofej)..
            Vetar: tu su po meni barabar uslovi za oba tenisera, ali ako bude kiša onda se sve pomera "u krasni"..

            Comment


            • Fed se odlično nosi sa vetrom za razliku od Novaka.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Secam se kako se odlicno nosi sa vetrom, lomio je rekete pre nekoliko sezona u Majamiju

                Comment


                • Nije mu bas idelno bilo ni protiv Melzera prosle godine u MCu ali svakako se bolji nosi od Novaka. Bez vjetra. Mada ja moram reci duvaj kako nikad duvao nisi
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa dobro, možda mu nije bio dan ... znam samo da Novak ima dovoljno problema i bez vetra.

                    Šta ti je sad Vladane?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Neka duva, znamo kako bude kad ja nesto kazem

                      Inace nervira me i sto prvu utakmicu Eura necu moci da gledam (ko zna, mozda ni poluvrijeme druge) jer su oni odlucili da Novak i Roger izadju drugi na teren
                      sigpic

                      Comment


                      • E da Vladane zaboravih da te pitam- gde je prognoza za sutrasnjeg pobednika?
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Bice tesko. Dao bih malu prednost Rogeru posto mu uslovi vise odgovaraju i vjerovatno ce vjetar duvati. Roger se tu bolje snalazi. A i ona zadnja tri seta protiv Delpa je odigrao na vrhunskom nivou. Novak se trazi, ne blista i zato uloga favorita ide Svajcarcu, blizi je pobjedi.
                          sigpic

                          Comment


                          • A zato se ti Vladane buniš što su oni drugi par. Ja pomislila zbog toga ako padne mrak, pa Novakovi, eventualni, problemi sa vidom, sočivima... itd...

                            A neka duva, duva, kako ti kažeš
                            Samo može biti i ovako
                            Spoiler


                            ..a onda ćeš moći da gledaš EP.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Bice tesko. Dao bih malu prednost Rogeru posto mu uslovi vise odgovaraju i vjerovatno ce vjetar duvati. Roger se tu bolje snalazi. A i ona zadnja tri seta protiv Delpa je odigrao na vrhunskom nivou. Novak se trazi, ne blista i zato uloga favorita ide Svajcarcu, blizi je pobjedi.

                              Takvog te volim
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Nema nista od loseg vremena sutra ,hocemo lepo vreme,lepu igru i demonstraciju sile,Novak ima ogromnu mentalnu i fizicku prednost sto je za sljaku 90% dobijen mec ipak mnogo ce zavisiti od 1.seta,dodje li Novak do njega mislim da Roger nema veru da moze do preokreta,protiv Delpa mogao je da se i nada popustanju blokatora boli u kolenu ali je ocito bio nadigran u 2.seta,sa Novakom nema cemu da se nada u dugom i iscrpljujucem mecu a nece moci odgovoriti na agresivnu Novakovu igru kao ni u Rimu iako je pokusavao da zapne ali bi mu se loptica jos brze vracala;) ako je vec morao da bira protivnika izmedju Rogera i Davida Roger je bolja opcija sigurno

                                Comment

                                Working...
                                X