Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I igrace Novak sa Deviliderom... Ja ne znam nista o njemu. Samo znam da je pobedio Krajinovica u prvom kolu i to je to .
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • http://www.atpworldtour.com/Tennis/P...-Devilder.aspx

      Dobro je što je levoruk.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Jos jedna pobjeda..jos jedan korak blize ulaska u istoriju
        Novak je prvi set odigrao savrseno,savrseno!!A onda slijedi to standardno opustanje,koje mi postaje simpaticno Nole mili,RG je tvoj,sve ostalo ce me sokirati!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Slika je posle nekog tuluma..
          Publika će biti domaćinska, ali tim i slađe..

          Comment


          • Hahahahaha . A slika je stvarno ludacka .
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Pozdrav Novakovci citam vas skoro svakodnevno i moram da pohvalim vas rad posebno Miljana i Olje a i ostali ne zaostaju mnogo.Posto mi je prvi post ovde svi znamo sta je Novak uradio prosle godine ali za mene ono glavno je tek pocelo naravno najvazniji turnir u dosadasnjoj karijeri je upravo RG 2012 gde se nadam se pise nova istorija u tenisu sto od naseg sokola svi ocekujemo ,naravno put do trofeja nije lak ali svi ocekujemo ocekivan okrsaj prvo Rogera u 1/2finalu pa Rafu u finalu jer se tako pravi istorija tenisa protiv najacih a da to moze vec je pokazao na predhodna 2 GS kada su savladani Roger i Rafa i Endi i Rafa ,to ocekujem i sada jer je to istorija.Novak je u 2 kola vec pokazao da je spreman za ono sto ga ceka naravno nije to konstantno vrhunska igra ,sto uostalom nije ni potrebno s obzirom na snagu protivnika ali smo vec videli i protiv Staracea u 2.setu i protiv Kavcica u 1.kakvoj se igri treba nadati na RG(wineri i greske 14-2,14-4)za mene to je sampionski ,naravno nema potrebe drzati taj nivo igre ceo mec ali kako odmice turnir ocekujem produzenje visokog nivoa igra na vecinu meca.Sledeci protivnik je Devilder gde bi vec trebalo ocekivati visi nivo igra u 2 seta i jedan opustajuci.Toliko za prvi post ovde i naravno pratimo Novaka do titule.

              Comment


              • Dobrodošlica pridošlom članu najjačoj ekipi ovde

                Dobra ti je profilna slika, a avatar?
                Last edited by miloolja; 30-05-12, 17:52.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • dobro dosao Juve

                  Comment


                  • Originally posted by juventus View Post
                    Pozdrav Novakovci citam vas skoro svakodnevno i moram da pohvalim vas rad posebno Miljana i Olje a i ostali ne zaostaju mnogo.Posto mi je prvi post ovde svi znamo sta je Novak uradio prosle godine ali za mene ono glavno je tek pocelo naravno najvazniji turnir u dosadasnjoj karijeri je upravo RG 2012 gde se nadam se pise nova istorija u tenisu sto od naseg sokola svi ocekujemo ,naravno put do trofeja nije lak ali svi ocekujemo ocekivan okrsaj prvo Rogera u 1/2finalu pa Rafu u finalu jer se tako pravi istorija tenisa protiv najacih a da to moze vec je pokazao na predhodna 2 GS kada su savladani Roger i Rafa i Endi i Rafa ,to ocekujem i sada jer je to istorija.Novak je u 2 kola vec pokazao da je spreman za ono sto ga ceka naravno nije to konstantno vrhunska igra ,sto uostalom nije ni potrebno s obzirom na snagu protivnika ali smo vec videli i protiv Staracea u 2.setu i protiv Kavcica u 1.kakvoj se igri treba nadati na RG(wineri i greske 14-2,14-4)za mene to je sampionski ,naravno nema potrebe drzati taj nivo igre ceo mec ali kako odmice turnir ocekujem produzenje visokog nivoa igra na vecinu meca.Sledeci protivnik je Devilder gde bi vec trebalo ocekivati visi nivo igra u 2 seta i jedan opustajuci.Toliko za prvi post ovde i naravno pratimo Novaka do titule.
                    Dobro dosao kralju, vidi se da imas ukusa kad je upitanju fudbal

                    Comment


                    • Uskoro će juventus da promeni avatar... mislim pehar.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Uskoro će juventus da promeni avatar... mislim pehar.
                        Vidis da sam to uspesno resio;),bice mi veliko zadovoljstvo da to uradim ali ne treba trcati pred ruduidemo korak po korak,za sada ide sve po planu zna se cilj ,igra se nazire po onom sto je vidjeno u predhodna 2 kola ,naravno ne treba prikazati sve adute,ali kako sam ja to video sve ide po planu posebno me raduje 1.servis i bekhend paralele po kojima se moze videti stanje forme naseg sokola.Mozda cu malo da vas smorim sa ovim pocetnim postovima ali moram da kazem nesto i o trenutnom stajlingu koji je po meni mnogo bolji nego ST pre svega zbog jednostavnosti kombinacija bez raznih zamajeva i slicnih cuda o kvalitetu je tesko suditi znamo da to Nole mora,ipak je velika lova u pitanju a on to zasluzuje i drago mi je sto je otisao na nesto novo a ne u NIKE ili ADIDAS gde ce ipak biti prvi pik a dokle ce dogurati videcemo zasad je sve OK.Sto se tice patika tu me ne interesuje dizajnvec sposobnost prianjanja na podlogu sto je vrlo bitno za igru naseg asa zasad nisam prezadovoljan jer se u 1.mecu pokazalo da previse proklizava na promenu pravca sto je veoma opasno,medjutim danas je to bolje izgledalo na lenglanu gde je izgleda ipak tvrdji teren nego Satrije gde mu ako se previse nakvasi teren prilikom prskanja stvara ogroman problem pri promeni pravca i namestanju na udarac a to onda odvlaci fokus pri udarcu i strasno nervira(po meni jedan od uzroka proslogodisnjeg poraza od Rogera)

                        Comment


                        • Svakako je jedan od uzroka prošlogodišnjeg poraza, samo što je tad bio preprskan teren i blato oko osnovne

                          Comment


                          • Iako nisam fan Novaka , posto vidim da Nole Miljanu aktivno odgovara na pitanja na FB-u , 4. put cini mi se Ako je ikako moguce da Miljan postavi pitanje posto je uvek u vrhu neko i usput da kaze da Nole ima dosta fanova na SK posto ih ima i ako moze tj da napise pozdrav sa SK foruma , rado msm da bi svi Noletovi fanovi ovde to lajkali rado + neko moze predloziti Miljanu sta da pita.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Juventus pozdrav! Vidi se da imas ukusa i za fudbal i tenis .
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Dobrodošao Juve

                                Miljane, ne hvališ se

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X